RenataK
01.03.06,20:25
Prosím poraďte mi, dáko sa mi neznáša ICQ s OMEGOU. Ak pracujem v Omege, ICQ nemôžem používať, dovolí mi napísať iba jedno písmenko a koniec. Potom musím PC reštartovať a ICQ funguje, pokiaľ neotvorím OMEGU a nepracujem v nej.
RenataK
01.03.06,21:26
Posúvam vyššie
Manual
02.03.06,04:42
Posúvam vyššie
To nemá súvis s prácou v Omege. Mne to robilo asi pred 2 mesiacmi, napísal som jedno písmeno a ďalšie už sa písať nedalo. A nemal som zapnutý žiadny program. Skús si ho preinštalovať, mne to pomohlo a už mi funguje OK.
Pekný deň želám...:)
RenataK
02.03.06,07:17
Ďakujem Manual, idem skúsiť, aj tebe pekný deň
luebchenko
02.03.06,07:34
Renátka, mám ten istý problém :D - riešim nasledovne: otvorím si Word - to čo chcem napísať do icq napíšem vo worde, skopírujem, idem do icq, vložím, pošlem a napodiv - ďalej môžem už písať priamo v icq :D:D:D akoby sa to dáko "roztlačilo" :D Tiež by ma zaujímalo, čo to spôsobuje - ide to na nervy. Icq mám akúsi poslednú nemeckú verziu stiahnutú cez stránku satelitnej TV Pro7.
Manual
02.03.06,07:38
Renátka, mám ten istý problém :D - riešim nasledovne: otvorím si Word - to čo chcem napísať do icq napíšem vo worde, skopírujem, idem do icq, vložím, pošlem a napodiv - ďalej môžem už písať priamo v icq :D:D:D akoby sa to dáko "roztlačilo" :D Tiež by ma zaujímalo, čo to spôsobuje - ide to na nervy. Icq mám akúsi poslednú nemeckú verziu stiahnutú cez stránku satelitnej TV Pro7.
Ľubka ja mám českú verziu a po preinštalovaní je pokoj ale trápilo ma to cca 7 dní, tiež na nervy. Píšeš a písmenká nikde...:)
Peterf
02.03.06,12:18
Ľubka ja mám českú verziu a po preinštalovaní je pokoj ale trápilo ma to cca 7 dní, tiež na nervy. Píšeš a písmenká nikde...:)

Stiahnite si ICQ verziu 2003 b Proffessional Full mam ju a ziadny problem.. mam na nu aj patch cize ziadna reklama a bannery.
Alebo prejdite na ine alternativne messengery napr. Miranda :cool:
Ked budem mat cas prilepim sem tu verziu ICQ+ patch
RenataK
05.03.06,21:49
Už je to v poriadku a ani neviem ako sa to vyriešilo. Ďakujem všetkým
jess
29.05.06,11:01
ICQ verziu 2003 b Proffessional Full mam ju a ziadny problem.. mam na nu aj patch cize ziadna reklama a bannery.
Ked budem mat cas prilepim sem tu verziu ICQ+ patch

prosím ťa, prilep to sem
Braňo
29.05.06,11:10
jess
29.05.06,17:45
Braňo, ďakujééém :):):):):)...už fungujem 3 hodiny bez toho , aby ma to odpojilo :) teším sa:):):)

...i keď tú inštaláciu češtiny som si prečítala až po nainštalovaní, tak som to nechala tak, anglicky...však sa nejako s ním dohovorím ...a mám poradcov na linke, čo nám blbým radia :D:D:D...že Silvi :)
bepo
02.06.06,04:39
Ja mám icq 5.10.2575 a robí to naďalej,ako ste to odstránili?
jess
02.06.06,04:46
no...priznám sa ...síce mi už nevyskakuje každých 15 - 20 minút také okienko , že sa mám prihlásiť, ale na lište nie som stále pripojená (nemám stále zelenú kvetinku), odpája ma to aj keď neustále pracujem na PC :( . Musím si sama dať status zelenej kvetinky :(......a mám aj starý problém...konflikt ICQ a OMEGy :(:(:( a možnosť písania len jedného písmenka.....potom nasleduje reštart PC.......fakt ma to už dosť hnevá:mee:
Braňo
02.06.06,04:49
Dáška nepoznám Omegu, tak Ti neviem poradiť, ale skús vyčistiť hard-disk softvérom System mechanic (nájdeš na www.iolo.com) daj Total care. Potom vymaž kompletne históriu, všetky cookies, navštívené stránky. Možno by pomohla aj defragmentácia disku. :)
jess
02.06.06,04:54
Dáška nepoznám Omegu, tak Ti neviem poradiť, ale skús vyčistiť hard-disk softvérom System mechanic (nájdeš na www.iolo.com (http://www.iolo.com)) daj Total care. Potom vymaž kompletne históriu, všetky cookies, navštívené stránky. Možno by pomohla aj defragmentácia disku. :)

