niesisam
22.01.13,22:51
Ide mi o zaujímavú myšlienku prepojiť vedomosti získané učením a posunúť ich k luďom, ktorí sa nerozumejú obchodu ani nemajú vlastný produkt, ani nechcú nič predávať -a predsa sú ambiciózni a chcú niečo dokázať.Chcem ludí naučiť používať a využívať 3 zaujímavé aplikácie,(zelenú technológiu) ktoré sa dajú použiť aj u civilov aj u živnostníkov na podporu daľším podnikateľom.Alebo aj na zábavu.
Napíšte na aladinovalbum@gmail.com
hubatá
22.01.13,21:58
Trošku som asi natvrdlá, ale vôbec som nepochopila to prepojenie armády-civilov-živnostníkov ..... Musí ísť fakt o jedinečný spôsob podnikania, ktorý nemá obdobu vo svete! A čo sa platí za tvoje know-how?
vulxy
23.01.13,05:55
mam z toho zimomriavky.....toto by mohlo byt nieco prevratne....konecne sa pohneme dalej.....zbohom nezamestnanost a chudoba.....zacina sa stastna era ludstva.....uz sa naviam dockat.......cim skor to rozbehni:)
kom0dus
23.01.13,06:08
Si neporozumela ??

Zaplatíš za know-how:) a dostaneš how no(u):D



1, myslí si, že sa naučil / prišiel na niečo nové (to čo sa naučí on ako nové musí byť pre toho, kto ho to učil už staré :) )
2, hľadá blbých
3, ale naivných a iniciatívnych
4, aplikácia = odkukal od niekoho podvod
4,a, to iba akože na zvýšenie dôveryhodnosti

5, / 5,a, - - kto takto delí ľudí je bývalý vojak z povaľovania

6, ďalšie poschodie pyramídy

7, zabávajú sa iba horné poschodia pyramídy

Podla mna
1. mna uz o peniaze obrali, teraz viem, ako na to
2. Hladam blbcov s peniazmi
3. Hladam nainych blbcov co uveria, ze u mna zarobia miliony
4. Vyuzijem fancy zelenu technologiu na dobry braiwash. Zelena aplikacia:-)
5. Som byvaly vojak alebo policajt, kazdopadne cely zivot tazko pracujuci
6. Zelena aplikacia sa bude predavat ako hrnce zepter. Ba lepsie! Multilevel marketing a progresivne odmenovanie je sucastou zazracneho balicka tejto zelenej aplikacie
7. Aj na zabavu. Zabavime sa. Pred podpisom zmluvy si pripijeme na Vasu skvelu buducnost
majka 62
23.01.13,07:27
Ide mi o zaujímavú myšlienku prepojiť vedomosti získané učením a posunúť ich k luďom, ktorí sa nerozumejú obchodu ani nemajú vlastný produkt, ani nechcú nič predávať -a predsa sú ambiciózni a chcú niečo dokázať.Chcem ludí naučiť používať a využívať 3 zaujímavé aplikácie,(zelenú technológiu) ktoré sa dajú použiť aj u civilov aj u živnostníkov na podporu daľším podnikateľom.Alebo aj na zábavu.
Napíšte na aladinovalbum@gmail.com

Ešte si stále nepochopil, že sa nik nepridá? Tie tvoje zaujímavé aplikácie so širokospektrálnym využitím, myslím, že nie je potrebné tlačiť do každej témy na porade - samozrejme vždy v inej forme a to si hovoríš obchodník? Chceš ďalej posúvať to, čo ani sám nevieš? Správny a seriózny obchodník toto nerobí, takže sa uč aj naďalej a hlavne nejakej rozumnej veci, možno by nezaškodilo aj trocha praxe a nie iba bla, bla.....
Zdenka 0705
23.01.13,07:46
Na otázku KTO SA PRIDÁ?! .. alebo snáď aj rozkaz?
odpovedám:
JA sa nepridám!!!
Jarka 1
23.01.13,07:55
Ja sa pridám, ale chcem vedieť o čo ide. To aby som sa vedela správne rozhodnúť. Tak v čom je ten biznis zaujímavý?
Ferdosondo
23.01.13,08:10
je bývalý vojak z povaľovania


