franco24
20.01.13,08:01
Chcem len poďakovať všetkých poraďákom za ochotu nezištne pomáhať druhým!
sito
20.01.13,07:03
Ďakujem za poďakovanie.
Richard
21.01.13,16:40
Dovolil som si dočasne dať tejto téme 100 hlasov, aby som vyzdvihol snahu všetkých slušných poraďákov, ktorí chcú iným pomáhať, alebo ktorých túžba po poznaní a zdieľaní jednoducho baví!
branislavp
21.01.13,19:42
Aj ja, vďaka, vďaka. "PORADA", si úžasná, a tak potrebná.
alaya1
22.01.13,20:25
Toto je uzasna tema, konecne .

Ja chcem podakovat uzasnym poradackam, ktore nezistne pomahali mne, ako zastupkyni mojej priatelky, ktorej sa nahle zmenil cely zivot. Neverila som, ze je mozne ziskat takuto pomoc, v sucasnej dobe nezistne, bez naroku na odmenu. Velmi si tie poradacky vazim.

Velke dakujem, chcem vyslovit poradacke Veronikesad, takeho cloveka malokedy stretnete. Dakujem Ti, v mene Iky a svojom mene.

Dakujem vsetkym za vasu pomoc pri rieseni problemov mojej rodinky, naozaj, nebudem menovat, dievcence, ste uzasne. Bohu vdaka za takych ludi.

http://www.sirmi.ic.cz/andel/48.gif
Lubaba
22.01.13,21:26
Ja tiež ďakujem a nebudem menovať komu, aby som na niekoho nezabudla, ale sú tu fakt poraďáci,

http://data.whicdn.com/images/35214179/tumblr_m8exocmlQv1qgx330_thumb.gif

ktorí nám venujú svoj vzácny čas, a vedomosti.
Som rada, že som členkou porady.
lucky
23.01.13,12:36
ĎAKUJEM
janaGT
23.01.13,12:41
aj ja sa pripájam s veľkým poďakovaním pre všetkých skvelých ľudí na tejto našej porade !!!
ivustek
23.01.13,12:41
Aj ja ďakujem všetkým, ktorí mne osobne a aj iným pomáhajú. Táto stránka sa stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života.
SISASI
23.01.13,12:49
ĎAKUJEM
Stanislav 1975
23.01.13,12:57
Ja tiež dík všetkým, špeciálne poraďákom- sito, MarcelkaT, Halli, Pepsikova, JUDr. Buchač csc., AlaNr, Lenkak, Ivana Š., Ivuštek, Rozalka, Tweety, Melnick, Kukučka , Lujza, Pavol 54, GabiZ,Arizona, Srska srskovitý z rodu srskovcov, Bionda ...a všetkým ostatným , ktorých som nemenoval, ale ide im to zo srdca a nemusím nad nimi rozmýšlať, čo a jak myslia...takisto aj Llívii a Jožke56 ďakujem, aj ked niekedy neposlúchajú a odvrávajú pánu dochtorovi...
A samozrejme aj zknihy a pod...
mareko
23.01.13,13:02
Istotne na tomto zozname (okrem iných) nesmie chýbať Mária27 :-)
Indeed
23.01.13,13:04
Ja som rád,že niekedy je Porada užasne INTERAKTÍVNA.
MarcelkaT
23.01.13,13:19
Tiež ďakujem všetkým poraďákom za rady, usmernenia,....za dobrú náladu,......skrátka za všetko a že sú tu vždy.......
oriesok
23.01.13,13:24
Ja nebudem jednotlivo menovať, nechcem niekoho vynechať, ale ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli, poradili a usmernili tak že moje dotazy neostali nepovšimnuté.Srdečná vďaka aj do budúcna.Všetkým Vám prajem veľa zdravia .
Melnick
23.01.13,13:41
Ja tiež dík všetkým, špeciálne poraďákom- sito, MarcelkaT, Halli, Pepsikova, JUDr. Buchač csc., AlaNr, Lenkak, Ivana Š., Ivuštek, Rozalka, Tweety, Melnick, Kukučka , Lujza, Pavol 54, GabiZ,Arizona, Srska srskovitý z rodu srskovcov, Bionda ...a všetkým ostatným , ktorých som nemenoval, ale ide im to zo srdca a nemusím nad nimi rozmýšlať, čo a jak myslia...takisto aj Llívii a Jožke56 ďakujem, aj ked niekedy neposlúchajú a odvrávajú pánu dochtorovi...
A samozrejme aj zknihy a pod...

