AnnaK
28.01.13,16:36
Pozná prosím Vás niekto firmy, ktoré poskytujú zákazníkom pri kúpe PC platenú službu vzdialenej podpory cez TeamViewer? V ČR som sa stretla s ponukou, že predajca PC ponúka takúto službu nielen tým, ktorí si u neho kúpia PC alebo NB, ale každému, kto má o to záujem. Predplatí si napríklad 3 mesiace a počas týchto 3 mesiacov mu takúto službu poskytujú vždy, keď ich zákazník kontaktuje. Možno to už v Bratislave funguje, ale ja by som o niečo také mala záujem v žilinskom kraji.
srska
28.01.13,15:45
kom0dus
28.01.13,15:45
remote control je o tom,ze je uplne jedno, kde sa firma a zakaznik nachadza;)
robi to btw aj moja firma ale zatial sa na SK zakaznikov nezameriavame. Lebo tu s tym nie je ktovieaky biznis.
AnnaK
28.01.13,15:50
Vladimír, ďakujem za rýchlu radu :-).
srska
28.01.13,15:53
oslov domenicaoffice aj keď je z bb kraja - má skúsenosti
AnnaK
28.01.13,15:55
remote control je o tom,ze je uplne jedno, kde sa firma a zakaznik nachadza;)
robi to btw aj moja firma ale zatial sa na SK zakaznikov nezameriavame. Lebo tu s tym nie je ktovieaky biznis.

To verím. Veď práveže som sa s tým stretla v ČR a nie v SR. Moja predstava je taká, že okrem technickej podpory by som od tej istej firmy kupovala aj príslušenstvo k PC, tonery a tak. A tiež by som tam mohla doniesť svoj NB prípadne by oni prišli ku mne a urobili servis PC. Preto ma zaujíma žilinský kraj.
srska
28.01.13,15:57
To verím. Veď práveže som sa s tým stretla v ČR a nie v SR. Moja predstava je taká, že okrem technickej podpory by som od tej istej firmy kupovala aj príslušenstvo k PC, tonery a tak. A tiež by som tam mohla doniesť svoj NB prípadne by oni prišli ku mne a urobili servis PC. Preto ma zaujíma žilinský kraj.popýtaj sa priamo v za - určite je tam taká firma.
AnnaK
28.01.13,17:09
popýtaj sa priamo v za - určite je tam taká firma.

Chodím do ČR. V sobotu som tam kupovala myš a upútala ma tam ponuka technickej podpory 600 Kč na 3 mesiace. Tak zisťujem niečo podobné aj tu. Práveže som sa tu s niečím takým nestretla.
Fero11
28.01.13,18:41
mne by stacilo aj 10€/3mes :D