Mima4
25.01.13,23:33
Milí poraďáci, chcem poprosiť o radu. Zamestnávame mäsiara, ktorý si v celku plnil pracovné povinnosti, vzťahy boli dobré, ale ku konci roka začali prichádzať sťažnosti na výrobky a zistili sme že nám mizne mäso. Niektoré výrobky nám boli vrátené a túto hodnotu som stiahla zamestnancovi. Nasledovala od neho taká reakcia, že nám v obchode odháňa zákazníkov, odporúča mäsiarstva s lepšími cenami a pod. Opäť mi to bolo podané len cez druhú ruku, nebola som toho svedkom. Sú tieto /nehmatateľné/ dôkazy /prípadne výpoveď svedka/ dôvodom na okamžité zrušenie pracovného pomeru? Ako môžem postupovať, keď už nechcem s ním spolupracovať?

ďakujem za reakciu.
tictac7
25.01.13,23:11
....najskôr minimálne písomné napomenutie s upozornením, že ak sa to bude opakovať, bude sa to považovať za opakované závažné porušenie pracovnej disciplíny a bude s ním rozviazaný pracovný pomer. Vzhľadom na to, že nedodžuje stanovené postupy a normy pri spracovávaní mäsových výrobkov, svojim konaním ohrozuje nie len zdravie spotrebiteľov, ale aj "kazí meno" zamestnávateľa a preto v prípade, ak dôjde k opakovanému takémuto konaniu, toto bude mať taktiež za následok podanie žaloby na súd na priznanie náhrady nemajetkovej ujmy vo výške xxx eur.
Toto všetko mu daj písomne hneď a ak sa situácia zopakuje do 3 mesiacov, napíš okamžité ukončenie PPdňom prevzatia (resp. pokusu o doručenie poštou - to v prípade, ak by to nechcel prevziať a podáš to poštou a odmietne aj toto prevzatie) z dôvodu porušenia pracovnej disciplíny s odvolávkou na toto upozornenie.