maros.certasky
22.01.13,11:00
hotel Alba Queen skusenosti???
pivko
22.01.13,10:07
Lubaba
15.02.13,20:11
V hoteli Alba Queen som bola minulý rok. Dovolenka bola vydarená, my sme boli v septembri štyri páry, bola som spokojná, aj so službami delegátky z Mediny.
Na ubytovanie sme čakali asi dve hodiny, nakoľko sme docestovali ráno.
Ubytovanie dobré, balkón so sušiakom na prádlo, izba menšia ale stačí, chodíš sa tam len vyspať, upratovaná denne, bar takisto dopĺňaný , minerálka a cola, fanta, na izbe kanvica, môžes si uvariť kávu, čaj, trezor platíš asi 1,5€ na deň pri odchode.
Dá sa zjednať v hoteli, izbu ti vymenia, ak nie si spokojný, teda za maličké všimné, ešte ti aj ukážu v PC výhľad z izby. Stravovanie rozmanité, po týždni sa opakuje, ale to je asi všade, ale vždy si máš z čoho vybrať...
dá sa naobedovať aj v reštaurácii pri pláži, jedlo je na tam na objednávku, zákusky, torty, zeleninové šaláty sú k dispozícii bez obmedzenia. Veľký výber ovocia, a zmrzliny od tretej hodiny, nanukov.
Takisto je aj nočný bufet v jedálni, polievky, šaláty ...
Pri pláži medzi hotelmi Alba si môžeš dať Gözleme.
Automaty na nápoje na pláži, takisto WC, sprcha, plážové osušky zdarma, vymieňať môžeš denne. dostatok lehátok.
A pekná čistá pláž s pozvoľným vstupom do mora.
Personál ochotný, za bakšiš ešte viac.
Lobby bar - wifi pripojenie zdarma, takisto na mojej izbe sa dalo, len trošku pomalší, ale stačilo...
Bar pri bazéne /my sme ho volali Komárbar/ - otvorený nonstop, občerstvenie, popcorn si platíš, každý deň iný výborný večerný program, jedine nezabudnúť si zobrať repelent proti komárom, bolo ich tam neúrekom, ale dá sa kúpiť aj v obchodíkoch v hoteli asi 4€.
V hoteli zlatníctvo, obchodíky. Neďaleko hotela nákupné možnosti.
Personál bol ústretový, nepostrehla som žiadne rozdiely v obsluhe.

Nemala by som problém sa do tohto hotela vrátiť, keďže ale mám rada zmenu, tak pôjdem zase na iné miesto. Ak chceš vedieť viac, napíš čo konkrétne. Ak sa mi podarí, pridám aj nejaké foto.