felino
27.01.13,16:48
Kupil som auto, zmluva vsetko spisana o dakej nehode vozidla ani zmienka, proste nic. Ked som ho uz prepisal tak som zistil ze auto bolo na strechu!!! Je to zlozene z dvoch aut!!! Uz sa to vratit asi neda, ci?
lujza.j
27.01.13,15:52
mimotemy toto čo biele na bledo-modrom....:D:eek:
buchač
27.01.13,15:56
Kupil som auto, zmluva vsetko spisana o dakej nehode vozidla ani zmienka, proste nic. Ked som ho uz prepisal tak som zistil ze auto bolo na strechu!!! Je to zlozene z dvoch aut!!! Uz sa to vratit asi neda, ci?
Buď rád , že nie z troch alebo aj viac ...
Na druhej strane máš možno Transformersa ....:---

Ale dá sa vrátiť , dá ..... či ??? :rolleyes:
lujza.j
27.01.13,15:59
mimotemy prečo ked sa niekto nevyzná...si na kúpu auta nezavolá niekoho kto si tieto detaily hned všimne....nepochopiteľné:eek:
alebo, že by obhliadka v servise pred kúpou:cool:
felino
27.01.13,16:01
Buď rád , že nie z troch alebo aj viac ...
Na druhej strane máš možno Transformersa ....:---

Ale dá sa vrátiť , dá ..... či ??? :rolleyes:

Auto bolo kupovane od fyzickej osoby, v autobazare mozno by to slo bud vymena alebo vratenie penazi. Len ma zaujima ci je to dako tak podobne aj ked auto bolo kupovane od fyzickej osoby...
buchač
27.01.13,16:08
Kupil som auto, zmluva vsetko spisana o dakej nehode vozidla ani zmienka, proste nic. Ked som ho uz prepisal tak som zistil ze auto bolo na strechu!!! Je to zlozene z dvoch aut!!! Uz sa to vratit asi neda, ci?

Auto bolo kupovane od fyzickej osoby, v autobazare mozno by to slo bud vymena alebo vratenie penazi. Len ma zaujima ci je to dako tak podobne aj ked auto bolo kupovane od fyzickej osoby...

...čítaj ...

http://www.porada.sk/t86302-zmluva-kupa-auta.html
camozzi
27.01.13,16:11
Tak ako v 99,99% podobných prípadov: môžeš sa súdiť alebo ešte lepšie poučiť sa do budúcna.
spajder
12.04.15,13:54
Felino ja som tak kupil Fabiu a az po 3 mesiacoch ked som robil KO, tak som zistil, ze motor je vymeneny....typek si vypol telefon a nevedel som s tym uz pohnut, lebo je to slovo proti slovu....kupovat od osobnych predajcov je velke riziko
spajder
12.04.15,13:58
a kamos kupoval v Darexe a az po kupe zistil, ze bolo buchnute a tam mu tvrdili, ze havarovane nie je....samozrejme, ze ho vratit nemohol....takze krasne ho tam obtiahli
bulina
19.04.15,14:40
no pekna story toto....pretoto by som od fyzickej osoby nekupoval
juraj.be
23.04.15,19:47
No to uz nevratis...Kamosovi sa stalo, ze kupil RS-u, prepisal to a potom ked ho predaval, tak sa zistilo, ze je poskladane a mal len opletacky s fizlami (to bolo pred 6 rokmi) a ked patrali po predchadzajucom majitelovi, tak sa nedopatrali, kedze pri podpise predlozil falosne doklady...
spajder
24.04.15,18:56
tusim som presne o tomto pripade pocul
juraj.be
24.04.15,19:48
no neskutocne opletacky mal a aj krasne na tom prerobil
kyjko
26.04.15,13:53
presne tak, siri sa to ako mor tieto spravy, co je zas na druhej strane aj dobre. pokial clovek neni sam mechanik, co vacsina asi neni, bazar je istotka
juraj.be
03.05.15,17:40
deraxaci nemaju chrbtove kosti, to nevies?
lujza.j
03.05.15,17:44
to,že niekto kúpi burané auto je iba jeho blbosť....