snehulienka17
27.01.13,11:12
Dobry den

Ktory z nich? S3 alebo Alfu?
Ako je to s obmedzeniami? v S3 tie zaznamy na jeden uctovny rok a potom mozem pouzivat dalej alebo ak dosiahnem 500 pohybov tak si musim kupit uz platenu verziu?

V alfe to bolo ako som dobre pochopila Obmedzenia na jeden uctovny rok a na dalsi sa to pocita od zaciatku
veronikasad
27.01.13,10:33
Pýtaš sa na bezplatnú demo verziu, alebo "ostrú" ? Robila si už v nejakom účtovnom SW na JU ?
Atreides
27.01.13,14:58
Ja som to pochopil tak, ze vsetky obmedzenia sa tykaju jedneho roku az na adresar, kedze ten sa pouziva v kazdom roku rovnaky. Pri adresari je obmedzenie na 200 adries rocne. Ktory je lepsi? Nainstaluj si DEMO oboch a vyskusaj. Ktory ti viac padne do ruky, pri tom ostan. Zelam ti stastnu ruku pri vybere.
veronikasad
27.01.13,15:03
Ja som to pochopil tak, ze vsetky obmedzenia sa tykaju jedneho roku az na adresar, kedze ten sa pouziva v kazdom roku rovnaky. Pri adresari je obmedzenie na 200 adries rocne. Ktory je lepsi? Nainstaluj si DEMO oboch a vyskusaj. Ktory ti viac padne do ruky, pri tom ostan. Zelam ti stastnu ruku pri vybere.
Demoverzia ALFA plus má iné obmedzenia

V demoverzii je možné v každom účtovnom roku zaúčtovať najviac 250 dokladov do peňažného denníka so súčtom zdaniteľných príjmov maximálne 3 500 EUR a v sklade mať najviac 50 skladových kariet s maximálne 120 skladovými pohybmi. Ak tieto limity počas jedného účtovného roka neprekročíte, môžete v demoverzii viesť účtovníctvo zadarmo a legálne. Verziu si môžete kedykoľvek bezplatne aktualizovať z našej internetovej stránky. Pri prechode na vyššiu zostavu ALFA plus zostanú Vaše údaje zachované.

Obmedzenia Money S3 Štart



500 záznamov v účtovnom/peňažnom denníku - čo postačuje približne na 150 až 200 faktúr a rovnaký počet pokladničných, či bankových dokladov ročne
500 skladových pohybov - čo postačuje približne na 200 skladových dokladov v priemere s 2-3 položkami na doklad
200 adries - čo postačuje na evidenciu dodávateľov, odberateľov a zamestnancov menšej firmy
500 položiek objednávok/ponúk – čo postačuje na potreby obchodnej agendy malej firmy
15 miezd - čo postačuje na spracovanie výplat v priemere pre 2-3 zamestnancov počas pol roka.
20 cestovných náhrad
zuzana cinova
28.01.13,18:06
Dobry den

Ktory z nich? S3 alebo Alfu?
Ako je to s obmedzeniami? v S3 tie zaznamy na jeden uctovny rok a potom mozem pouzivat dalej alebo ak dosiahnem 500 pohybov tak si musim kupit uz platenu verziu?

V alfe to bolo ako som dobre pochopila Obmedzenia na jeden uctovny rok a na dalsi sa to pocita od zaciatku

V Money každý rok 500 položiek.Alfa je obmedzená obratom...to je podľa mňa dosť slabé