zanazu
20.01.13,15:50
Prosim o radu - potrebujem podat DPH cez eDane - prihlasenie funguje - no v rolovacom menu moznosti podania len za rok 2012. Cele to na mna posobi, ako neaktivne. Co vsetko musim podstupit pre zaktivnenie? Vsetky importy mali uspesne hlasky. Vopred dakujem
veronikasad
20.01.13,14:59
Za aké obdobie podávaš DP DPH ?
Stefan2005
20.01.13,15:01
Prosim o radu - potrebujem podat DPH cez eDane - prihlasenie funguje - no v rolovacom menu moznosti podania len za rok 2012. Cele to na mna posobi, ako neaktivne. Co vsetko musim podstupit pre zaktivnenie? Vsetky importy mali uspesne hlasky. Vopred dakujem

... a za aké obdobie chceš podať DP k DPH ?
zanazu
20.01.13,15:06
za posledny stvrtrok 2012
veronikasad
20.01.13,15:10
za posledny stvrtrok 2012
Kedy si si vybavovala prístup ?
zanazu
20.01.13,15:10
pomylila som sa - aktivne podanie len za rok 2011
Danielle369
20.01.13,15:12
Mne to funguje všetko
zanazu
20.01.13,15:16
predpokladala som, ze pri fungujucom EZU nie su potrebne dalsie vybavovacky....je potrebne sa opat registrovat na danovom urade s vytlacenym registracnym formularom?
zanazu
20.01.13,15:17
dan - co si pouzival predtym - EZU? len si instaloval novu aplikaciu a prihlasil si sa?
Rozalka
20.01.13,15:24
predpokladala som, ze pri fungujucom EZU nie su potrebne dalsie vybavovacky....je potrebne sa opat registrovat na danovom urade s vytlacenym registracnym formularom?
Dan je žena.
A koľko máš súborov? má byť tuším 221
ivakumova
20.01.13,15:25
Keď chceš podať DPH cez eDane, tak sa neprihlasuješ na stránke drsr, ale eDane nainštaluješ do PC, vyplníš formulár a dáš "odoslať", vyzve ťa to zadať prihlasovacie meno a heslo a odošleš to priamo z tvojho PC. Ty si sa pravdepodobne prihlásila na stránke a tam sú len staré formuláre, ja som to tiež raz omylom spravila.
Danielle369
20.01.13,15:26
Mám dohodu, stále používam e-dane, nič som neinštalovala ....otvorím to, prebehne vždy aktualizácia a idem vypisovať...práve som poslala daň z mot.vozidiel
ivakumova
20.01.13,15:30
To áno, eDane boli vždy v PC, preto si nič neinštalovala, ale na EZU sa prihlasovalo na stránke www.drsr.sk. Fungovalo to tak ako el. podateľňa SP.
pavol54
20.01.13,16:04
No mne to funguje neposlali ti nový ID a nové heslo ? e -dane som natiahol už ich mám v počítači len kliknem na ikonku a je otvorené, máš tam daňové dokumenty, elektronická podateľna a v nastavení máš všetky firmy ktoré máš
xandi
20.01.13,16:09
Ako sa prihlasuje? Co znamená ID prihlasovateľa? Doteraz to nevyžadovalo. A odkiaľ zoberiem heslo?
pavol54
20.01.13,18:42
Ako sa prihlasuje? Co znamená ID prihlasovateľa? Doteraz to nevyžadovalo. A odkiaľ zoberiem heslo?
Mne ho poslali v novembri mailom ty si nebola vlani prihlásená? V decembri som ešte frčal v starom systéme od januára je už len tento jeden
srska
20.01.13,18:49
Ako sa prihlasuje? Co znamená ID prihlasovateľa?-(-7 miestne číslo) Doteraz to nevyžadovalo. A odkiaľ zoberiem heslo? (pohľadaj v mailoch alebo vyžiadaj nové id+heslo cez technickapodpora@financnasprava.sk )v texte
LydaLyda
20.01.13,18:52
Ak Vám bolo doručené ID a heslo od DR SR a nefungujú Vám eDane, ktoré doteraz fungovali, tak prikladám Riešenie:
Mali by ste znovu odinštalovať aplikáciu eDane, potom cez Internet Explorer - vymazať cache z lokálneho počítača a to nasledovne: Nástroje (tools) - Možnosti siete Internet (internet options) - Všeobecné (General) - História prehľadávania - Odstrániť (Delete) - Dočasné internetové súbory a súbory "cookie" - zaškrknúť - Odstrániť - OK. Potom znovu si nainštalujte eDane zwww.drsr.sk (http://www.porada.sk/www.drsr.sk) - vpravo eDane a pokiaľ ste eDane nemali nainštalované, na PC, tak si nainštalujte najskôr D.Signery pre Váš PC a potom si stiahnite až eDane. eDane sa Vam nainštalujú na plochu Vášho počítača. Vždy, keď budete otvárať eDane bude prebiehať aktualizácia tlačív. Tiež si skontrolujte, ak máte WindowsXP musíte mať aj ServisePack3 a nie len ServicePack2 a tiež treba v ovládacích paneloch skontrolovať v Pridanie a odstránenie ...programoch skontrolovať aj či máte Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 Tak ako je to uvedené v technických predpokladoch na strane klienta - www.drsr.sk (http://www.porada.sk/www.drsr.sk) - vpravo eDane.
tictac7
20.01.13,19:18
to xandi: e-mail by si mala mať v prijatej pošte z 30.11.2011
pavol54
21.01.13,05:53
skutočne vyčerpávajúca odpoveď