maloobchod.DK
18.01.13,20:14
Najde sa niekto kto chce naozaj investovat svoje peniaze do mojich maloobchodnych predajni?
Neponukam neskutocne vysoke zisky,ponukam serioznu dlhodobu moznost investovania.
Vas vynos bude minimalne okolo 30% rocne, mozo aj viac,ale minimalne 25 - 30% zhodnotenie vasich penazi budete mat urcite. Ak ma niekto zaujem a volne financne zdroje tak napiste na maloobchod.DK@azet.sk
Filip Glasa
19.01.13,08:35
no tak ked budete mat zhodnotenie 25-30% a mozno aj viac, tak ste zachvilu miliardari :-)
xtriadax
19.01.13,09:42
mať istotu takého zisku tak si požičiam aj od nebankovky keď banka nechce požičať a urobím to sám. "Spolky čertove volky"
jar88
19.01.13,09:59
mať istotu takého zisku tak si požičiam aj od nebankovky keď banka nechce požičať a urobím to sám. "Spolky čertove volky"

Pravdepodobne nevnímaš rozdiel medzi pôžičkou a investíciou.
---------------------------------------------------------------
100.000 € požičaných funguje inak, ako 100.000 € investovaných.
maloobchod.DK
19.01.13,11:12
no tak ked budete mat zhodnotenie 25-30% a mozno aj viac, tak ste zachvilu miliardari :-)

Celkom som nepochopil co si tym chcel povedat? myslel si to ako vysmech, ze ked spolocnikovy zhodnotim investovane peniaze rocne o 25 alebo 30% tak je to malo??? Ja si myslim ze v dnesnej dobe je to velmi slusne, ved banka ti da 3%!!!. Viem to slubit preto,ze mam velmi lacny prenajom obchodneho priestoru na velmi dobrom mieste. Trzby v dnesnej dobe len tak lahko nenavysis,teda velmi podstatne je ake mas vydavky...
xtriadax
19.01.13,11:28
Pravdepodobne nevnímaš rozdiel medzi pôžičkou a investíciou.
---------------------------------------------------------------
100.000 € požičaných funguje inak, ako 100.000 € investovaných.

viem aký je rozdiel medzi investíciou a pôžičkou. Len pri takých super istých ziskoch mi je divné že sa chce s tým deliť :D. Pravdepodobne nevnímaš že investor alebo spoločník sa nehľadá cez inzeráty.
maloobchod.DK
19.01.13,17:53
viem aký je rozdiel medzi investíciou a pôžičkou. Len pri takých super istých ziskoch mi je divné že sa chce s tým deliť :D. Pravdepodobne nevnímaš že investor alebo spoločník sa nehľadá cez inzeráty.

