majulkab
29.01.13,09:05
Zdravím všetkých čo pracujú, ale aj nezamestnaných. Určite ste sa stretli s tým pocitom, že Vás práca nebaví, že ste unavení. Máte plné zuby svojich kolegov, šéfov. Ako ste to riešili alebo ako to chcete riešiť. Veď chodiť do práce s nechuťou a vracať sa stále podráždená nie je snom asi žiadnej ženy.
KEJKA
29.01.13,08:09
to ma chytilo rok pred dôchodkom.....:)
Tak som odišla.
Raz sa mi to stalo aj 36ročnej - zmenila som zamestnanie.
srska
29.01.13,08:11
presne ako píše kejka, zmeniť zamestnávateľa
majulkab
29.01.13,08:13
Zmeniť zamestnávateľa, no len v dnešnej dobe je to trochu ťažké, keď všade na jedno miesto čakajú aj 5 ľudia, je to teraz bieda
willma
29.01.13,08:14
ale nie skôr, ako je isté, že mám kam ísť.
anka_p
29.01.13,08:17
stalo sa mi to presne pred rokom.....a dala som výpoveď:D
majulkab
29.01.13,08:19
veď to len problém je potom už aj keď máš nejakú tú prácu istú, nemusí ťa pustiť zámestnávateľ, veď je tu niečo také ako 2 mesačná alebo 3 mesačná výpovedná doba.
220870
29.01.13,08:20
Stalo sa ,odvtedy som na živnosti.
majulkab
29.01.13,08:24
chcela som sa opýtať, či nemáte nejaké skúsenosti s pracovným portálom workingpark. Zaregistrovala som sa tam na odporúčanie jednej baby, že keď sa tam ona zaregistrovala tak sa jej ponejakom čase ozvali aby prišla na pohovor. Už som skúšala hľadať robotu cez všetko možné ale nejako sa mi nedarí.
arizona
29.01.13,08:26
Poznam aj ja.
Dala som vypoved a zacala som pracovat v upne inej oblasti, ku ktorej som mala blizko snad od detstva. Bol to risk,nakolko som nemala zlu pracu,ale dnes nelutujem,praca ma bavi.

Btw. pocula si uz o sndrome vyhorenia? Mrk sem http://www.pomocpsychologa.sk/syndrom-vyhorenia
anka_p
29.01.13,08:28
áno, 2-mesačná....
srska
29.01.13,08:31
chcela som sa opýtať, či nemáte nejaké skúsenosti s pracovným portálom workingpark. Zaregistrovala som sa tam na odporúčanie jednej baby, že keď sa tam ona zaregistrovala tak sa jej ponejakom čase ozvali aby prišla na pohovor. Už som skúšala hľadať robotu cez všetko možné ale nejako sa mi nedarí.odbor???
srska
29.01.13,08:32
Poznam aj ja.
Dala som vypoved a zacala som pracovat v upne inej oblasti, ku ktorej som mala blizko snad od detstva. Bol to risk,nakolko som nemala zlu pracu,ale dnes nelutujem,praca ma bavi.

Btw. pocula si uz o sndrome vyhorenia? Mrk sem http://www.pomocpsychologa.sk/syndrom-vyhoreniana to pomôže aj aktívna dovolenka bez mobilu
majulkab
29.01.13,08:40
no mám skúsenosti vo viacerých oblastiach, ale čo by ma bavilo je robiť v kvetinárstve alebo si svoje otvoriť, práve cez ten workingpark som našla ponuku kvetinárka, som ich aj oslovila a teraz čakám na odpoveď. Mám hrozne rada kvety.
srska
29.01.13,08:47
no mám skúsenosti vo viacerých oblastiach, ale čo by ma bavilo je robiť v kvetinárstve alebo si svoje otvoriť, práve cez ten workingpark som našla ponuku kvetinárka, som ich aj oslovila a teraz čakám na odpoveď. Mám hrozne rada kvety.no vidíš. ak máš podmienky na začatie podnikania, vybav si živnosť a hotovo
majulkab
29.01.13,08:51
už som nad tým rozmýšľala, ale musím mať najprv nejaké skúsenosti, chcem si spraviť floristický kurz, chytiť nejakú prax v kvetinárstve, preto čakám či sa mi neozvú.