Ahoj Braňo:)...na tvoju prvú vetu odpovede sa zmôžem len :eek::eek::eek::eek: :D:D:D:D...nemáš cestu do Krtíša ????:D:D:D ...a tú druhú časť zvládnem :D:)
Braňo
02.06.06,05:01
Neviem to zjednodušene napísať. :)
jess
02.06.06,05:04
...som sa zľakla " vyčistiť disk "....aby som si nevyčistila na furt, to by ma asi šľak trafil :D......nie som v tomto zbehlá :rolleyes:
Hlinkovx
02.06.06,05:04
daší..keď budeš mať čas a budem mať aj ja..ozvi sa...znavigujem ťa cez msnko...
jess
02.06.06,05:13
:D:)...ja som vedela, že môj poradca pre blbých na linke funguje :D:D:D :)...ok Silvi...dík...dnes ale nie...dnes mám výplaty :o
bepo
02.06.06,05:15
Keďže to robila stará verzia ička aj nová tak problém asi bude v Omege a nie v defragmentácii disku alebo vyčistení páč ja mám asi 2 týždne nanovo naformátovaný disk a nič moc tam nemám
Hlinkovx
02.06.06,06:13
:D:)...ja som vedela, že môj poradca pre blbých na linke funguje :D:D:D :)...ok Silvi...dík...dnes ale nie...dnes mám výplaty :o
daška..dnes to nehrozí ani u mňa...
sway
02.06.06,07:06
Keďže to robila stará verzia ička aj nová tak problém asi bude v Omege a nie v defragmentácii disku alebo vyčistení páč ja mám asi 2 týždne nanovo naformátovaný disk a nič moc tam nemám

v Omege nie je chyba - aj mne to takto blblo, treba prestaviť jazyk, ja mám slovenčinu , ale viem že niekde som nastavila miesto stredoeuropsky zapadny - alebo opačne :rolleyes: a potom mi to už funguje OK, ale už sa v tom vŕtam hodinu (takto márnim čas:p) a za svet neviem nájsť, kde som to nastavila, tak skúste jej niekto poradiť kde to má nastaviť....;)
Hlinkovx
02.06.06,08:55
to si ako nastavila kde? v icq, windowse či kde??
Hlinkovx
02.06.06,09:00
v ICQ je to Main menu Preferences Contact List a na ľavej strane je Multilingual Support tam treba navoliť slovenčinu / teda aspoň ja ju tam mám/ a dať Apply.
neviem..kto tam čo má....mne to ide bez problémov
sway
02.06.06,09:05
to si ako nastavila kde? v icq, windowse či kde??

priamo v ICQ - ale za živý svet to neviem nájsť že kde:eek:, preto som to sem hodila či ti neporadia skúsení s ICQ. Ale fakt sa to dá. Ak by sa mi to podarilo nájsť tak to sem hodím.:)
bepo
02.06.06,09:13
Ja mám nastavenú v ICQ slovenčinu a aj tak to blbne
Hlinkovx
02.06.06,09:18
ja fakt neviem..mne to ide bez problémov...už celé roky...
a nikdy som na ničom okrem normálnych základných nastavení zvuku, enteru a uvítacích okienok nemenila..
bepo
02.06.06,09:23
A máš Omegu? Problém to spôsobuje iba keď sa súčastne pracuje v Evidencii a na ičku,ak je Omega spustená v pozadí tak to nevadí.
Hlinkovx
02.06.06,09:24
nemám omegu...nerobím účtovníctvo
a idem skúsiť stiahnuť nejakú demoverziu...čo to urobí..

