Joeker
24.01.13,17:47
zdravym vsetkych !
1. Chcel by som vediet ze ak chcem kupovat s.r.o -cku ktora je platcom dph,ake opatrenia by som mal spravit ?
2. Ako overit firmu ci nieje je zadlzena a podobne veci ?
3. existuju aj firmi ktore predavaju s.r.o cky ktore su uz platcom dph a su ciste nezadlzene da sa takymto firmam verit ?
4. kolko trva overenie firmi ci je cista?
5. kolko stoji prevedenie a vsetky potrebne poplatky na prevedenie firmi na seba? chcem byt aj majitelom aj konatelom .
Bol by som velmi vdacny za vsetky prispevky vopred dakujem !
blavaciko
24.01.13,18:40
zdravym vsetkych !
1. Chcel by som vediet ze ak chcem kupovat s.r.o -cku ktora je platcom dph,ake opatrenia by som mal spravit ? ake opatrenia mas na mysli
2. Ako overit firmu ci nieje je zadlzena a podobne veci ?mozes si vypytat potvrdenia od danoveho uradu, socialnej poistovne atd, ale 100% istotu nemas nikdy
3. existuju aj firmi ktore predavaju s.r.o cky ktore su uz platcom dph a su ciste nezadlzene da sa takymto firmam verit ? solidnej firme sa verit da, ale podvodnici sa najdu vsade (ale este som nepocul o podvode s tymto)
4. kolko trva overenie firmi ci je cista?
5. kolko stoji prevedenie a vsetky potrebne poplatky na prevedenie firmi na seba? chcem byt aj majitelom aj konatelom . 300-600 eur, ako kde...
Bol by som velmi vdacny za vsetky prispevky vopred dakujem !

v texte
2weird2die
24.01.13,19:01
pozri si vyhlášku 25/2004 ktorou sa ustanovujú vzory tlačív na podávanie návrhov na zápis, konkrétne §12 a paragrafy, na ktoré sa odvoláva. o.i. si zisti aj požiadavky zo strany daňového úradu, lebo aj jeho súhlas budeš potrebovať.