jano454
21.01.13,12:54
Mal by som záujem o prenájom auta do firmy, má niekto z vás skúsenosti s dlhodobou spoluprácou s nejakou autopožičovňou? Podľa čoho mám vyberať? Díky za rady ;-)
Romanoos
21.01.13,12:07
Samozrejme je dôležitý parameter cena, avšak dobrú autopožičovňu spoznáš aj podľa zákazníckeho servisu - ako sú nápomocní pri riešení problémov, ak sa niečo stane (auto sa pokazí, havária atď) a tiež, podľa toho, že keď je niečo pokazené, nehádžu to hneď na zákazníka, ale objektívne sa snažia zistiť, či už závada nebola na aute ešte pred zapožičaním alebo či nejde o bežnú závadu z opotrebenia.
jano454
21.01.13,12:25
No veď to, ale podľa čoho to zistím? Hľadám požičovňu, ktorá ponúka niečo novšie, nie nejaké 10 ročné vyšťavené autá a práve preto, že ide o to, že by som chcel uzavrieť nejakú dlhodobú spoluprácu snažím sa zistiť, či niekto nerieši / neriešil podobný problém a vedel by mi poradiť...
peterch211
04.02.13,11:28
Dôležité ale je, či hľadáš dlhodobý prenájom alebo leasing. Dôležité je aj to, aké auto chceš.
jano454
23.07.13,09:33
bývalý kolega mi nakoniec odporučil ............spam...........a neľutujem - zatiaľ som nemusel riešiť žiaden problém, už som mal požičané auto skoro 3 mesiace, teraz som si požičal iné a maximálna spokojnosť