Lulu19
28.01.13,12:55
Nedávno ma oslovila jedna bratislavská firma s ponukou inštalácie reklamných rámov do výťahov v našom dome. Chcela by som sa spýtať, či už máte niekto s takouto reklamou skúsenosti :rolleyes: Sľubujú nám finančný príspevok a takmer úplnú bezstarostnosť z našej strany :) Máme ísť do toho? Mne sa to zdá príliš jednoduchý spôsob ako sa dostať k peniazom pre náš dom... :cool:
alaya1
28.01.13,12:05
Tak my to mame. na chodbe na prizemi a nna jednej stene vytahu je pripevneny panel, kde davaju inzeraty. Podla mna je to otrasne. Do fondu oprav posielaju nejake smiesne centy mesacne.

ja som s tym nesuhlasila, ale je to dobry biznis.
Rozalka
28.01.13,12:15
Mali sme aj my také reklamy v hliníkových rámoch .... teraz sú tam už len dierky po rámoch. Otrasné, tých pár centov, čo sme za to dostali, nestojí ani za reč.
expeeert
28.01.13,12:15
Predtým než niečo podpíšete si pozrite ich zmluvné podmienky a zistíte či sa to oplatí - nie je podstatné čo Vám nasľubujú, ale čo s nimi podpíšete ak do toho pôjdete...
Zároveň v prípade že máte nejaký novší bytový dom si overte či nestratíte zásahom do výťahu záruku na výťah.
A ak chcete, dajte si podmienku na nevulgárne reklamy, kedže výťahom chodia aj deti, aj keď to je v terajšej dobe a v záplave iných reklám možno bezpredmetné.
veronikasad
28.01.13,12:51
Mali sme aj my také reklamy v hliníkových rámoch .... teraz sú tam už len dierky po rámoch. Otrasné, tých pár centov, čo sme za to dostali, nestojí ani za reč.
Nám zostali aj tie rámiky vo výťahoch - slúžia na rozpis služieb v suteréne, aby boli viac na očiach.
Neviem kto ich montoval, ale pár mesiacov tam bola reklama na Orange internet.
Lulu19
29.01.13,08:24
Ďakujem za info... už sa teda musím len rozhodnúť :) Tí, ktorí to ponúkajú nám vraj zaručujú "vhodnú" reklamu a podľa info na ich letáku sa rámiky nevŕtajú, ale špeciálne nalepujú, takže myslím, že ani s výťahármi by nemal byť problém :confused: Neviete mi poradiť niekto z BA, kto už prípadne máte podobné rámy...:rolleyes:
ketums
29.01.13,08:32
my to máme, ale čo ti mám poradiť? Ty musíš vidieť koľko ponúkajú či to zato stojí. keby som o tom rozhodovala ja, pošlem ich do... reklam na teba srší zkade tade. Keď začínali vymaľovali 2x výťahy, týždeň po sebe, ale načo to je dobré? Smrdí to, musíš čakať až to uschne... neoznačili nijako, že maľovali, takže je ľahké si zničiť oblečenie, že sa otrieš....
humuuuuuuuuuuuuuuus
I. V. B.
06.02.13,21:08
Vas nenapadlo nalepit vlastne letaky vo vlastnom panelaku? Kym budete rozmyslat nad pravnymi povinnostami zmluvnych podmienok, a ci je to moralne dat inzerat do vytahu, je to iste ako dat si vlastny napad na kusok umakartu. Smola. Niekto kreativny Vas predbehol a za to chce zaplatit. STE PREKVAPENI????
lebo ja nie. to ako fakt, ... to co su za reakcie??? Chyba vam kreativita? Preco trestate tych co sa snazia prezit v dnesnej dobe a nakrmit vlastne rodiny? co v Markize a jojke vidite nieco ine???