Crazy_Man
28.01.13,20:13
Môj notebook asi napodol vírus.:mee: Asi včera mi začal vymazávať súbory a programy z C-čka ale mne na C-čku píše že je tam viac súborov (za dva dni 10 GB zaplené ?).Potreboval by som poradiť ako a čo s ním robiť, viem že to tu už asi bolo písané ,ale ponáhľal som sa pretože môj Ntb mám ráád :)Esetom som už skúšal ale nič... HeLp PlEaSe :mee::mee::mee:
mecky
28.01.13,19:31
by som odporucil ist na forum.viry.cz a nechat si poradit tam, podla rad miestnych "cisticov" bude odvirenie bezpecne a ucinne, aj ked moze byt trosku zdlhave

ak sa chces do toho pustit sam tak by som zacal s malwarebytes antimalware, super antispyware a nakonec ccleaner, ale dopadnut to moze vseliako :)
DanPaul
28.01.13,19:57
Nie je ten virus niektory clen rodiny ??? :)
wagner
28.01.13,20:06
Nie je ten virus niektory clen rodiny ??? :)

Nechce sa mi veriť, že by eset nezachytil vírus. Treba zistiť, kto má prístup k PC. Od koho máš pripojenie internetu? Podobný problém som mala aj ja. Tiež som si myslela že mám vírus, pretože sa mi všetko v PC mazalo a nedalo sa tam dostať. Nechala som to tak a PC som pustila na tretí deň. Nebol tam žiadny problém, všetko šlapalo tak, ako predtým. Problém bol vraj v tom, že operátor odstraňoval poruchu pripojenia a vtedy že mohli byť takéto problémy.
vulxy
28.01.13,22:08
dobry antivir co ma rezidentnu ochranu musi detekovat v momente....mozno si to iba nahovaras....
ja som mal tiez nedavno v mobile virus a ten bol ale naozajstny....malo to 2 mohy aj ruky aj nos medzi usami.....este aj mazalo po sebe stopy....ale bol odhaleny....sice zapieral ale nepomohlo:D
Crazy_Man
29.01.13,06:47
Nie nie je to člen rodiny, PC mám zaheslovaný a internet šlape ako má... A tie programy a súbory maže asi takto, že tam ostávajú nejaké rozšírenia a nič iné...
nunenko
29.01.13,06:58
Nechce sa mi veriť, že by eset nezachytil vírus. Treba zistiť, kto má prístup k PC. Od koho máš pripojenie internetu? Podobný problém som mala aj ja. Tiež som si myslela že mám vírus, pretože sa mi všetko v PC mazalo a nedalo sa tam dostať. Nechala som to tak a PC som pustila na tretí deň. Nebol tam žiadny problém, všetko šlapalo tak, ako predtým. Problém bol vraj v tom, že operátor odstraňoval poruchu pripojenia a vtedy že mohli byť takéto problémy.
tak tomu ver, a ak chceš vidieť čo všetko ti NOD navpúšťal pozri si víry týmto, a budeš čumieť, a akto čo nájde nahlásiš esteu tak možno o va dni ich detekuje aj on http://www.escanav.com/english/content/products/MWAV/escan_mwav.asp
wagner
29.01.13,20:34
Nie nie je to člen rodiny, PC mám zaheslovaný a internet šlape ako má... A tie programy a súbory maže asi takto, že tam ostávajú nejaké rozšírenia a nič iné...
To tiež tvrdil môj zať, že má zaheslovaný PC a nikto sa tam nedostane. A čuduj sa svete, tiež jeden"vírus" z rodiny mu čítal všetky emaily a potom bolo doma zbytočné peklo.
PATWIST
29.01.13,21:44
Použi nejaký soft na analýzu súborov (čo zaberá najviac, kde to je uložené). Napríklad http://www.tune-up.com/ je na 30 dní zdarma, ak budeš mať fakt podozrenie že je to vírus tak na forum.viry.cz ako napísal mecky