Puuusinka
01.03.06,22:20
Som absolventka OA a okrem absolventskej praxe, ktorú som si začala robiť, nič iné nemám a strašne ma to hnevá.. mám hroznú chuť sa učiť niečo nové.. alebo znovu sa dostať do podvojného účtovníctva.. lebo určite sa toho už veľa pomenilo.. a to ma hnevá..lebo o tom neviem.. nechcel by sa so mnou niekto takto po netiku učiť.. od základov po trošinku, vždy keď bude mať čas? cez mai, skype, icq.. bola by som strašne rada.. :p
KEJKA
01.03.06,21:37
a čo tak... zasa nová téma? ako si dopadla.... nič moc? alebo?
KEJKA
01.03.06,21:38
mimochodom - daj si hľadať a zadaj "svokrina kuchyňa"
je tam všetko po lopate............... o účtovníctve nie o receptoch.
Puuusinka
01.03.06,21:42
Okiii skúsim :)
Noo ako som dopadla.. zobrali by ma za tú ekonomku, ale smena bola od 6 rána a ja by som sa tam nemala ako dopraviť :( takže hľadám ďalej.. a v pondelok ma čaká ďalšie druhé kolo.. a ešte jeden pohovor za asistentku na 1.kolo :) ja len chodím a chodím a nič zatiaľ..
KEJKA
01.03.06,21:52
no ako absolventka máš menšie šance. Nevzdávaj.
Skús v Blave. Je tu len 2% nezamestnanost.
A čo vysoká škola?
Puuusinka
02.03.06,08:57
Nooo v BA je pre mňa nereálna dochádzka :( a ak by som tam chcela bývať, tak by som celú moju mzdu minula na tie hrôzostrašné náklady :( viem absolventi to majú ťažké, ale rovnako aj vydaté (pretože zamestnávateľ sa bojí, aby neišla žena na materskú) a takisto ženy nad 40.. VŠ by som chcela, ale externe.. potom čo si nájdem robotku.. a najradšej by som študovala v TT a tam nie je nič čo by ma zaujímalo :(
Melnick
02.03.06,15:30
Som absolventka OA a okrem absolventskej praxe, ktorú som si začala robiť, nič iné nemám a strašne ma to hnevá.. mám hroznú chuť sa učiť niečo nové.. alebo znovu sa dostať do podvojného účtovníctva.. lebo určite sa toho už veľa pomenilo.. a to ma hnevá..lebo o tom neviem.. nechcel by sa so mnou niekto takto po netiku učiť.. od základov po trošinku, vždy keď bude mať čas? cez mai, skype, icq.. bola by som strašne rada.. :p

Puuusinka v inom chlieviku si nám dala košom.
No no no .Sľúbila si,že necháš odkaz a nič.
lenkak
02.03.06,17:09
Ale zadaj aj otázku, aspoň si zopakujeme nejaké tie základy ....
Puuusinka
04.03.06,18:14
Melnick ahoooojky ja som písala :) súkromné správičky ale.. noo do tej robotky za tú ekonomku by ma zobrali, ale musela by som tam byť na 6tu a to nestíham.. žiadny autobus od nás, tam kde bývam tam tak skoro nie je.. :( takže tak.. ale v pondelok sa chystám na ďalší pohovor :)
Majka
04.03.06,18:15
Som absolventka OA a okrem absolventskej praxe, ktorú som si začala robiť, nič iné nemám a strašne ma to hnevá.. mám hroznú chuť sa učiť niečo nové.. alebo znovu sa dostať do podvojného účtovníctva.. lebo určite sa toho už veľa pomenilo.. a to ma hnevá..lebo o tom neviem.. nechcel by sa so mnou niekto takto po netiku učiť.. od základov po trošinku, vždy keď bude mať čas? cez mai, skype, icq.. bola by som strašne rada.. :p

nechces sa zamestnat ako asistenka kt. bude robit podklady pre ekonomku? zaucime zakladom...
Puuusinka
04.03.06,18:15
lenkak.. otázku, neviem nič ma také konkrétne nenapadá.. môžeme začať úplnými začiatkami :) niečo po trošičke čo ťa napadne.. a ja sa budem pekne učiť :) s tebou
Melnick
04.03.06,18:36
nechces sa zamestnat ako asistenka kt. bude robit podklady pre ekonomku? zaucime zakladom...

Aha Puuusinka ,ponuka pre Teba a Ty nevýskaš od radosti?:) :D
lenkak
04.03.06,18:36
Ťažko je niečťo niekomu písať keď nepoznáš jeho poznatky. Aspoň napíš čo vieš. A čo by si chcela vedieť, aby sme sa mali od čoho odraziť.
Puuusinka
05.03.06,21:12
Majka nooo veľmi rada :) a odkiaľ si? Také niečo by ma naozaj bavilo.. :) a keď aj zaučíte.. ale aj tak si myslím, že si z ďaaaaleka..