P.S....po nainštalovaní ICQ a Omegy sa nič neudialo...všetko ide ako aj predtým...
bepo
02.06.06,10:05
Veď to aj funguje pokiaľ sa na obidvoch nepracuje súčastne,ak je Omega spustená v pozadí-teda sa na nej aktívne nepracuje-tak to ide v pohode.
Hlinkovx
02.06.06,10:09
Veď to aj funguje pokiaľ sa na obidvoch nepracuje súčastne,ak je Omega spustená v pozadí-teda sa na nej aktívne nepracuje-tak to ide v pohode.
Peťo
skúšala som normálne nahadzovať doklady...a písala som si na ICQ...nebol s tým žiadny problém...skúšala som otvárať omegu..a písať..išlo..jednoducho to s omegou podľa mňa nemá nič spoločné...
RenataK
02.06.06,10:23
Silvi, mne to síce chvíľu fungovalo normálne, ale teraz zase mi to blbne. Už som aj icq preinštalovala, a naďalej sa icq a omega neznášajú.
Hlinkovx
02.06.06,10:31
Reni,
oki...budem testovať cez víkend..vtedy je viac času
ozaj...a neskúsil sa niekto opýtať v omege, či nevedia, žeby to robilo nejaký problém?
RenataK
02.06.06,10:33
No to ma veru nenapadlo, skúsim v pondelok.
bepo
02.06.06,10:42
Tam si nevedia dať rady s novými verziami Adobe Reader a Excel,nie aby ešte rozmýšlali na ICQ
Hlinkovx
02.06.06,10:44
hrala som sa s ním polhodinu...a nič..všetko išlo..nemusela som reštartovať..nič
ale viem..že taký problém má aj
Denda...len ako účtovný soft ma napísané MRP...či má aj omegu netuším
Evina.... mala zase problém s multichatom...- účtovný soft ale netuším

bolo by najlepšie...keby sa ozvali všetci, čo s tým majú problém...

ale podľa mňa to nemá nič s účtovným programom
Hlinkovx
02.06.06,10:46
Tam si nevedia dať rady s novými verziami Adobe Reader a Excel,nie aby ešte rozmýšlali na ICQ
Tak potom už len zostáva vymeniť program:D:D
podľa mňa to však nič s tým nemá
Oriešok
02.06.06,11:36
Veru mám program OMEGA a spolu s kolegom sme skonštatovali, pravdepodbne to má súvis s OMEGou. Kolega nezvykne robiť v účtovnom programe, ale ako náhle sa otvorí na jeho počítači účtovný server, už ICQ nefunguje. Myslela som, že je to problém len u nás a vidím, že nie sme jediný. Len verím, že sa nájde šikuľka, čo príde problému na zúbok, lebo ja tomu veľmi nerozumiem.
Hlinkovx
02.06.06,11:37
a to máte omegu zosieťovanú???
Braňo
02.06.06,11:51
Ešte by nebolo zlé vyskúšať namiesto ICQ Mirandu.
sway
02.06.06,12:11
Veru mám program OMEGA a spolu s kolegom sme skonštatovali, pravdepodbne to má súvis s OMEGou. Kolega nezvykne robiť v účtovnom programe, ale ako náhle sa otvorí na jeho počítači účtovný server, už ICQ nefunguje. Myslela som, že je to problém len u nás a vidím, že nie sme jediný. Len verím, že sa nájde šikuľka, čo príde problému na zúbok, lebo ja tomu veľmi nerozumiem.

