kuko1479
19.01.13,20:11
Dobry den,
najskor objasnim situaciu momentalne studujem informatiku na Masarykovej univerzite v Cechach avsak moj velky sen je byt ucitelom ale nechcem tu rok studia zanechat len tak, preto si chcem aspon bakalara dorobit tu. Potom by som chcel zacat studium pedag.f. UK v Bratislave a chcel by som sa s vami poradit ako je to s poplatkami a hlavne ci sa mi "rata" do casu studia aj toto studium v cechach lebo co som pocul tak napriklad keby tu odidem teraz po roku tak ten rok sa mi rata len v Cechach a na SR by som mal stale cele studium este zadarmo ale ako to je keby si tu uz dokoncim bc.(pripadne aj cele magisterske informatiky a potom by som chcel este bc. alebo mgr. pedagogiky na SR) ? Dakujem :) + ospravcedlnujem sa za asi nevhodne zaradenie temy :)
kuko1479
26.02.13,10:02
Ok tak dakujem za odpovede (ironicky) a ak by to niekoho zaujimalo tak by to malo byt bezplatne
avsak tuto inf. mam len od znameho co sa chysta spravit nieco podobne takze nieje 100%-tna :)
janka1710
26.02.13,10:26
mňa by zaujímalo....... či sa Ti už nepáčí informatika v Brne...........chce tam ísť môj syn........a či si má dať prihlášku radšej tu na Slovensku a tiež rozmýšľa nad učiteľským smerom