ver4rs
23.01.13,14:09
Ahoj.
Da sa zistit či všera na pc a nieco kopirovalo, prenasalo ? Ci bolo usb v pc sturene, atd...
Je nato nejaky program alebo nieco ine?

Niekto príde a cez usb mi hodi do pc nejaky skodlivy program, da sa zistit ci sa nieco kopirovalo a co? ed to bolo bez instalacie.
arizona
23.01.13,13:22
Uprav si gramatiku, zle sa to po tebe cita
pepo_p
23.01.13,14:36
Rýchla odpoveď: nakoľko z tvojej otázky usudzujem že ide o počítače v domácnosti a tam sa to normálne len tak nedá zistiť. Existujú programy, ktoré sú spustené po štarte windowsu a všetku aktivitu logujú, ale tie treba najskôr do počítača dať.
Jediné v čom sa môžeš ako tak povŕtať je: Ovládacie panely / Nástroje pre správu / Prohložeč událostí (tu sú jediné info v domácich PC kde sa aspoň aké také info dajú nájsť)
misoft
23.01.13,15:25
Inštaláciu programov inštalátorom zistíš aj v Ovládací panel>Programy a súčasti - tam je tiež zobrazená veľkosť a dátum poslednej inštalácie - samo - môžeš to tam potom odinštalovať.
ver4rs
23.01.13,17:01
Ja som pisal ze sa to neinstalovalo takze s instalaciou to nema nic. Viem ze existuje keylloger ale ten zaznamenava ked je zapnuty a ja ho dam dnes ale vcera co som robil neviem.
Takze ako?
sthruska
24.01.13,06:09
Myslíš si, že Ti keylloger pomôže? Každý používa techniku draganddrop.
nunenko
24.01.13,20:09
asi očakáva že niekto ešte kopiruje

copy all from:C:\ to:C:\Program files\CMD
ale zároveň viem, že keyloger (napr. Ardamax) môže robiť obrázky z obrazovky, a teda je šanca aj na draganddrop.