MiroAFG
28.01.13,00:33
Dobrý deň túto tému by som velmi rád začal otázkami na zamyslenie:
Prečo po 23. rokoch kapitalistického systému, ktorého postatou je súkromné vlastníctvo a podnikanie, neexistuje jediná škola ktorá by učila podnikanie v zmysle TEÓRIA + PRAX ?
Ako je možné že ľudia doteraz veria v to, že na podnikanie potrebujete, nie až tak potrebné veci ako super nápad resp. produkt, kapitál, ľudí, povahu .... ?
Každý Američan vie spraviť lepší hamburger ako Ujo McDONALD, ale ako je možné že Ujo McDONALD vie na tom zarobiť miliardy ? Moja otázka znie: Je to skutočne o produkte ?
Nie je práve akciová spoločnosť práve o tom, že ty chceš niečo robiť tak my sa ti na to poskladáme ( dáme ti kapitál) ?
Zdá sa vám normálna skutočnosť, ktorá jednoznačne naznačuje že ľudia ani len nutušia že podnikanie je o systéme ?
Počuli ste o tom, že nie je ani tak dôležité v čom ? Ak sa bavíme o podnikateľovi v pravom slova zmysle nemá vytvoriť funkčný systém na základe svojích VEDOMOSTÍ (teoria + prax) ?
O akých vedomostiach to rozprávam ?
Tak vážení, poďme na to od konca. Úspešní podnikatelia na celom svete majú nasledovné vedomosti. Vedie správne komunikovať a na základe komunikácie vytvárať na pracovisku vzťahy. Má dobré návyky, vynikajú v plánovaní a organizácii seba ale aj ostatných (manažment). V maličku musí mať marketing a predaj. Nemej dôležitá je rétorika, vystupovanie a pedagogika pokiaľ ide o zaškolovanie svojích zamestnancov. Toto je TO čo vám pri vašom podnikani zabezpečí úspech a nie skvelý produkt, kapitál, ľudia....Inak bude Vaše podnikanie trápenie a jednoducho to časom neustojíte ( krach ).
Preto sa pár jednotlivcov rozhodlo, založiť školu podnikania a učiť tieto „cnosti. ‘’ Keďže hovoríme že sa učí prax, musia to v prvom rade učiť ľudia čo prax majú. Preto lektormi na našej akadémii sú ľudia s 23 ročnou praxou v oblasti hotelierstva, autokempingu, výroby, bankovníctva, priamého predaja ale aj investovania (nehnuteľnosti). Tak isto aj študenti si musia vyskúšať prax a mať spätnú väzbu, ktorá pri podnikanii je jedine zodpovedaním otázky: Zarobil som alebo som nezarobil ?
Dámy a páni ja neviem v čom chcete podnikať a popravde je mi to je jedno, jedno však viem pripravili sme pre Vás školu ohľadom učenia sa podnikať a tým pádom byť úspešný v hociktorej oblasti. Toto vzdelávanie je zadarmo, a vzhľadom na to má jeden háčik, a to je osobný pohovor so mnou :D
Po skončení Vám ozrejmím podrobnosti ktoré Vás isto zaujímajú.
Ferdosondo
28.01.13,04:21
Ďalší kto objavil teplú vodu.
Ja len aby ste si dávali bacha, pretože takéto kecy sú typické pre multilevely a poisťovníctvo a podobné "skvelé" produkty.
blavaciko
28.01.13,05:00
Vaša akadémia AFG je len ďalší zaškatuľkovaný podvod na slušných ľudí!

Každému kreténovi musí byť jasné, že aj ten ujo McDONALD, ako ho nazývate, mal na začiatku skvelý nápad a s ním prezaril a urobil dieru do sveta.
Mimochodom, už len tým pomenovaním potvrdzujete, že o tom viete skutočne jedno veľké hnedé a nie moc voňavé!
Ten ujo McDONALD, no tak oni boli vlastne dvaja! A dieru do sveta neurobil ani jeden z nich, ale len pán menom Ray Kroc, ktorý od nich odkúpil licenciu a produkt začal šíriť do sveta.