* Zajtra mám pohovor držte palčeky :))
sway
06.03.06,05:49
mimochodom - daj si hľadať a zadaj "svokrina kuchyňa"
je tam všetko po lopate............... o účtovníctve nie o receptoch.



Na začiatok je to výborný štart - aj pokročilých potešil tento fantastický elaborát.
priložím ho sem ;) - nech nehľadáš, vytlač a študíruj :p
janasv
06.03.06,07:23
Nooo v BA je pre mňa nereálna dochádzka :( a ak by som tam chcela bývať, tak by som celú moju mzdu minula na tie hrôzostrašné náklady :( viem absolventi to majú ťažké, ale rovnako aj vydaté (pretože zamestnávateľ sa bojí, aby neišla žena na materskú) a takisto ženy nad 40.. VŠ by som chcela, ale externe.. potom čo si nájdem robotku.. a najradšej by som študovala v TT a tam nie je nič čo by ma zaujímalo :(

Melnick tu je odpoved na ponuku prace do BA. Myslim, ze argumenty su presvedcive a pravdive. Len ju doplnim, ze tazke to maju aj zeny po materskej, kvoli marodkam s detmi. Take zeny ani nepozyvaju na pohovory a konkurzy a ak, tak prva otazka je: S kym bude dieta, ak bude chore? Najlepsie na zamestnanie su atraktivne dvadsiatky, absolventky - kvoli nizkemu platu - slobodne s 20-rocnymi samostatnymi detmi a 20- rocnou praxou, bez akehokolvek naroku na dovolenku a nadcasy...:D:eek::D:eek:. Akty X... Zial, ale je to tak. :mad: A cim dalej od BA, tym to je tvrdsie. :mee::(:mad:
Puuusinka
07.03.06,15:27
jasné, že chcem.. Majka písala som ti.. ale nie som z BA
Puuusinka
07.03.06,15:33
-sway svokrinu kuchyňu som si už pozerala celú :) je to skvelo napísané
-Lenkak viem niečo o účtovníctve.. :) zmaturovala som na 2-ku.. ale neviem či som niečo od toho mája nepozabúdala, preto by som sa chcela znova do toho dostať
-janasv Noo neviem či chcú absolventky, pretože tie nemajú prax, takže asi nikto im neni dobrý :(
Puuusinka
07.03.06,15:35
Včera som bola na 2.kole pohovoru a bol úplne super, asi aj preto, že som úplne všetko vedela.. :) skúšali ma robiť vo Worde, Exceli, Outlooku, Internete.. a všetko som vedela úplne skvele a bez chybičky :) a dnes som dostala ,,SMS", že ma neberú to je sila
lenkak
07.03.06,15:37
To je realita ...
Tweety
07.03.06,15:40
Včera som bola na 2.kole pohovoru a bol úplne super, asi aj preto, že som úplne všetko vedela.. :) skúšali ma robiť vo Worde, Exceli, Outlooku, Internete.. a všetko som vedela úplne skvele a bez chybičky :) a dnes som dostala ,,SMS", že ma neberú to je sila
Možno si bola pre nich príliš dobrá a nevedeli by Ťa zaplatiť.;)
Puuusinka
07.03.06,15:43
Tweety to si nemyslím :( ale aj tak ma teší, že si napísala to čo si napísala :( mzda bola už určená.. 8000,--/v čistom.. za mnou boli samé dôchodkyne a také staršie ženy, tak si asi vybrali ich.. inak bolo tam brutal veľa záujemkýň.. čo mám robiť, aby som bola po pracovnej stránke konečne šťastná :( nemôžem si stále nájsť prácu :(
Tweety
07.03.06,15:47
Tweety to si nemyslím :( ale aj tak ma teší, že si napísala to čo si napísala :( mzda bola už určená.. 8000,--/v čistom.. za mnou boli samé dôchodkyne a také staršie ženy, tak si asi vybrali ich.. inak bolo tam brutal veľa záujemkýň.. čo mám robiť, aby som bola po pracovnej stránke konečne šťastná :( nemôžem si stále nájsť prácu :(
Možno by to tam nebolo pre Teba to pravé orechové.
Nevzdávaj sa, skúšaj to ďalej.
Puuusinka
07.03.06,15:51
Tweety možno nie.. jasné, že budem skúšať ďalej.. dúfam, že niečo zlé, bude na niečo dobré