Stanko, radšej nemenuj, lebo by si musel sem skopírovať väčšiu časť členov Porady , ak nie aj všetkých, lebo myslím, že každý niekedy poradil , hoci iba 1x.

Ale keď všetci, tak všetci a nebudem ani ja výnimka.:)

Po prvé : Poďakovanie Tebe Richard a Tvojmu kolektívu, ktorému sa aj napriek našim občasným výstrelkom - byť mimo etiketu Porady, podarí stránku ukočírovať tak, aby mala dobrú úroveň.
Po druhé: Poďakovanie moderátorom - nech "vygumujú" všetko neslušné a drzé . (bohužiaľ aj ja by som im mala prispieť na gumu :D)
Po tretie: Poďakovanie širokej členskej základni, ktorú ešte stále neomrzelo, dookola odpovedať na množstvo otázok, často opakujúcich sa. A v tom je vaša jedinečnosť a zaslúžite si pochvalu . :)
Topas
23.01.13,13:51
Aj ja som sa vďaka porade veľa naučila a ďakujem všetkým, ktorí si svoje vedomosti a skúsenosti nenechávajú pre seba, ale snažia sa pomôcť iným. Moja mama kedysi - ešte pred rokom 1989 - robila účtovníčku a hovorí že zákony platili roky tie isté, na všetko mali tabuľky. Nebolo to také komplikované. A my teraz v tom chaose sme radi, že máme poradu, ktorá nám pomôže.
kezeso
23.01.13,14:10
zabudol si na veľa a veľa ďalších...:D, kekja, erzebeth, veronikasad...
BRK
23.01.13,14:24
Tak isto sa pripájam, veľké ďakujem všetkým tu na Porade ... za vaše odpovede, postrehy ....:)
adam
23.01.13,14:56
Všetkým skvelým ľuďom ochotným vždy pomôcť srdečná vďaka!!!
Stanislav 1975
23.01.13,15:22
Stanko, radšej nemenuj, lebo by si musel sem skopírovať väčšiu časť členov Porady , ak nie aj všetkých, lebo myslím, že každý niekedy poradil , hoci iba 1x.

Ale keď všetci, tak všetci a nebudem ani ja výnimka.:)

Po prvé : Poďakovanie Tebe Richard a Tvojmu kolektívu, ktorému sa aj napriek našim občasným výstrelkom - byť mimo etiketu Porady, podarí stránku ukočírovať tak, aby mala dobrú úroveň.
Po druhé: Poďakovanie moderátorom - nech "vygumujú" všetko neslušné a drzé . (bohužiaľ aj ja by som im mala prispieť na gumu :D)
Po tretie: Poďakovanie širokej členskej základni, ktorú ešte stále neomrzelo, dookola odpovedať na množstvo otázok, často opakujúcich sa. A v tom je vaša jedinečnosť a zaslúžite si pochvalu . :)