:D:D:D
niesisam
23.01.13,08:56
Vidím, že je tu veľa mudrlantov a kriklúňov - ak nepatríš medzi nich pozri si toto - kam sa uberá internet- potom sa lahšie chápe o čom píšem... Naopak ak patríte k luďom čo chcú ušetriť nemalé prostriedky na cestovných nákladoch alebo vaše podnikanie je málo efektívne aj takýmto luďom sa toto nasmerovanie alebo naučenie týchto vecí oplatí lebo toto podnikanie, je vďaka unikátnym službám chránené pred konkurenciou akou je napr:
http://youtu.be/_m1ApdvN7eA tendencie už poznáš - potrebujete ešte informácie ? napíšte si o ne
Jarka 1
23.01.13,11:03
Nedozvedeli sme sa síce v čom je biznis zaujímavý, ale do mailovej schránky mi prišlo toto:





čarodej Aladin




11:15 (Pred 1 hodinou)
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif




https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif





komu: mne
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif











Tieto informácie majú velký význam - preto prosím o opätovné potvrdenie záujmu.


Ďakujem - obratom dostanete odomňa darček - aplikáciu zadarmo - ktorú sa lahko naučíte používať !


Prajem pekný deň !


niesisam
Jarka 1
23.01.13,11:08
No ďakujem pekne za darček!!! Len si ho pekne nechaj!!! Bolo mi jasné, že je to z tvojej strany zase nejaký o... len som si to potrebovala overiť. Ty si fakt nedáš pokoj.
majka 62
23.01.13,11:28
No ďakujem pekne za darček!!! Len si ho pekne nechaj!!! Bolo mi jasné, že je to z tvojej strany zase nejaký o... len som si to potrebovala overiť. Ty si fakt nedáš pokoj.
Jarka spravila si to excelentne, vyskúšala si to a stalo sa to, čo si aj predpokladala. Neviem, či si mysli, že sme tu všetci na hlavu padnutí. Mohol nám poslať video s jeho konkrétnou ponukou, aký tovar, aká služba.
Indeed
23.01.13,11:38
vystihla si to! Ďakujeme za uprimnosť a sebakritiku.
Indeed
23.01.13,11:42
Veľa schopných projektov bolo obmedzených,ba priamo sa dá povedať,že skrachovali sebeckosťou a nezdielnosťou
priemerného slovenského národa,teda jednotlivca.

Ak sa taký jednotlivec rozhodne,že si nekupi nič drahšie ako 7 € /v prepočte 200 SKK/,
tak to može zabaliť aj ten najlepší obchodník z titulom MBA.

To je slovenská realita.

Preto sa dobre darí reťazcom typu TESCO , LIDL a iné.
blavaciko
23.01.13,21:24
prepac, ale SI SÁM!

Zalozis milion tem na tu istú nôtu, ktorá nikoho z porady nezaujíma (nakoľko sem chodia väčšinou inteligentní ľudia)

okrem toho si dost pozadu... pokial chcem odprezentovat video, nepotrebujem na to nejaku super sluzbu, ktora je "zadarmo" a da sa na nej ale skvelo zarobit... no vidim jak na nej zarabas...

by som bol zvedavy, ako mi tvoje super videomaily usetria cestovne naklady... ak mozes, vysvetli... ale podrobne, jak pre debila!
majka 62
23.01.13,21:49
tak teda vidím, že viacerým písal
niesisam
23.01.13,22:32
kedže sa nesprávaš slušne nemáš brmboš dostať odomňa niečo naviac -dostanú to tí inteligentní, ktorí chcú informácie naozaj -Ty chceš zasa do niečoho kopnúť - prajem Ti skoré dozrievanie ;) zrelý mozog komunikuje inteligentne -to sa o Tebe nedá povedať ...
niesisam
29.01.13,10:36
mobilné aplikácie budú pre ludí zaujímavé aj z toho hladiskam že im budú prinášať profit z reklamy - napr. smartfony na ktore sa už zasielaju reklamy... kto to chce však využiť vo velkom musí pridať ruku k dielu