gerco
20.01.13,11:49
Ahojte,
vybavoval som hypo. Byt ktory kupujem (BA) zakladam inou nehnutelnostou (RK). Vsetky podklady som mal pripravene. V piatok som bol na katastri v BA poziadat o navrh na vklad. Dal som 2 navrhy na vklad a 2 mandatne zmluvy. Samozrejme jeden navrh bol na Bratislavu a jeden na Ruzomberok a to iste aj pri zmluvach. Ide ma porazit! Proste ked som bol v banke, tak mi to ta teta pekne rozdelovala do sanonikov, ze toto date v BA a toto v RK. Ja som si to neprekontroloval, moja chyba :(

Ked tam pojdem v pondelok rano, myslite, ze bude niekto ochotny mi zamenit tie 2 tlaciva ??? Alebo budem musiet cakat kym sami pridu na chybu ?? Alebo budem musiet znova zaplatiti 66 eur a priniest znova nove tlaciva ???

Jednoducho doma mi zostala 2 zmluvy z RK a z BA a 2 navrhy na vklad z BA a z RK. A potrebujem to zamenit.

Dakujem!

Peter
buchač
20.01.13,10:54
Ked tam pojdem v pondelok rano, myslite, ze bude niekto ochotny mi zamenit tie 2 tlaciva ???

...hneď ráno zbehni ....
...ak sú papiere ešte tam , nuž len na ochote dotyčného pracovníka záleží ....

Alebo potom tie ďaľšie varianty....
gerco
20.01.13,10:59
Pripadne niekto nepoznate niekoho na katastri ?
zamborskyjan
20.01.13,13:27
Ahojte,
vybavoval som hypo. Byt ktory kupujem (BA) zakladam inou nehnutelnostou (RK). Vsetky podklady som mal pripravene. V piatok som bol na katastri v BA poziadat o navrh na vklad. Dal som 2 navrhy na vklad a 2 mandatne zmluvy. Samozrejme jeden navrh bol na Bratislavu a jeden na Ruzomberok a to iste aj pri zmluvach. Ide ma porazit! Proste ked som bol v banke, tak mi to ta teta pekne rozdelovala do sanonikov, ze toto date v BA a toto v RK. Ja som si to neprekontroloval, moja chyba :(

Ked tam pojdem v pondelok rano, myslite, ze bude niekto ochotny mi zamenit tie 2 tlaciva ??? Alebo budem musiet cakat kym sami pridu na chybu ?? Alebo budem musiet znova zaplatiti 66 eur a priniest znova nove tlaciva ???

Jednoducho doma mi zostala 2 zmluvy z RK a z BA a 2 navrhy na vklad z BA a z RK. A potrebujem to zamenit.

Dakujem!

Peter

Keď kataster príde na chybu, buď to pošle na správny kataster, alebo v druhom prípade preruší konanie a vy potom môžte urovnať chybné podanie dokumentov na príslušnom katastri. Poplatok sa platí len raz i keď ste zle podali návrhy.
buchač
20.01.13,14:02
Keď kataster príde na chybu, buď to pošle na správny kataster, alebo v druhom prípade preruší konanie a vy potom môžte urovnať chybné podanie dokumentov na príslušnom katastri. Poplatok sa platí len raz i keď ste zle podali návrhy.
...v lehote do 30 dní ...
draik
20.01.13,20:21
Existujúci návrh doplňte podaním pod sp. značkou konania a zároveň požiadajte o vrátenie dokumentov, ktoré ste omylom priložili.
gerco
20.01.13,20:24
Na to je nejake tlacivo ? Alebo len pridem za tou pani, ktorej som to dal a poziadam ju o doplnenie zvysnych 2 tlaciv plus o vratenie tych 2 chybnych ?
buchač
20.01.13,20:47
Na to je nejake tlacivo ? Alebo len pridem za tou pani, ktorej som to dal a poziadam ju o doplnenie zvysnych 2 tlaciv plus o vratenie tych 2 chybnych ?
Prídeš za tou pani s tlačivom ...a pekne vypísaným ....

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=doplnenie%20n%C3%A1vrhu%20na%20kataster&source=web&cd=5&ved=0CFMQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.obeckrivan.sk%2Fdownload_file _f.php%3Fid%3D240113&ei=A2X8UIrIHM_24QTj8IDwCg&usg=AFQjCNHs2p9bTp3FnJVx8wUmvEHDRITpUA&bvm=bv.41248874,d.bGE
gerco
20.01.13,21:43
No len mne to tlacivo pride skor ako ziadost o zmenu ci doplnenie identifikacnych udajov v listinach a mne ide len o zameniu vypisanych tlaciv overenych bankov.

Vec: Žiadosť o zmenu, doplnenie identifikačných údajov
branislavp
20.01.13,22:25
Pripadne niekto nepoznate niekoho na katastri ? Nebuď z toho smutný, to sa stáva, hneď ráno zatelefonuj na kataster a určite sa dohodneš, najlepšie je ísť tam osobne, známych k tomu nepotrebuješ.
gerco
21.01.13,08:11
Ahojte, tak som tam bol a vsetko dobre dopadlo. Ziadne tlacivo na to NIE JE treba. Teta to pozrela a vymenili sme to ;) Diky za rady!