Majuška, ja zasa si nemyslím, že máš úplnu pravdu- treba poďakovať, všetkým dobrým ľuďom na Porade, ale zasa ty preháňaš- robíš z toho tu rozprávku, ako je to tu celé pekné, ale sú tu aj opační ľudia-uslintaní ohovárači- predtým tvoj dobrý známy sa s potkanom zblíži a plíži sa po porade plíži- až kým neublíži...a potom sa na tvojom smútku dobre v doma v detskej izbe uzavretý do seba baví...
Takže sme tu všelijakí ľudia- aj dobrí aj zlí a netvrdil by som,že je všetko krásnučké, ružovučké-vieme všetci,že to nieje pravda...
Vieme, že kopa dobrých ľudí bola odtiaľto vyhnaná a zlikvidovaná zlými duchmi a zlými ludmi z porady...-bolo by dobre si uctiť aj ich duševnú pamiatku...
Melnick
23.01.13,15:43
Stanko, Ty najlepšie vieš, že som rebel od malička :) a často som s tým mala problémy. Dokonca aj tu na Porade. Máš pravdu, že boli vylúčení ľudia, ktorí boli mne veľmi blízki, možno bližší ako vám ostatným.
Nehanbím sa za to, že sú dodnes mojimi priateľmi a som s nimi v styku. Sú to jedineční ľudia . A možnože, keby ich slová, za ktoré boli vylúčení, boli vyslovené v reáli a nie takto virtuálne, možno výsledok by bol iný a nebol by vyslovený verdit : Vylúčený člen. Verím tomu.:o
Ale ak je niečo dobré a pomáha mi to, tak nevidím dôvod, aby som to nepochválila. A o tom je presne Porada. Svoju prácu chcem robiť najlepšie ako sa dá, a bez Porady by som nepostrehla všetky zmeny zákonov, nemala by som k dispozícii rôzne riešenia a úžasné tabuľky, ktoré tu členovia prikladajú a nevytešujú sa s nimi sami v detskej izbe,tak ako ten Tvoj neprajník .
Že máme na veci rôzny pohľad - to je dobré a názory? Ty maj ten svoj a ja si zasa budem trvať na tom svojom.
A to, že som svoje názory nemenila x desiatok rokov, mi umožnilo prežiť jeden plnohodnotný a myslím si, že aj šťastný život. :):):)
Mila123
23.01.13,15:50
ja by som tiež chcela poďakovať ostatným poraďákom, ostatným, kt. prispievajú, pracujú na tom, aby bola Porada poradou.......

veľké ďakujem, i mne osobne bola Porada iba prínosom, i keď sa priznávam, že niektorí "poraďaci" .......radšej nepokračujem........:D
Kvaka
23.01.13,16:06
Porada je jedna úžasná rodina, vďaka ktorej sa najmä učím, ak viem, aj poradím, ale najmä tu nájdem všetko najaktuálnejšie, nielen v oblasti zákonov.
Porada nám všetkým pomáha, inak by sme tu nechodili, občas nás aj zabáva, keď mrníkujeme témy. :DUčí nás akceptovať a rešpektovať aj iné názory.
Je to taký verejný brainstorming, preto aj ja ďakujem PORADE a ďakujem všetkým PORAĎÁKOM.
Melnick
23.01.13,16:25
ja by som tiež chcela poďakovať ostatným poraďákom, ostatným, kt. prispievajú, pracujú na tom, aby bola Porada poradou.......

veľké ďakujem, i mne osobne bola Porada iba prínosom, i keď sa priznávam, že niektorí "poraďaci" .......radšej nepokračujem........:D

veľké ďakujem i mne osobne. Mila123 takto by sa mi to v súvislosti s Tvojimi príspevkami žiadalo, lebo by si si zaslúžila aj samopochvalu.

:) :D tak ako som zvýraznila. :) Pravda je to ! Nezabi ma. :D
sito
23.01.13,16:35
Dovolil som si dočasne dať tejto téme 100 hlasov, aby som vyzdvihol snahu všetkých slušných poraďákov, ktorí chcú iným pomáhať, alebo ktorých túžba po poznaní a zdieľaní jednoducho baví!

