ContractAdmin
29.01.13,13:58
Na zaklade rozhovoru cez infolinku DU som dostala informaciu, ze v pripade, ze danovy subjekt ma uzavretu Dohodu o spôsobe doručovania písomností doručovaných elektronickými prostriedkami, ktoré nebudú podpísané zaručeným elektronickým podpisom a podava prehlady a vsetky dane prostrednicvom e-Dani - mam sa v ramci otazky "nutnosti" zasielania krycieho listu do 5 dni od podania orientovat podla datumu uzavretia tejto dohody.
Pokial bola dohoda uzavreta DO 31.12.2011 tak MUSI subjekt zasielat aj kryci list.
Pokial bola dohoda uzavreta PO 01.01.2012 tak subjekt kryci list na DU zasielat NEMUSI.
Pracovnicka DU mi vsak nevedela povedat kde tieto informacie najdem pisomne potvrdene (kedze zo zakona podla nasich informacii povinnost posielania krycieho listu (ak nemam elektronicky zaruceny podpis) nevymizla).
Viete mi prosim v tomto poradit? Dakujem.
aktaK
03.12.13,10:44
prosím, platí to presne takto, ako je to vyssie napísane?

taktiež nemam ZEP a minuly mesiac som zacala posielat prehlady elektronicky, a prave sa dozvedam, ze sa posielali, resp. posielaju sa aj krycie listy?
avalik
03.12.13,10:46
otazka sa nezadava do odpovede ... samostatnu otazku si uz dala, dodrzuj etiketu porady