Citam tvoju reakciu, ale zase nerozumiem,podla teba mi nebankova spolocnost pozicia za aky urok??? nakolko som nedostal uver v banke,tak je jasne ze mi pozicaju akurat nebankovky, ktore maju rocny urok 60% az 300%, mohol by som si zobrat pozicku z takychto nebankoviek,ale po par mesiacoch by som prisiel aj o gate. Vsak ak si zoberies,ze potrebujem este okolo 8,000eur, tak ked si napoziciavam takuto sume od nebankoviek, tak budem mat mesacnu splatku pri 36 mesiacoch urcite niekde okolo 700eur,teda za rok je suma ktoru si poziciam prec a ja mam splacat dalsie dva roky. Asi nevies ake svinstvo su nebankovky... Ver tomu ze je ovela rozumnejsie prijat vklad 8,000eur od spolocnika,mesacne mu vyplacat preddavok na zisk vo vyske 200eur /to je ten minimalny zisk pre spolocnika co spominam/ a ak sa bude darit tak sa doplati zisk na konci roka,ale ak sa nebude velmi darit,alebo ak nahodou bude velmi zle,tak bude mat spolocnik 30% zisk /bude spokojny/ a ja stratim 2400eur za ten rok, ale nie vsetko ako pri nebankovke. Mam vsetky peniaze v uz jestvujucich prevadzkach,nemam dost svojich penazi na tuto predajnu,ale zohnal som dobry priestor teraz,tak to musim riesit a taketo riesenie sa mi zda najrozumnejsie. Je pravda ze by som sa najradsej nedelil o zisk,ale radsej sa podelim o polovicu zisku so spolocnikom,ako keby som tuto predajnu neotvoril a teda nemal ani polovicu zisku,alebo ako by som si pozical od nebankovky a zaplatil im viac ako zarobim.
Nebankovky s rocnym urokom do 30% su bankove firmy,ktore patria pod banky a teda maju tie iste poziadavky a podmienky na klienta ako banky. Reklama je sice lakava, ale v skutocnosti je to uplne inak ako pisu v reklamnych sloganoch...
Este ta chcem poprosit,ak vies poradit ako mam najst spolocnika inak ako cez inzerat, tak mi porad. Mna fakt nic ine nenapadlo. Dakujem.
Filip Glasa
20.01.13,13:25
Celkom som nepochopil co si tym chcel povedat?
že ak sú výnosy okolo 30% p.a. reálne, tak tu máme príliš málo miliardárov. pretože pri takých výnosoch by som predal byt, investoval do takéhoto podnikania a na dôchodok som miliardár.
Garantovanie výnosy od 25-30%, aj keď len "ústne" na porade dokazuje, že o podnikaní vieš ešte veľmi málo.
pavol54
20.01.13,13:50
Koľko je tých predajní? kedy boli otvorené, oblasť(sortiment predaja), Nárast tržieb od otvorenia, plánovaná expanzia v tržbách a v odbytištiach, odpovedz
pavol54
20.01.13,13:53
Citam tvoju reakciu, ale zase nerozumiem,podla teba mi nebankova spolocnost pozicia za aky urok??? nakolko som nedostal uver v banke,tak je jasne ze mi pozicaju akurat nebankovky, ktore maju rocny urok 60% az 300%, mohol by som si zobrat pozicku z takychto nebankoviek,ale po par mesiacoch by som prisiel aj o gate. Vsak ak si zoberies,ze potrebujem este okolo 8,000eur, tak ked si napoziciavam takuto sume od nebankoviek, tak budem mat mesacnu splatku pri 36 mesiacoch urcite niekde okolo 700eur,teda za rok je suma ktoru si poziciam prec a ja mam splacat dalsie dva roky. Asi nevies ake svinstvo su nebankovky... Ver tomu ze je ovela rozumnejsie prijat vklad 8,000eur od spolocnika,mesacne mu vyplacat preddavok na zisk vo vyske 200eur /to je ten minimalny zisk pre spolocnika co spominam/ a ak sa bude darit tak sa doplati zisk na konci roka,ale ak sa nebude velmi darit,alebo ak nahodou bude velmi zle,tak bude mat spolocnik 30% zisk /bude spokojny/ a ja stratim 2400eur za ten rok, ale nie vsetko ako pri nebankovke. Mam vsetky peniaze v uz jestvujucich prevadzkach,nemam dost svojich penazi na tuto predajnu,ale zohnal som dobry priestor teraz,tak to musim riesit a taketo riesenie sa mi zda najrozumnejsie. Je pravda ze by som sa najradsej nedelil o zisk,ale radsej sa podelim o polovicu zisku so spolocnikom,ako keby som tuto predajnu neotvoril a teda nemal ani polovicu zisku,alebo ako by som si pozical od nebankovky a zaplatil im viac ako zarobim.
Nebankovky s rocnym urokom do 30% su bankove firmy,ktore patria pod banky a teda maju tie iste poziadavky a podmienky na klienta ako banky. Reklama je sice lakava, ale v skutocnosti je to uplne inak ako pisu v reklamnych sloganoch...
Este ta chcem poprosit,ak vies poradit ako mam najst spolocnika inak ako cez inzerat, tak mi porad. Mna fakt nic ine nenapadlo. Dakujem. hľadáš spoločníka alebo investora? Počet spoločníkov kvôli hlasovaniu o použití investícií musí byť nepárny, traja spoločníci sú veľa
maloobchod.DK
20.01.13,15:54
[QUOTE=Filip Glasa;2229761]že ak sú výnosy okolo 30% p.a. reálne, tak tu máme príliš málo miliardárov. pretože pri takých výnosoch by som predal byt, investoval do takéhoto podnikania a na dôchodok som miliardár.
Garantovanie výnosy od 25-30%, aj keď len "ústne" na porade dokazuje, že o podnikaní vieš ešte veľmi málo.[/QUOTE
Maloobchodom sa zaoberam 20 rokov,viem kolko minimalne vyprodukuje tato predajna. Neda sa somozrejme povedat kolko bude zarabat celkovo, ale viem ze pri takom najomnom a na takom mieste ako je,tak 25% urcite zarobi aj pri velmi slabych trzbach. Preco tvrdis, ze nie ked nevies aka predajna,nevies na akom mieste,ani naklady nepoznas... nic nevies ale tvrdis...TAK TY SI SKUSENY,hmmmm
maloobchod.DK
20.01.13,15:55
že ak sú výnosy okolo 30% p.a. reálne, tak tu máme príliš málo miliardárov. pretože pri takých výnosoch by som predal byt, investoval do takéhoto podnikania a na dôchodok som miliardár.
Garantovanie výnosy od 25-30%, aj keď len "ústne" na porade dokazuje, že o podnikaní vieš ešte veľmi málo.