A nie je sto málo???! Tisíc hrmených!
KatarinaNR
23.01.13,16:53
ja tiež veľmi pekne ďakujem za to, že tu je niečo také ako "Porada" a za to, že sú tu niektorí takí ľudia akí sú, ochotní, múdry a hlavne trpezlivý. Ja tiež ďakujem mnohým za nezištnú pomoc, veľmi veľmi veľká vďaka :-)
inges
23.01.13,17:13
Tak aj ja svojou troškou prispejem k tejto téme, ktorá vzdáva hold ľuďom, ktorí sú ochotní radiť vo dne v noci. Ktorí napriek svojím starostiam a rozbehnutým životom majú vždy čas a ochotu pomáhať nám, ktorí potrebujú nájsť istotu vo svojich myšlienkach a kvalitné odpovede na naše otázky:) ĎAKUJEM. Za rady, za témy, ktoré učia, pomáhajú a bavia. Ďakujem ľuďom, ktorí svojím prístupom, radami a názormi sú pre mňa veľkým vzorom.
inges
23.01.13,17:14
Súhlasím s Majkou:)
studniar
23.01.13,17:16
Ja sa tiez pripajam k podakovaniu....
Stanislav 1975
23.01.13,17:59
Stanko, Ty najlepšie vieš, že som rebel od malička :) a často som s tým mala problémy. Dokonca aj tu na Porade. Máš pravdu, že boli vylúčení ľudia, ktorí boli mne veľmi blízki, možno bližší ako vám ostatným.
Nehanbím sa za to, že sú dodnes mojimi priateľmi a som s nimi v styku. Sú to jedineční ľudia . A možnože, keby ich slová, za ktoré boli vylúčení, boli vyslovené v reáli a nie takto virtuálne, možno výsledok by bol iný a nebol by vyslovený verdit : Vylúčený člen. Verím tomu.:o
Ale ak je niečo dobré a pomáha mi to, tak nevidím dôvod, aby som to nepochválila. A o tom je presne Porada. Svoju prácu chcem robiť najlepšie ako sa dá, a bez Porady by som nepostrehla všetky zmeny zákonov, nemala by som k dispozícii rôzne riešenia a úžasné tabuľky, ktoré tu členovia prikladajú a nevytešujú sa s nimi sami v detskej izbe,tak ako ten Tvoj neprajník .
Že máme na veci rôzny pohľad - to je dobré a názory? Ty maj ten svoj a ja si zasa budem trvať na tom svojom.
A to, že som svoje názory nemenila x desiatok rokov, mi umožnilo prežiť jeden plnohodnotný a myslím si, že aj šťastný život. :):):)
Maji, tebe nemusím hovoriť čo a jak, však ty starý pes na Porade, ja len aby si nezabudla, že nieje všetko zlato, čo sa blyští- sú tu dobrí ludia aj, ale o nejakej poraďáckej rodine hovoriť -to rozhodne nieje na mieste- však vieš, čo a ako- nie sme tu rok...
trisestri
23.01.13,18:04
Anik
23.01.13,20:39
ja osobne na facebook nechodím, nejak nemám dôveru voči sociálnym sieťam, ale toto je pre mňa neskutočne užitočná stránka , nekupujem si zákony v tlačenej podobe - sú pre mňa osobne zle skladovateľné, každú chvíľu platia novinky a to čo bolo už neplatí a o tom, že sa mi zle číta z kníh ani nehovorím. Na PC je to oveľa jednoduchšie a tým pádom aj užitočnejšie. Ak síce čítať viem, ale nepochopím čítaný text väčšinou sa ho nehambím opýtať a skoro vždy sa nájde niekto kto mi poradí.
Aj keď v osobnom živote som si nejak zvykla nikoho neponižovať a na druhú stranu nenechať sa od nikoho ponižovať nech je ten človek na akejkoľvek úrovni nemám pred ním "rešpekt". Pred niektorými osobami na tejto stránke ho naozaj mám. Je tu veľmi veľa ľudí ktorých si vysoko vážim, lebo rozumejú tomu čo robia a robia to podľa mňa síce aj pre peniaze z ktorých žijeme všetci, ale hlavne zo srdca, lebo túto prácu majú radi. Všetkým nám držím palce aby sme to zvládli v pohode a ďakujem za pomoc
truch
23.01.13,20:53
Som tu každý deň:) myslím, že viac povedať ani netreba:)
Ďakujem nielen za rady,ale aj za priateľov, ktorých som tu našla:)
Melnick
23.01.13,21:11
Verdit = verdikt, chybička se vloudila .
Melnick
23.01.13,21:18
Som tu každý deň:) myslím, že viac povedať ani netreba:)
Ďakujem nielen za rady,ale aj za priateľov, ktorých som tu našla:)
Ďáška pozor!!! Keď to prečíta Tvoj šéf (mng.), siahne Ti na prémie a obmedzí Ti prístup na Poradu.:D:D:D
Melnick
23.01.13,21:19
A už mlčím, lebo to tu rozmrníkujem. :):):)
majka 62
23.01.13,22:57
Vďaka všetkým skvelým poraďákom,
že nemusíme behať po úradoch so šmirákom :)
Vďaka Porada za to, že si,
tu si každý nájde čosi.
Zita5
24.01.13,04:59
Ďakujem tejto stránke Porada za všetko :)
Za rady , za priateľov, ktorých som mala možnosť za tie roky poznať, jedným slovom kopec skvelých ľudí .
Len mi tu chýbajú nicky ,ktoré už na Poradu nechodia, čo mi je veľmi ľúto....zanechali tu za sebou kopec poučných,hodnotných a skvelých príspevkov.Snáď nemusím menovať.