Normálne ma to štve, že neviem kde som to nastavila, ja mám Omegu v sieti a ako som písala skôr, problém bol ale prestavila som niekde nie jazyk - slovenčina, ale niekde akoby prostredie stredoeurópske na západné a potom mi to šlapalo aj stále funguje pri otvorenej Omega.... len neviem kde sa mi to podarilo,..... možno na to niekto príde :cool::rolleyes:;)
Hlinkovx
02.06.06,12:19
prehľadala som celé icq...a nikde nič tkaé o zmene prostredia nie je...pokiaľ viem..to je iba vo windowse
sway
02.06.06,12:21
prehľadala som celé icq...a nikde nič tkaé o zmene prostredia nie je...pokiaľ viem..to je iba vo windowse

veď ani ja som to nenašla - tak ako sa mi to teda podarilooooo:eek:, že to funguje???
Hlinkovx
02.06.06,14:25
veď ani ja som to nenašla - tak ako sa mi to teda podarilooooo:eek:, že to funguje???
mne to fungovalo stále...ja s tým fakt problém nemám...a nikdy som ani nemala...aj keď mám spustenú omegu / demoverziu/ aj keď na nej akože pracujem..jednoducho stále...ja neviem..čo s tým máte
bepo
03.06.06,05:58
aj keď mám spustenú omegu / demoverziu/ aj keď na nej akože pracujem..jednoducho stále...ja neviem..čo s tým máte
To zato že ty sa len tváriš že pracuješ :D
Hlinkovx
03.06.06,09:17
:D:D no..v omege sa fakt môžem tváriť....
ale včera som ju mala zapnutú asi 4 hodiny...nahadzovala som od výmyslu sveta ...a icq-čkovala som...a nevyhodilo ma ani raz..a tým moje testovanie skončilo
Lucy
03.06.06,09:26
Moja Omega sa s ICQ kamaráti ;)
Hlinkovx
03.06.06,09:41
Moja Omega sa s ICQ kamaráti ;)
ale ja sa nebudem s tebou..ak nepošleš konečne fotky:D:D:D:D
jess
03.06.06,09:44
Moja Omega sa s ICQ kamaráti ;)

a moja niéééééé:mee::mee::mee::mee::mee:...a už som to preinštalovala niekoľko krát:cool:
Lucy
03.06.06,10:29
už sú na ceste :D:D:D ako 261 :D:D:D
Hlinkovx
03.06.06,12:16
už sú na ceste :D:D:D ako 261 :D:D:D
aj peniaze posielaš?...:confused: bo tie mi nechodia :mee: :mee:
Lucy
03.06.06,12:35
Silvi, tak daj číslo účtu :D:D:D
Hlinkovx
03.06.06,12:39
takto verejne:D:D oki..tak pošlite všetci:D:D
Hlinkovx
09.06.06,04:58
Mám takú otázočku na Vás, ktorým robí ICQ problémy...jednoducho ktorým to vypadáva .
cez čo sa pripájate na net?
máte router?
akú značku?
v jednom prípade sme zistili, že výmenou modemu za router začal byť problém s ICQ ....
Heni
09.06.06,05:14
Mám takú otázočku na Vás, ktorým robí ICQ problémy...jednoducho ktorým to vypadáva .
cez čo sa pripájate na net?
máte router?
akú značku?
v jednom prípade sme zistili, že výmenou modemu za router začal byť problém s ICQ ....
...a tuším už aj so skype :mee:
bepo
09.06.06,05:36
Taký amatérsky poznatok-najskôr treba spustiť a začať robiť v omege a až potom ICQ,teraz to beží bezproblémovo.Ale Skype nerobil nikdy problémy
bepo
09.06.06,06:29
Nefunguje to ani tak,je to nejaké náhodné vyskytovanie sa porúch ale zatiaľ Skype funguje bezproblémovo
jess
09.06.06,07:39
Bepo, práveže mne to robí problémy práve vtedy, ak mám spustenú Omegu...:( .......ale máš pravdu...je to náhodné...raz tak a inokedy zase opačne :cool:


