Mk77
19.01.13,06:44
Ahoj, vedel by mi niekto poradit, do uplne noveho laptopu, kde nebolo este nic mnou instalovane som nainstalovala Norton 360, ktory som kupila v predajni, ukazalo sa, ze robi probemy, kamos mi poradil odinstalovat ho a stiahnut nieco ine, tak som stiahla avast trial na 1 mesiac, vsetko islo bezchybne, no presiel mesiac, a teraz znova skusam, co je s tym Nortonom, Avast som odinstalovala..a problemy, ktory Norton robi - casto ukazuje, ze - page cannot be displayed (ked sa vratim o krok spat, tak nakoniec stranku otvorim), tiez spomaluje internet, a video vobec nejde otvorit, ani na youtube, nikde. Viete mi niekto prosim poradit, co j za tym? M.
Niran
19.01.13,08:56
Skus prisposobit nastavenia: https://www-secure.symantec.com/norton-support/jsp/help-solutions.jsp?docid=v6958566_N360_N360OEM_2013_sk_ sk&lg=slovak&ct=slovakia&product=home&version=1&pvid=f-home, stym youtube moze byt aj to ze nemas naistalovany Adobe Flash Player. Osobne by som tento antivir soft zmenil za Nod.
KoxXxo
19.01.13,09:02
Ak avast fungoval, stačilo ho zaregistrovať zadarmo a máš pokoj.
misoft
19.01.13,14:37
http://www.avast.com/free-antivirus-download
a pod obrázkom Avast Free Antivirus je DOWNLOAD. Potom stačí len registrovať (kľúč príde na email, prípadne ho registrujú on-line, ale e-mail musí byť platný) a bež celý rok. Žiadny poplatok.
Mk77
19.01.13,18:13
Dakujem za odpovede..v nastaveniach Nortonu je: -silent mode, -safe surfing, -identity safe, -backup, -backup status overlays,- automatic liveupdate, -smart firewall, -Norton tamper protection. Rozmyslam, ze ak by som nieco z toho zrusila,, ci to nepomoze.. ked som mala ten mesiac avast, naozaj vetko fungovalo perfektne, no neda mi to, co tomu nortonu prekaza, ked laptop je novy a nebolo tam nic mnou instalovane..no asi to vzdam, a dam tam znova avast
viktorviktor
20.01.13,11:32
Mk77
21.01.13,05:47
Este predtym nez som nainstalovala avast boli tie same problemy :-( Neviete niekto nakolko je pravdepodobnost nejakych virusov ak odinstalujem smart firewall?
viktorviktor
21.01.13,20:58