valentyniovaelena
25.01.13,22:34
PC mi ne načíta niektoré webové stránky. Už 4 dni sa trápim s mojim PC, ktorý mi nechce načítať stránky, ktoré aktualizujem ako admin: www.szszvolen.proxia.sk (http://www.szszvolen.proxia.sk) alebo http://szszv.eu. Skúšala som preinštalovať Mozillu najnovšiu verziu, obnoviť systém zo zálohy. Vždy mi hlasi, ze server ma dlhu odozvu alebo nepracuje spravne. ostatne webove adresy mi otvara a uvedene adresy sa daju otvorit v inych PC napr. v praci. Za Vasu radu vopred dakujem




:(
arizona
26.01.13,05:04
valentyniovaelena
26.01.13,07:45
skus http://forum.mozilla.cz/viewtopic.php?t=2389

Dakujem za radu, zatial mi to este ale nefunguje, stale hladam chybu
Niran
26.01.13,07:55
Tie stranky neotrara ziadny webovy prehliadac? Myslim napr. IE, Opera. Ak nie tak chyba bude inde a nie v prehliadaci. Akeho mas providera internetu?
valentyniovaelena
26.01.13,11:08
Dakujem...:). Neotvara mi to ani IE ani Opera. Moj provider internetu je WIFINET Zvolen. Uz som im aj pisala email, no nic, neozvali sa. Obcas mi spomali internet (meriam si to speedmetrom) a to mi upravia pomerne rychlo.
misoft
26.01.13,12:55
Server http://www.szszvolen.proxia.sk/sk a http://szszv.eu/sk (inak zhodný podľa IP) asi vyhodnotil WIFINET (jeho IP adresu) ako neprijateľnú a zablokoval prístup. Stačí, aby len niekto niečo pod WIFINET urobil na konkrétnej IP a zablokuje všetkých. Pre internet je WIFINET ako jeden počítač s jednou IP adresou.
pepo_p
26.01.13,13:40
Presne ako hovorí misoft, zavolaj im nech ti zmenia vonkajšiu IP Adresu.
valentyniovaelena
26.01.13,14:12
Obidvom Vam - misoft aj pepo_p veľmi pekne dakujem :). Napisala som a este sa pokusim zavolat na WIFINET o zmenu IP adresy a hadam to pomoze. Ste super stranka a vlastne super ludia.
Melnick
30.01.13,09:52
Pri vytláčaní MV z poisťovne dôvera mi nezobrazilo výkaz, ale stále mi vypisovalo, že mi chýba nejaký modul a ponúklo mi stiahnuť novú verziu Adobe Reader , čo som aj urobila . V PC mám stiahnutý antivirák AVAST . Pri inštalácii Adobe súčasne sťahovalo aj McAfee Security. Po tomto úkone som dala súhlas s obchodnými podmienkami .
Problém mám teraz tak v ZP, ako aj v SP, teraz mi PDF súbory nevytlačí vôbec ani v SP, kde bolo doteraz v pohode a hlási mi to, že :
Navigace na webovou stránku byla zrušena.


Som už z toho na nervy - lebo konateľ potrebuje RLFO a ja sa tu stále zad.bávam a v Dôvere prihlasujem už min.15 x:mee:

Chlapci poraďte.
Vlado40
30.01.13,09:57
McAfee Security sa sťahovalo lebo si to povolila-súhlasila.Bolo treba zrušiť pri inštalácií takú malu nenápadnú fajočku.Skús inštalovať Adobe ešte raz a zruš to alebo manuálne odinštaluj ten McAfee Security.
Melnick
30.01.13,10:58
Vladko, odinštalovala som McA a SP je v pohode. Ešte Dôvera blbne lebo MV má inú koncovku . Idem znova preposlať po odinštalovaní, či sa to neupraví.
Veľmi si mi pomohol. Ďakujem. :)
Melnick
30.01.13,11:09
Toto vypisuje pri tlači MV - Dôvera.

Súbor sa nenašiel


Firefox nedokáže nájsť súbor /C:/Documents%20and%20Settings/noname/Plocha/mvy23400072z34pdf.xfdf.


Skontrolujte názov súboru, napríklad malé a veľké písmená alebo iné preklepy.
Skontrolujte, či súbor nebol premenovaný, presunutý alebo odstránený.
misoft
30.01.13,14:44
Súbor sa nenašiel


Firefox nedokáže nájsť súbor /C:/Documents%20and%20Settings/noname/Plocha/mvy23400072z34pdf.xfdf.

Ak chceš niečo stiahnuť zo stránky (nejaké tlačivko), klik na to PTM - vybrať z menu "Uložiť ako....." a pokiaľ to má byť *.pdf súbor, tak si ho pomenuješ tlačivo.pdf a určíš, kde to uložiť (prípadne na defaultné uloženie).
To je jedna vec.

Druhá - podľa toho by na ploche musela byť ikonka súboru, nakoľko sa to ukladalo "na plochu" - máš na ploche nejakú novú "značku"?

Inak by to Acrobat otvoril.
Melnick
30.01.13,19:58
Mne sa pri rozkliknutí uloženého súboru zobrazí plocha, ako keby som nebola pripojená na internet.

Počuj , vieš koľkokrát som sem nakukla a Tvoj príspevok som nevidela . A to som sa znova opakovane prihlasovala. No dejú sa mi veci v PC, ktoré ja jednoducho nezvládam .
misoft
30.01.13,20:52
Mne sa pri rozkliknutí uloženého súboru zobrazí plocha, ako keby som nebola pripojená na internet.
No práve! Ono to nie je pripojenie, alebo URL odkaz - to by mal byť súbor, t.z. mal by sa otvoriť patričným programom. Ak by to bola URL adresa, otvoril by sa prehliadač so stránkou.
Skús ešte pokus - zmaž .xfdf a pred pdf daj bodku - čo to urobí.
jahoszmsk
16.02.13,08:14
som aktualizoval verziu Firefox, no odvtedy napr. na poste na szm.sk musim otvarat postu na dvakrat... pri prvom zadani hesla ma presmeruje na pluginhandler.com, nabehne reklama, musim to ixnúť a znovu zadať heslo, až potom ma to pustí dalej... niečo je v mojom PC zašité?
misoft
16.02.13,11:13
pluginhandler.com = odkaz na SPAM stránku - máš nakazený PC.
Použiť Malwarebytes, odstrániť háveď.
jahoszmsk
17.02.13,09:21
odkontrolované, nič sa nenašlo, problém pretrváva :eek:

akurát som zistil že Explorer mi to nerobí a problém mám len so stránkou SZM.sk, vtedy vyskakujú reklamy.
misoft
17.02.13,09:50
Skočil som na szm.sk (nemám tam nič :D) - žiadna reklama - mám asi dobrý Adblock Plus ;)
jahoszmsk
20.02.13,14:22
po preinštalovaní Firefox z verzie 18 na verziu 19 je problém odstránený... zaujímavé že 19tka ešte nie je v ponuke, (malými písmenkami na ich stránke je odkaz na ňu) lebo len nedávno vyšla.
jahoszmsk
20.02.13,14:24
Skočil som na szm.sk (nemám tam nič :D) - žiadna reklama - mám asi dobrý Adblock Plus ;)


asi vedia že nenakupuješ tovar podľa reklám, načo by Ti ich teda posielali :D
Vlado40
20.02.13,15:30
misoft
20.02.13,15:42
...alebo "automatická aktualizácia" na pozadí - ako u mňa :D - nestarám sa.