apea99
22.01.13,07:39
Uz niekolko mesiacov mame platenu reklamu na FB, ale posledne tyzdne sa nam reklama nezobrazuje. Moze to zavisiet od nastavenia ceny za klik? Ked dam cenu za klik vyssiu, bude sa zobrazovat viac? V podstate mame rovnake nastavenia od zaciatku a minuly rok to frcalo bez problemov.
števko
23.01.13,11:21
ahoj,skús ešte raz popísať,aké máš podmienky reklamy ?Zatiaľ ,čo som počul,tak problém s touto socialnou sieťou nebol.Vraj podmienky zatial dodržali vždy.Aspoň ja mám také odozvy od ľudí,čo tam mali reklamu.
Internetový marketing
28.01.13,11:07
Dobry den, ak sa nezobrazuje Vasa reklama je naozaj problem primarne s ponukanou cenou za kliknutie. Rovnaka cena za klik nemusi v priebehu casu znamenat rovnaky pocet zobrazeni a kliknuti. Mohlo sa napriklad stat, ze Vasa konkurencia, resp. inzerenti v tom istom segmente zacali za kliknutie ponukat viac penazi.
I. V. B.
06.02.13,21:17
Horsie by bolo ak by FB povedal ze ho prestali bavit vase reklamy. Co potom? Ak nemate normalnu ponuku pre svojich klientov , tak potom asi je nacase zabalit svestky a prihlasit sa na urad prace. Nevidel som naivnejsich podnikatelov spoliehat sa na tak bezvyznamny produkt ako je FB. Ale co uz. To je dan za prilezitostneho podnikatela na Slovensku. To ale urcite nie je vas problem. Tak vela stastia aby sa vam tie FB reklamy znova objavili. Fandim Vam.