Maloobchodom sa zaoberam 20 rokov,viem kolko minimalne vyprodukuje tato predajna. Neda sa somozrejme povedat kolko bude zarabat celkovo, ale viem ze pri takom najomnom a na takom mieste ako je,tak 25% urcite zarobi aj pri velmi slabych trzbach. Preco tvrdis, ze nie ked nevies aka predajna,nevies na akom mieste,ani naklady nepoznas... nic nevies ale tvrdis...TAK TY SI SKUSENY,hmmmm
maloobchod.DK
20.01.13,16:17
hľadáš spoločníka alebo investora? Počet spoločníkov kvôli hlasovaniu o použití investícií musí byť nepárny, traja spoločníci sú veľa

Hladam Ticheho spolocnika, teda vlastne investora do konkretnej jednej predajne,nie do celeho podnikania. Zisk ktory predajna vyprodukuje,sa vyberie z predajne a rozdeli sa medzi nas,ziadne dalsie investovanie toho zisku na zaklade tejto zmluvy nechcem.
Ak sa bude darit a bude vola,tak sa moze otvorit dalsia predajna,ale to uz na zaklade novej zmluvy.
maloobchod.DK
20.01.13,16:23
Koľko je tých predajní? kedy boli otvorené, oblasť(sortiment predaja), Nárast tržieb od otvorenia, plánovaná expanzia v tržbách a v odbytištiach, odpovedz

Myslim, ze toto su otazky na osobne stretnutie,zatial len tolko,ze nehladam spolocnika do celeho podnikania.
Potrebujem investiciu len do tejto jednej predajne.
xtriadax
20.01.13,18:45
Maloobchodom sa zaoberam 20 rokov,viem kolko minimalne vyprodukuje tato predajna. Neda sa somozrejme povedat kolko bude zarabat celkovo, ale viem ze pri takom najomnom a na takom mieste ako je,tak 25% urcite zarobi aj pri velmi slabych trzbach. Preco tvrdis, ze nie ked nevies aka predajna,nevies na akom mieste,ani naklady nepoznas... nic nevies ale tvrdis...TAK TY SI SKUSENY,hmmmm

no ak sa chváliš s tým že robíš s maloobchodom 20 rokov a nemáš na otvorenie ďalšej predajne tak pochybujem že nájdeš "investora" pre ďalšiu predajňu. Rozbehni poriadne najskôr to čo máš ak vôbec niečo máš a potom rozmýšľaj nad niečím novým.
maloobchod.DK
20.01.13,20:21
no ak sa chváliš s tým že robíš s maloobchodom 20 rokov a nemáš na otvorenie ďalšej predajne tak pochybujem že nájdeš "investora" pre ďalšiu predajňu. Rozbehni poriadne najskôr to čo máš ak vôbec niečo máš a potom rozmýšľaj nad niečím novým.

Viac nebudem na teba reagovat, lebo je to strata casu...
kezeso
23.01.13,14:18
Keď si toľko času venoval tejto debate, pozri si toto: https://www.zltymelon.sk/ a skús tam si požičať.
maloobchod.DK
25.01.13,08:07
Spolocnika v Dolnom Kubine uz mam, zajtra mame podpisat zmluvu...
Ale ak by mal niekto zaujem investovat do otvorenia predajne v Banskej Bystrici nech mi napise na : maloobchod.DK@azet.sk , Dakujem
pavol54
25.01.13,11:37
Však oslov DSS ky tie by investovali
maloobchod.DK
25.01.13,16:18
Však oslov DSS ky tie by investovali

???? ake DSS ???
pavol54
25.01.13,16:33
???? ake DSS ???
No predsa dôchodcovské správcovské spoločnosti