karner
18.01.13,22:34
Potrebujem vedieť, akú mám grafickú kartu, či podporuje obnovovanie riadkov, atď...
misoft
18.01.13,21:41
Vlado40
19.01.13,08:36
misoft
19.01.13,14:33
A ešte niečo:

Potrebujem vedieť, akú mám grafickú kartu, či podporuje obnovovanie riadkov, atď... - toto sa používa v analógovej televízii v CRT - cathode ray tube - obyčajná obrazovka. Noťas má LCD zobrazovaciu jednotku, prekladanie riadkov neexistuje ako také - jedine pri prehrávaní videa -interlave a aj to si prehrávače vypínajú.
karner
22.01.13,09:50
Urobil som si zapojenie s tranzistorom na zlúčenie horizont. a vertikál. synch. do jedného kompozitného signálu (v prílohe) a po pripojení medzi notbook a tv cez cinch sa na obrazovke tv nič nezobrazilo. Nainštaloval som si teda Pover Strip a chcem upraviť nastavenie monitora. Pôjde to, ak mám jednoduchú grafickú kartu Asus Tec -14E21043h, Rev.03? Ďalší údaj: adaptér MobilIntel (R) 965 Expres Chipset Family. Neporuším si nastavenie monitora notbooku ak svoje nastavenie zmením?
misoft
22.01.13,11:57
Ty tam nemáš grafickú kartu Asus Tec -14E21043h - to je motherboard a na nej je integrovaná grafická karta s adaptérom MobilIntel (R) 965 Expres Chipset Family.
Pozri si špecifikácie svojho stroja, aké má grafické výstupy. A podľa toho sa zariaď. Prípadne použi adaptéry na výstupe a neskúšaj vytvárať nejaký kompozitný signál zlučovaním synchronizácií. Narobíš viacej škody ako úžitku.