Misa15
27.01.13,14:13
Moja dcéra by si chcela dokončiť posledné 2 roky strednej školy v Bratislave. Sú tieto internáty vhodné pre moju dcéru? My sme z Vranova nad Topľou, takže je to ďaleko a internát je jediná možnosť . Ďakujem
ivka70
27.01.13,13:29
Moja dcera tiez prezila posledne 2 roky SS na stedoskolskom internate v BA a zrazu sa z nej stal samostatny cloviecik, ktory si vedel poradit v roznych situaciach. Nevidim dovod, preco by stredoskolsky internat nemal byt vhodny prave pre tvoju dceru. Je to urcite ine ak omat ju stale "pod dozorom", nejaka kontrola tam je, ale aj ovela vacsia samostatnost a zodpovednost ako u deti, ktore su do maturity doma.
Urcite su internaty rozne, roznej urovne, ale sposob starostlivosti o deti je dany na vsetkych cca. rovnako.


P.S.: Nechce ist nahodou na IB?
arizona
27.01.13,14:07
A cim je tvoja dcera ina,ako ostatne decka, co byvaju na internatoch?:confused::confused:;)
Excise Duty
27.01.13,19:43
Moja dcéra by si chcela dokončiť posledné 2 roky strednej školy v Bratislave. Sú tieto internáty vhodné pre moju dcéru? My sme z Vranova nad Topľou, takže je to ďaleko a internát je jediná možnosť . Ďakujem
A v Bratislave sú snáď internáty nejaké inakšie ako inde? Odporúčam kláštor...
alaya1
27.01.13,20:00
MIsa, urcite na dcerku mozu cihat rozne nastrahy aj keby si ju mala doma, je to urcite pre matku tazke, mozno tazsie, ako pre dieta. Obavame sa o svoje deti, aj ked su uz dospele. Urcite ak s nou porozpravas a ma urcite navyky spravania z domu, tak sa nemas coho obavat. Otvoreny vztah k detom v takych situaciach je velkou vyhodou. Drzim prsty, aby si sa s touto situaciou co najskor vyrovnala.

P.S. Niektori pisatelia by sa snad mohli nad svojimi vyplodmi aj zamysliet.