paťo777
24.01.13,11:43
Chcem sa opýtať akú vlastne živnosť si musím vybrať na to aby som si mohol otvoriť krčmu,bar?? Mám na mysli klasiku,alko a nealko nápoje,cigarety a nejaké sladkosti. čítal som tu už vela príspevkov,ale priznám sa že teraz mám z toho ešte večší chaos ako som mal. Potrebujem volnú,alebo viazanú živnosť, a akú konkrétne????
sroservis
24.01.13,19:49
Staci vam volna zivnost - poskytovanie sluzieb rychleho obcerstvenia v spojeni s predajom na priamu konzumaciu. zahrna aj zahrna aj pripravu a predaj nealko, kokteilov, piva, vina destilatov.
paťo777
28.01.13,14:25
dakujem pekne za informáciu
Excise Duty
28.01.13,14:33
Chcem sa opýtať akú vlastne živnosť si musím vybrať na to aby som si mohol otvoriť krčmu,bar?? Mám na mysli klasiku,alko a nealko nápoje,cigarety a nejaké sladkosti. čítal som tu už vela príspevkov,ale priznám sa že teraz mám z toho ešte večší chaos ako som mal. Potrebujem volnú,alebo viazanú živnosť, a akú konkrétne????
Potrebuješ aj povolenie na predaj spotrebiteľského balenia liehu v daňovom voľnom obehu podľa § 54 zákona č. 530/2011 Z. z. o spotrebnej dani z alkoholických nápojov.