Takže milý pán Miroslav, zbaľte si celú svoju vymývačskú akadémiu a choďte si robiť reklamu niekam, kde sú na to ľudia zvedaví!
MiroAFG
28.01.13,12:53
Ak dovolíte rád by som reagoval. Nebudem tu nikomu nič vraciať a ani reagovať na urážlivé argumenty.
Pokiaľ viem tak pán Kiosaki rozdelil podnikanie na 3 druhy : korporatívny, friendchees, a sieťový marketing. Všetky tri sú legálne a v každom možno dosiahnúť úspech. Nevravím že každému daný druh vyhovuje. Je to individuálne. Áno náš systém je sieťový marketing, pretože to je biznis 21. storočia. A v čom podnikáty Vy vážený pane ? Tipnem si je to buď výroba alebo predaj.
Čo sa týka dobrého nápadu to dokáže mať aj blbec, ale len pár jednotlivcov to dokáže zrealizovať. Prečo ? U pána Blavaciko sa opäť potvrdilo staré dobré známe súdiť knihu podľa obalu. Celkom dobre tomu nerozumiem, ale asi ma s našou firmou dlhodobé skúsenosti :D
Paula
28.01.13,13:00
Už názov témy ma odradil od čítania čohokoľvek...že povinne :cool:
lubko6394
28.01.13,13:24
Ak dovolíte rád by som reagoval. Nebudem tu nikomu nič vraciať a ani reagovať na urážlivé argumenty.
Pokiaľ viem tak pán Kiosaki rozdelil podnikanie na 3 druhy : korporatívny, friendchees, a sieťový marketing. Všetky tri sú legálne a v každom možno dosiahnúť úspech. Nevravím že každému daný druh vyhovuje. Je to individuálne. Áno náš systém je sieťový marketing, pretože to je biznis 21. storočia. A v čom podnikáty Vy vážený pane ? Tipnem si je to buď výroba alebo predaj.
Čo sa týka dobrého nápadu to dokáže mať aj blbec, ale len pár jednotlivcov to dokáže zrealizovať. Prečo ? U pána Blavaciko sa opäť potvrdilo staré dobré známe súdiť knihu podľa obalu. Celkom dobre tomu nerozumiem, ale asi ma s našou firmou dlhodobé skúsenosti :D

No ale nedá mi nereagovať. Asi si vzdelaný v špeciálnej oblasti a my sme tu samí blbci. Len nechápem jedno - prečo mi furt niekto čosi ponúka a tvrdí, že je to najlepšie vo vesmíre a ja mám byť rád, že som bol vybratý za toho šťastlivca, ktorý bude mať z toho zisk. Každodenne si nechám ujsť zabudnuté peniaze v banke, ktoré mi akýsi zahraničný šéf banky ponúka a je to vždy nad milión USD,EUR,GBP... Druhí ma po telefóne presvedčujú, že som trkvas lebo neviem využiť ich superponuku na investovanie bez rizika a s výnosom desiatky percent ročne. Ďalší mi ponúka modrý zázrak aby mi furt stál, ďalší mi ho predĺži ...

Však ak máš dobrý recept na obchod, tak ho realizuj. Najlepšie sám - aspoň Ťa nikto neoklame. A keď budeš mať za sebou pár desiatok miliónov, tak potom poskytni rozhovor napr. pre HN aby sme sa my, burani, poučili. Stačí ísť príkladom, my sa potom chytíme.
MiroAFG
28.01.13,13:47
Tej prvej časti absolútne nerozumiem, v tom zmysle že nechápem jej význam. Nič také som netvrdil a ani tvrdiť nebudem. Áno dal som ponuku, a čo ? Veď to je bežné všade na svete, keď sa ti nepáči veď ja ti to nenútim ani nič podobné alebo máš taký pocit ? Ak áno ospravedlňujem sa ti za to.
Čo sa týka druhej časti, taktiež som nikdy nehovoril že mám super nápad, biznis, alebo niečo podobné. Ja som len hovoril ako to je, a čo možno mnohým začínajúcim chýba. To je celé, a že je tu možnosť sa tieto veci naučiť, ba dokonca aj výskúšať bez toho aby vás krach stál zadlženie do konca života.
Ak so mnou niekto nesúhlasi ok, beriem, ale nevidím dôvod prečo všetci svoje stanovisko dávate najavo extrémne nafúkane až agresívne.
Braňo
28.01.13,13:47
na základe takýchto dristov si dosahuj svoj úspech, my ideme radšej pracovať a zarábať.
misoft
28.01.13,13:55
Preto sa pár jednotlivcov rozhodlo, založiť školu podnikania a učiť tieto „cnosti. ‘’ Keďže hovoríme že sa učí prax, musia to v prvom rade učiť ľudia čo prax majú. Preto lektormi na našej akadémii sú ľudia s 23 ročnou praxou v oblasti hotelierstva, autokempingu, výroby, bankovníctva, priamého predaja ale aj investovania (nehnuteľnosti). Tak isto aj študenti si musia vyskúšať prax a mať spätnú väzbu, ktorá pri podnikanii je jedine zodpovedaním otázky: Zarobil som alebo som nezarobil ?
Dámy a páni ja neviem v čom chcete podnikať a popravde je mi to je jedno, jedno však viem pripravili sme pre Vás školu ohľadom učenia sa podnikať a tým pádom byť úspešný v hociktorej oblasti. Toto vzdelávanie je zadarmo, a vzhľadom na to má jeden háčik, a to je osobný pohovor so mnou :D

Žeby reklama? :eek:

A toto:

Začiatočníci aj pokročilí povinne prečítať...
tu nepatrí - nemáš žiadne právo nám diktovať!
mzdarka renca
28.01.13,14:03
asi sa pomýlil, nie povinne, ale po víne :)
Melnick
28.01.13,14:16
Renči bodík a vééééľký :D
misoft
28.01.13,17:18
Hehehe - Renči - svätá pravda!