deane7
21.01.13,09:02
Dobrý deň,
Chcem sa spýtať ak je tu niekto z tých končín, asi predvlani sme boli vo Veľkom Mederi, niekde nad Dunajskou Stredou boli pri ceste také pekné myslím že drevené stánky - obchodíky kde predávali rôzne domáce produkty, zeleninu, mäsové výrobky atď. Ja som tam vtedy kúpil aj trochu zemiakov na sadenie a veľmi pekne mi zarodili. Tiež super klobásky , mali tam viac vecí. Neviete mi poradiť kde to mohlo byť? Myslím že smer na Galantu. A ako tam býva otvorené? Neviem či sme tam boli cez týždeň alebo cez víkend.
Ďakujem.
AlaNR
21.01.13,11:49
Tak toto by aj mňa zaujímalo. Jednu takú dedinku si tiež pamätám, s drevenými stánkami resp. obchodíkmi. My sme tam cestou z Maďarska kupovali ovocie a kvety...
Ale len podľa mapy si to neviem vybaviť... Akurát viem, že sme vtedy išli aj cez Meder...
marleau
21.01.13,12:00
Ak to bolo v smere od Dunajskej Stredy do Veľkého Medera,tak to bolo asi v Dolnom Štáli po ľavej strane vedľa hlavnej cesty.
Ak to bolo v smere od Veľkého Medera do Galanty,tak to boli asi Trstice.
Tiež som tam pár krát čo-to kúpil.
lujza.j
21.01.13,13:20
Kolega, ze Dlha nad Vahom?.....za šoprňou....
Beringerova
21.01.13,13:26
Je to Dolný Štál, medzi Veľkým Mederom a Dunajskou Stredou
deane7
21.01.13,20:48
Ano, keď si to priblížim na google mape a dám si earth tak to bude ono. Neviem prečo som si myslel že to bolo až za Dunajskou. Teda po ceste od Medera, kupovali sme na spiatočnej ceste.
KoxXxo
21.01.13,21:58
AlaNR
21.01.13,22:45
Presne to je ono! Takže Dolný Štál...
Barbara
22.01.13,04:07
tam sú stále