Porada je zoskúpenie ľudí dobrej vôle.

Vďaka právom patrí nám všetkým aj zadávateľom otázok aj odpovedajúcim .:)
Janiela
24.01.13,05:53
tiež sa pripájam. Ďakujem všetkým za každú radu, trpezlivosť, usmernenie ...
Na Porade som dennodenne, dva - tri razy. Hneď pri rannej káve, čítam čo je nové. Často sa mi stáva, že ani nemusím zadať otázku, radu nájdem pri čítaní. Porada je neoceniteľná, je tu množstvo úžasných ľudí.
V poslednej dobe mi telefonicky núkajú rôzne el odbery týkajúce sa miezd, personalistiky a pod, čo musím slušne odmietať, pretože máme PORADU a DRAKA. Načo meniť, čo je dobré. Bez poraďákov by to ale nešlo :-)
Ďakujem.
Luboso
24.01.13,05:55
Co ine dodat,taktiez srdecna vdaka vsetkym za ochotu podat pomocnu ruku.
Jara
24.01.13,06:07
Zita5, aj ty si jednou z tých ľudí dobrej vôle, ktorá nezištne pomáha. Vďaka ti
Jara
24.01.13,06:08
Patrí Ti vďaka a ja zo srdca ďakujem
veronikasad
24.01.13,06:10
Porade vraciam to, čo som v začiatkoch svojho podnikania dostala a ešte stále dostávam. Veľká vďaka všetkým ochotným poraďákom ...
Jara
24.01.13,06:12
Ďakujem všetkým, hlavne Twety, Veronikasad, Zita5, Promontmaja, mzdarka Renča a DanielaSľ a ešte chobotovi a mnohým mnohým mnohým ďalším, ktorých odpovede si veľmi vážim. Škoda, že pán Mihál sa už viac venuje Drakovi ako Porade, pred nejakým časom som hltala jeho rady a teraz Draka nemám... :cool:
Valika
24.01.13,06:30
Dakujem všetkým hlavne Lenkek, pekný den.
GabiZ
24.01.13,06:34
Pripájam svoje poďakovanie za všetkých poraďákov. S poradou som "vyrastala" v začiatkoch mi veľmi pomohla vo všetkom, čo bolo potrebné, aby som zvládla či už v bežnom, ale aj v pracovnom živote. Bola a je neoceniteľným pomocníkom, pretože sú tu úžasní ľudia, ktorí nezištne a bez nároku na odmenu pomáhajú a delia sa so svojimi skúsenosťami i profesionálnymi radami, aby pomohli iným. Nie nadarmo sa hovorí, že cenná rada je nad zlato. A najviac si vážim tých, ktorí si napriek času, ktorého je tak málo pri plnení si svojich povinností nájdu čas na tých, ktorí potrebujú pomoc, radu alebo niekedy možno len vyjadrenie názoru, podeliť sa s inými o svoje pocity, radosti i starosti. Preto je porada mojou najobľúbenejšou stránkou, hoci si veľmi prajem, aby bolo tých nedorozumení, ktoré sa tu vyskytnú čo najmenej. Preto by som okrem poďakovania chcela vysloviť aj také moje malé prianie. Buďme k sebe viac tolerantní, neútočme na seba, vážme si každého, kto tu svojou troškou prispeje a ak má niekto nutkanie znevažovať toho druhého, radšej nech si kusne "do prstov":D, lebo je smutné, keď človek číta tu, kde sa má ľuďom pomáhať hanlivé a niekedy až arogantné slová na druhých. Buďme jedna veľká rodina ako to bolo vždy cieľom tejto stránky. Vďaka za možnosť spoznať ľudí, ktorí rozšírili moje okolie, vďaka za to, že tu môžem čerpať užitočné informácie i za to, že môžem pomôcť ak sa dá a viem. Vďaka Vám poraďáci i zakladatelia tejto stránky. :)
mimi
24.01.13,06:47
Aj chcem poďakovať. Nie len za rady, ale aj za príspevky, ktoré ma rozosmejú, keď v práci nie je tak ružovo.
Ešte raz veeeeľmi ďakujem, že sú tú ľudia čo pomáhajú.
Lubica.h
24.01.13,07:20
Ahojte, aj ja sa chcem pridať s poďakovaním všetkým, ktoré mi doteraz vždy pomohli.Ďakujem, že ste tu a verím, že v takejto podobe bude PORADA fungovať aj naďalej. Dík.
maja
24.01.13,07:46
Všetkým za všetko jedno veľké ĎAKUJEM !
raynita
24.01.13,07:58
Aj ja sa pripájam a ďakujem, pre mňa je Porada jedna veľká múdra encyklopédia, ktorú čítam každé ráno pri káve a nájdem v nej všetko čo potrebujem. Ste odborníci a profesionáli, a hlavne máte veľkú ochotu deliť sa s cennými radami a skúsenosťami. Ste super :-)
Melnick
28.01.13,05:40
Jarka má pravdu, Ty naša hovorkyňa Porady. :)
Melnick
28.01.13,05:41
Noooooo, myslím, že si to už dávno vrátila. :)
Stanislav 1975
29.01.13,18:57
Dakujem všetkým hlavne Lenkek, pekný den.
a tak Lenkak je naše zlatíčko, naša cicuška...;),náš pokladík...
Sarlotka
16.04.13,21:47
Chcem sa podakovat vsetkym poradakom za rady a najma:

melnick, danielam, veronikasad,, mila123, stefan005, marina, zita05, anik, andyke

Ďakujeeeem...:)
pmajap
31.05.13,09:42
Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí prispievajú v témach Záhrada, Stavba, sú to fantastickí ľudia veľa som sa od nich naučila a mnohým za nádherný zmysel pre humor.:)
kajanakaja
31.05.13,17:28
Tiež sa chcem veľmi pekne poďakovať všetkým poraďákom, ktorí mi ochotne poradili, lebo tu naozaj platí, dobrá rada nad zlato.

Ďakujem :)
gardenia
31.05.13,19:31
Ja som tu našla tiež pomoc, či už v novej téme, alebo v starších príspevkoch, veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorí mi nezištne poradili, sledujem všetky diskusie, ktoré ma zaujímajú, skúsenosti a názory, je to na nezaplatenie takáto stránka. Prajem vám všetkým pekný večer.
DanielaSL
31.05.13,19:51
Ja ďakujem Richardovi, že túto Poradu založil..a potom všetkým tým, čo nezutekali...napríklad na FB..ale sú tu a radia ďalej. Nebudem menovať...ešte by som na niekoho zabudla....som rada, že som vás tu našla....a že ste mi nespočetne veľakrát pomohli. Sú také názory, že Porada nie je to čo bývala..no veď ani my nie sme..zostarli sme, možno aj zmúdreli...Stále to však je, bola aj bude moja srdcovka. A mne vôbec nevadí..že je iná, že ju teraz Richard zmodernizoval..veď taký je celý náš život. A dúfam, že tu bude pre mňa aj naďalej.
misoft
01.06.13,09:54
Porada = tretie kliknutie na internete :D. Prvé = internetbanking (šak musím vedieť, či ešte dačo mám), druhé = pošta (čo ak mi niekto poslal milostný e-mail ;) ), no a tretie = Porada (môj "najväčší" žrút času na internete).
Je fajn, že JE!
Sem tam poradím (ak viem, niekedy aj sprostosť vypľujem) a dokonca mi aj poraďáci poradili (a dobre!).

Minule som sa "spoločensky znemožnil" - no potom som zistil, že chyba nie je "vo vašom prijímači", ale v mojej gebuli :( .
katka 23
01.06.13,10:04
Ja ďakujem Richardovi, že túto Poradu založil..a potom všetkým tým, čo nezutekali...napríklad na FB..ale sú tu a radia ďalej. Nebudem menovať...ešte by som na niekoho zabudla....som rada, že som vás tu našla....a že ste mi nespočetne veľakrát pomohli. Sú také názory, že Porada nie je to čo bývala..no veď ani my nie sme..zostarli sme, možno aj zmúdreli...Stále to však je, bola aj bude moja srdcovka. A mne vôbec nevadí..že je iná, že ju teraz Richard zmodernizoval..veď taký je celý náš život. A dúfam, že tu bude pre mňa aj naďalej.
zdieľam ten istý názor ako DanielaSL, som rada že ste - sme tu na Porade , že sme sa nezľakli novôt aj napriek neúspechom pri zadávaní otázok , debát , odpovedí a iných našich nedokonalostiach sa tu radi vraciame
ďakujem
sito
01.06.13,10:14
Porada = tretie kliknutie na internete :D. Prvé = internetbanking (šak musím vedieť, či ešte dačo mám), druhé = pošta (čo ak mi niekto poslal milostný e-mail ;) ), no a tretie = Porada (môj "najväčší" žrút času na internete).
Je fajn, že JE!
Sem tam poradím (ak viem, niekedy aj sprostosť vypľujem) a dokonca mi aj poraďáci poradili (a dobre!).

