majenka1
24.01.13,13:51
Dobry den,

hladam spolubojovnicku - uctovnicku,ekonomku, ktora by bola ochotna vzajomne si pomoct, poradit. Minuly rok som prevzala uctovnictvo v s.r.o., su veci, ktore su mi jasne, a su veci, v ktorych potrebujem poradit. A myslim si, ze dvom sa predsa len lepsie riesia problemy ako jednemu.

Ak sa tu taky clovek najde, napiste. Samozrejme podam aj blizsie info o sebe.

Dakujem.
srska
24.01.13,13:01
tu to funguje tak, že ak niekedy tápeš (ako aj ja:)) tak ak sem bachneš otázku, tak ti na ňu určite niekto odpovie - poradí
veronikasad
24.01.13,13:08
Dobry den,

hladam spolubojovnicku - uctovnicku,ekonomku, ktora by bola ochotna vzajomne si pomoct, poradit. Minuly rok som prevzala uctovnictvo v s.r.o., su veci, ktore su mi jasne, a su veci, v ktorych potrebujem poradit. A myslim si, ze dvom sa predsa len lepsie riesia problemy ako jednemu.

Ak sa tu taky clovek najde, napiste. Samozrejme podam aj blizsie info o sebe.

Dakujem.
prídi na najbližšie poraďácke stretko, spoznáš mnoho milých ľudí a určite aj dobrú dušičku, ktorá ti pomôže pri riešení problémov (aj mimo Porady). Chýba ti v profile bydlisko.

Sleduj túto tému - účtovníčiek z východu je na Porade neúrekom

http://www.porada.sk/t128285-mini-stretko-na-vychode.html?highlight=stretko+v%C3%BDchode
majenka1
24.01.13,13:32
Dakujem za tipy, musim si upravit profil, nakolko som ho nemenila od registracie :D:rolleyes: a taktiez musim trosku viac sledovat dianie na Porade :) Kedze nie som najlepsi navstevnik a Poradak ;)