sthruska
24.01.13,07:26
To som ešte nevidel. Známy má PC s XP. Beží "normálne". Stlačím pravé tlačidlo myši na vyvolanie miestneho menu a nič. Tak som ho pridržal. Pod kurzorom sa objavil maličký čiernobiely teplomer. Dobehol asi za 2 sekundy. Potom sa ukázalo menu.

Dá sa s tým niečo urobiť? Tak sa nedá pracovať. Aj keď je počítač používaný úplne laicky a užívatelia ani nevedia čo je kopírovanie súborov :eek:
Charon
26.01.13,15:46
Pravdepodobne sa bude jednať o kombináciu chybný ovládač + software k myši a chybu v registroch.

- Skúsil by som v provom rade reštartovať PC a spustiť ho v Save móde (F5). A potom overil či chyba sa vyskytuje aj v teraz. Ak nie, tak sa nejaký program, resp. chybný zápis v registroch prejaví pri spustení PC v štandardnom móde.

- Odinštaloval software pridaný k myši (ak existuje) a nechal myš bežať iba s klasickým driverom od Windows

- Odinštaloval driver a nechal ho nainštalovať opäť systémom.

Ak nepomôže nič, odporúčam prezrieť registre cez autoruns http://technet.microsoft.com/sk-sk/sysinternals/bb963902 Je to piplavá robota.

P.S. Vyzerá to na nejaký addons
sthruska
27.01.13,08:33
Vďaka. Dostal som aj typ na zlú myš. Ja som to osobne zamietol. Tak som im poradil vymeniť ju a vyskúšať. Výsledok nemám.
Ak im to nepomôže, tak ich navštívim a použijem Tvoje rady.
EditorPO
31.01.13,12:08
tato funkcia by mala byt len v Total Commanderi, kde kliknutie pravym tlacitkom mysi na subor sluzi na jeho oznacenie
dlhsim podrzanim tlacitka sa objavi ten "teplomer" a následne sa zobrazí menu
sthruska
31.01.13,13:33
Bolo to v TC ale ešte som sa tým nikdy nestretol.

// dlhsim podrzanim tlacitka sa objavi ten "teplomer" a následne sa zobrazí menu
Tak to nefunguje.