Silvi.....neviem aký rozdiel je medzi modemom a routerom ( v tomto som za blba :D)......ja sa pripájam na net cez mikrovlnku a tuším chlapci, čo to zapájali spomínali nejaký router....značka Ovis Link
luebchenko
09.06.06,10:13
Silvi, ja mám modem Vigor, čo je router neviem, tiež som za blba a kým som mala icq tiež mi to pri omege robilo problémy
Hlinkovx
10.06.06,14:47
no...ja nie som žiadny odborník...
ale cez modem je zväčša pripojený jeden pc....
ale na router môže byť pripojených viac počítačov, ktoré majú väčšinou aj spoločnú počítačovú sieť....
a čo sa týka routerov a aj niektorých modemov....keď zlyháva ICQ a SKYPE ...podľa odporúčaní treba vypnúť na nich hardwarový firewall
potom by mali tieto komplikácie skončiť ...
takže snažte sa:D
lenkak
10.06.06,16:14
občas router treba resetovať, hlavne ak sa zrazu spomalí načítavanie stránok.
vladan
10.06.06,17:36
bolo by najlepšie...keby sa ozvali všetci, čo s tým majú problém...

ozývam sa, že mám problém s ičkom, ak mám spustenú Omegu a aktívne v nej pracujem :D
M3G
10.06.06,17:55
Veľa ICQ má problém s odpájaním sa od siete. Väčšinou za to nemôže ani router ani modem.

Pomôže nainštalovať najnovší icq klient alebo "reconect" program pre icq.
Taktiež ako sa spomínalo v diskusii - skúste si skontrolovať firewall v routeri.

Čo sa týka omegy a icq, mohol by byť problém s rýchlosťou počítača - skúste povypínať väčšinu programov okrem spomínaných dvoch. Rovnako treba skontrolovať, či nie je v počítači nejaký spyware alebo iný láskyplný program.

Do väčšiny routerov sa dostanete cez explorer zadaním:
10.0.0.2.
alebo
192.168.1.1.

login: admin
password: epicrouter (ak ste si ho medzitým nezmenili)
M3G
10.06.06,17:57
ozývam sa, že mám problém s ičkom, ak mám spustenú Omegu a aktívne v nej pracujem :D

Keď aktívne pracuješ v Icq, zase máš problém s Omegou....:)
Heni
10.06.06,19:42
ozývam sa, že mám problém s ičkom, ak mám spustenú Omegu a aktívne v nej pracujem :D
a nebude to preto, že prílišná aktivita škodí? :p :D
Hlinkovx
11.06.06,04:57
ozývam sa, že mám problém s ičkom, ak mám spustenú Omegu a aktívne v nej pracujem :D
tak u teba som to ešte nikdy nespozorovala :p:p...
a ty aj pracuješ??? :p
vladan
11.06.06,08:42
a nebude to preto, že prílišná aktivita škodí? :p :D


a tak u teba som to ešte nikdy nespozorovala :p:p...
a ty aj pracuješ??? :p

... to je hroznéééé, človek sa tu ozve, že ma problém a takto ho sfúknu :D ... fakt hroznéééé :D
Heni
16.06.06,04:51
mne teda nepomohlo ani nastavenie routeru ani vypnutie toho firewallu na ňom :( icq blbne stale viac... :(
Hlinkovx
16.06.06,05:02
potom zostáva už iba majiteľa pc vymeniť:D:D:D
bepo
16.06.06,05:06
Treba počkať na nový upgrade,potom bude problém aj s normálnym netom nielen ičkom :D
bepo
07.07.06,10:18
Malo by pomôcť viackrát stlačiť Tabulátor,potom sa ičko rozbehne a funguje to súčastne
Gabi03
07.11.06,09:00
Aj mne to doteraz blblo. Musela som stále reštartovať PC. Ani reinštalácia nepomohla. Mala som pocit, že si to robilo, čo chcelo. Už som každého prehovárala na skype :D A ani ma nenapadlo, že to môže mať súvis s Omegou, ktorú stále používam. Ale napodiv, to stláčanie tabelátora pomohlo. Ale keď niekto príde na to "pravé" riešenie, poteší ma to.
laguna
03.12.06,18:09
Ak vám to bude naďalej blbnúť, doporučujem stiahnuť trillian, http://www.stahuj.cz/komunikace/instant_messengers/ostatni/trillian/
je to softik ktory podporuje viacere chatove programy ako msn, icq atd...., nezabera veľa pamäte RAM, neblbne a je krajši podla mna :-)
noel.g
03.12.06,21:57
icq so slovenským menu nájdete aj na azete.. verzia 5.1:cool: