kom0dus
21.01.13,19:41
dobrý deň potreboval by som poradit ohladom jednej veci.
nechcem tu začínat politické diskusie ale už ma to nebaví pozerat sa, že je rok 2013 a na slovensku sa absolutne nič nevyriešilo. naprijklad kauza gorila a podobné politické špinavosti,

preto by som sa chcel poradit. totiž pracujem na samostatnom diskusnom fóre, niečo podobné ako porada.sk, ale so zameraním iba kritiku politických strán a politikov na všetkých úrovniach, na všetko čo bolo vytunelové atď.
stránka je tu klik (http://politikus.sk/)

ohladom dikusných kategorii co by ste tam pridali?
vdaka za kazdý nápad.
a_je_to
21.01.13,18:47
Myslím, že tá tvoja stránka na to postačuje. Nič z nej sem netreba zanášať. Táto stránka je prvotne určená na iné témy. Ja by som z nej sem nepridal nič. Ba naopak, niektoré témy z tejto stránky by som vrelo odporučil premigrovať na tú tvoju.
Dík za pochop !
kopretinka
21.01.13,18:59
Myslím, že tá tvoja stránka na to postačuje. Nič z nej sem netreba zanášať. Táto stránka je prvotne určená na iné témy. Ja by som z nej sem nepridal nič. Ba naopak, niektoré témy z tejto stránky by som vrelo odporučil premigrovať na tú tvoju.
Dík za pochop !
on nechce sem nič pridať.
kom0dus
21.01.13,19:04
presne o to ide, urobiť zvlášť diskusné fórum, kde sa budú riešiť iba tieto otázky.
lebo dnes, otvorene poviem, ale ak sa načrtne nejaká citlivá téma, napríklad na sme.sk, tak je hned diskusia pod článkom zmazaná.

inak na slovensku nieje žiadna stránka, kde by ľudia mohli vyjadriť svoj názor otvorene.
Mne to už príde celkom trápne, lebo nieje mi to jedno čo sa deje a ja si potrebujem uľaviť jednoducho bez toho, aby mi to nejaký admin potom vymazal.
Mk77
21.01.13,19:16
Dobry napad s tou webstrankou..ja by som tam dala priestor, aby sa kazdy clen, ak chce, prestavil, v kratkosti napisal svoj nazor, ci vidi nejake vychodisko ..
kom0dus
21.01.13,19:41
jop mk77 dik, idem pridat novú kategóriu
korm
22.01.13,09:23
tak toto som nemal vidiet. hned rano ked si clovek v praci predstavi ze niekto nase peniaze tuneluje.. no musel som sa registrovat a pridal som co si myslim. A super ze take nieco niekto vytvoril.
pepo_p
23.01.13,06:46
Fú tak tomu hovorím odvaha ;) Nápad je dobrý ale najskôr by som sa zamyslel nad tým, že prečo ostatní tie diskusie ihneď zrušia. Pri horúcej téme sa vždy diskusia zvrhne, len na nadávanie, ohováranie a veci tomu podobné a v takomto prípdade je potrebné mať po ruke strašne veľa adminov, ktorí budú takéto fórum čistiť a udržovať, inak tam ľudia prestanú chodiť, lebo nikto nie je zvedavý na "tajné" miesta čiernej a pomätenej mysle.
A jó sakra by som si dal pozor na všeobecné podmienky a pravidlá užívania pri registrácii, ktoré nateraz absentujú, lebo ak niekto niečo napíše a niekoho sa to dotkne, idú po prvom po vlastníkovi portálu ako také niečo mohol dovoliť a pri "politických" témach aby ti náhodou polícia nevyvolávala každý deň. Už som videl "zrod" zopár takýchto portálov a neviem prečo všetky skončili rovnako :mee:. Nie že by som ťa nejakým spôsobom chcel odradiť, lebo nápad je to fajn, len "one-man-show" nepripadá v tomto prípade v úvahu.
kom0dus
23.01.13,17:29
ahoj pepo_p
dik za feedback
ja stránku nemienim čistiť od príspevkov. A taktiež ju nemienim nikdy zrušiť, ani v prípade nejakého politického nátlaku /lebo aj to je možné/
Má slúžiť ako zrkadlo všetkým politikom finančným skupinám atď.

ps.
nie je to one man show
v pozadí stránky stoja silné osobnosti, ktorým už súčasná situácia lezie poriadne na nervy.
Fero11
23.01.13,18:47
Ako dobre vieme, 1% ludi vlastni 99% majetku (myslim globalne cely svet) a my ostatni 99% ludi vlasnime to zvysne 1% a ako hovori Jozko Kolar (SaS) je to holy fakt.
Ci taka stranka (forum/diskusia) bude alebo nebude je papalasom uplne jedno a pisat sa tam moze tak isto hocico, ich to nijak nebude ovplyvnovat.
Akurat ty ludia, ktori tam budu chodit a citat si to sa budu zbytocne vzrusovat (a nikto nebude vediet ci to, co tam je napisane je pravda, alebo loz (pretoze pisat tam moze hocikto a hocico)).
Komplet cely stat od prezidenta, premiera, poslancov az po radovych policajtov je totalne skorumpovany a nikto s tym nikdy nic neurobi.
Ja by som bol rad ak by dosla nejaka totalna katastrofa, ale aby vsetci ludia prezili a vsetci sme mali rovnake hole rite ... vtedy by sa dalo zacat od zaciatku .... inak sa neda nic zastavit.
To ako by som sa ja pokusal zastavit rutiaci sa vlak, tak ze ho chytim zozadu (ako Barbaric z KE) a nohami sa budem zapierat o prazce resp. podvaly, tak mne sa to nikdy nepodari .... rutiaci vlak rukami a nohami nezastavim.
Tak isto nezastavime verejnych zlodejov v tomto state a este im aj dobrovolne prispievame a co raz to vacsimi sumami.
Ako obycajny obcan som s tym zmiereny :)
Ospravedlnujem sa za pravopis
kom0dus
23.01.13,18:57
fero11 to vobec nie je pravda.

meciarovi volici su uz davno v hroboch, ficovi volici uz pomaly vymieraju.
dalsie volby budu kedy? 2016? to uz vtedy bude kazdy ale uplne kazdy pouzivat internet a dnesna mladez ze neda len tak brainwashingovat.

zaklad su informacie.
http://politikus.sk/
presne na to ma sluzit ta stranka. ked niekto povie A, tak nech dopovie aj B.
Fero11
23.01.13,19:14
ano mas pravdu neni to pravda.
3/4 slovenskeho majetku (patriaci ludu) rozkradol meciar v kooperacii s jeho super kamosmi.
zvysnu 1/4 rozkradol miki s robinom a teraz uz toho vela niet, tak sa ide na danovy system (preco ? pretoze uz je vsetko rozkradnute).
A vies co bude potom ? (pocitam s tym ze na SK je este dost blbcov, ktori budu volit fica aj na dalsie volby), ked tu fico nebude ..... to si ani nechci predstavit.
Vrati sa doba, ked nam budu brat dobytok, pozemky domy .... a to tu uz bolo, ja som to sice nezazil, ale bude....
Kludne ma vysmejte, ja nehovorim, ze to bude v 2015, ale toho sa dockaju nase deti.
kom0dus
23.01.13,19:37
Jednou z uloh stranky politikus.sk je, aby sa tam stretli ludia, aby sme dali hlavy dokopy a vytvorili spolocne z clenov stranky novu politicku stranu, ktora bude mat v programe to, na com sa vacsina z ludi zhodne.
Ak to bude zostatnenie nakradnuteho majetku alebo zakaz podnikania financnym skupinam alebo dozivotie pre skorumpovaných politikov, zmeny v zakonoch... preco nie?
Fero11
23.01.13,19:49
Pozri (moj otec 60 (ja som rocnik 80)) po rozdeleni CSFR volil uja Vlada (volila ho vacsina, ved mal nejakych 35-40%) vyzeral seriozne ...
Potom ked som mohol v 98 volit som volil mikiho a potom znova (teraz by som ho v zivote nevolil)
Posledne volby nepoviem koho som volil, ale urcite som nevolil robina.
Teraz sa mi celkom pozdava matovic (zacal s hlinom chodit po koloniach a "chcel" riesit cigansky problem, ale paradox je ten, ze 23 rokov sa hovori, ze sa budu riesit cigani a doteraz sa o tom len hovorilo .... matovic skoncil, tak isto len pri slovach).
Takze volili sme vlada, mikiho, robina.
Teraz sa zda dobry matovic ..... pride rok 2020 a moja predosla veta sa rozsiri na:
Takze volili sme vlada, mikiho, robina, matovica .... a nasledovat bude dalsi hero....
Uz som spominal, je to plne nalozeny vlak zeleznou rudou, ktory sa neda zastavit
kom0dus
23.01.13,19:53
Preto je potrebne urobit total reset.
kom0dus
23.01.13,23:35
A nebudeš ty bratranec toho, čo "niejesam" , lebo štýl písania máš podobný :)

Samozrejme ze nie. Tiez vsak jeho prispevky sledujem :-D

Jop co uz narobim s tym mojim stylom, asi nic. Aky mam, taky mam:-) viem ze basnik zo mna nebude