Minule som sa "spoločensky znemožnil" - no potom som zistil, že chyba nie je "vo vašom prijímači", ale v mojej gebuli :( .

Nie si sám!!!

http://www.youtube.com/watch?v=FByuSw5Hsaw

Nie sám, si.

http://www.youtube.com/watch?v=rzABcALg1i8

Aj neznáme ...

http://www.youtube.com/watch?v=ZNQKLEXkkB0
rodina1
01.06.13,10:22
Aj napriek tomu, že v poslednej dobe navštevujem túto stránku pomenej, chcem tiež všetkým, ktorí mi nielen poradili, ale sú aj mojimi priateľmi, vysloviť svoje veľké ĎAKUJEM!
Oliwa
18.03.15,11:41
Kabaka123
30.05.15,07:21
Chcem len poďakovať všetkých poraďákom za ochotu nezištne pomáhať druhým!

oživujem tému... nakoľko aj ja sa chcem poďakovať..., tak ako hovorí heslo Porady... posúvaj hranice svojich vedomostí... tak aj ja som vďaka Porade a jej poraďákom získala väčší prehľad.... ešte raz ďakujem všetkým....
lujza.j
30.05.15,09:22
ja zase.....škoda všetkých tých úžasných poradákov ktorí tu už......nechodia.......:(....
......tí ktorí ešte zatial ano....tak díky:)
lacotinka
30.05.15,15:12
Chcem len poďakovať všetkých poraďákom za ochotu nezištne pomáhať druhým!

oživujem tému... nakoľko aj ja sa chcem poďakovať..., tak ako hovorí heslo Porady... posúvaj hranice svojich vedomostí... tak aj ja som vďaka Porade a jej poraďákom získala väčší prehľad.... ešte raz ďakujem všetkým....



Aj ja



ale 2/3 vačšina boli exoti :D

- zahĺbený do svojho uzučkého : mala dať / NEdala

- vševedi

- chválenkári

- vyrývači

- oblbovači
sito
30.05.15,17:05
Chcem len poďakovať všetkých poraďákom za ochotu nezištne pomáhať druhým!

oživujem tému... nakoľko aj ja sa chcem poďakovať..., tak ako hovorí heslo Porady... posúvaj hranice svojich vedomostí... tak aj ja som vďaka Porade a jej poraďákom získala väčší prehľad.... ešte raz ďakujem všetkým....



Aj ja



ale 2/3 vačšina boli exoti :D

- zahĺbený do svojho uzučkého : mala dať / NEdala

- vševedi

- chválenkári

- vyrývači

- oblbovači

A laco montér? Do skupiny, skupinky, aj ja ... patrí ... ???

Laco, či ko ko ...
lacotinka
30.05.15,18:09
Chcem len poďakovať všetkých poraďákom za ochotu nezištne pomáhať druhým!

oživujem tému... nakoľko aj ja sa chcem poďakovať..., tak ako hovorí heslo Porady... posúvaj hranice svojich vedomostí... tak aj ja som vďaka Porade a jej poraďákom získala väčší prehľad.... ešte raz ďakujem všetkým....



Aj ja



ale 2/3 vačšina boli exoti :D

- zahĺbený do svojho uzučkého : mala dať / NEdala

- vševedi

- chválenkári

- vyrývači

- oblbovači

A laco montér? Do skupiny, skupinky, aj ja ... patrí ... ???

Laco, či ko ko ...

Laco ?

čo ja viem
1/3 oblbovač
2/3 blbý