sirecka
21.01.13,16:19
Kedy stačí IBA potravinársky preukaz od lekára a kedy JE POTREBNÉ mať aj hygienické minimum, resp. osvedčenie pre prácu v epidemiologickom prostredí?
/Tyka sa to baru, v ktorom by som ponukal napoje a balene pochutiny, ako napr. chipsy a pod. CHcel by som aj toasty, ale neviem ci prave tieto nezohravaju velku ulohu v tom, ci mi staci IBA ten potravinarsky preukaz alebo musim mat aj to osvedcenie./
Prosim, poradte mi. Niektori mi hovoria, ze to nei je potrebne (a su zamestnani v takychto podnikoch a maju iba potr.preukaz), ini, ze musim mat aj to osvedcenie ( a vraj ho musi mat kazdy-aj brigadnik student).

Dakujem
blavaciko
21.01.13,20:09
aj na napoje potrebujes potvrdenie o odbornej sposobilosti pri vykonavani epidemiologicky zavaznych cinnosti (hyg. minimum), resp. nie ty, ale kazdy tvoj zamestnanec, ktory bude epidemiologicky zavaznu cinnost vykonavat (ano aj brigadnik student)

pokial su zamestnani v bare a maju len potr. preukaz, im to moze byt jedno, ale zamestnavatelovi hrozi pokuta...
aj ked prax je z roznych regionalnych uradov rozna... niektore su benevolentne a od brigadnikov napriklad nepozaduju, alebo ti povedia ze nech si spravia do pol roka vsetci a tak...
ale zakon vravi: vsetci (okrem vynimiek typu vyuceny kuchar, zdravotnik, atd...)