scooors
29.01.13,20:14
Zdravím , chcel by som získať viac informácii ohladne mobilného marketingu , niečo obdobné ako ponukajú firmy : A sms , platba mobilom , megavox atd...

Vedeli by ste mi nejako poradiť ? ako takúto službu zrealizovať ? alebo aspon kde a čo mam hladať ?

Dakujem veľmi pekne za akékoľvek rady , všade som písal a všade bez odpovede.
niesisam
29.01.13,22:35
Je mnoho virtuálnych operátorov -treba byť konkrétnejší potom viem poradiť aj ja konkrétnejšie...
scooors
30.01.13,05:55
Ak by ste boli taký ochotný napísali by ste mi Váš mail do správy ? Vobec mi nejdu Vám odoslať suk.správy.

Dakujem za pochopenie.

mr.peterjesensky@gmail.com
blavaciko
30.01.13,07:39
Je mnoho virtuálnych operátorov -treba byť konkrétnejší potom viem poradiť aj ja konkrétnejšie...
uz chod do prec s tymi svojimi idiotskymi reklamami, zadavatel vobec nehovori o virtualnych operatoroch!

scoors:
zalezi co presne chces... chces prevadzkovat podobnu sluzbu? budes potrebovat zakupit hardware gsm branu a informovat sa u konkretneho operatora (t-mob, orange, O2) o moznostiach, cenach a proviziach)

pokial chces ziskat viac informacii, budes musiet napisat co ta zaujima
niesisam
30.01.13,12:18
!!![QUOTE=blavaciko;2238188]uz chod do prec s tymi svojimi idiotskymi reklamami, zadavatel vobec nehovori o virtualnych operatoroch!!!!
:confused: :D Ani ja nepišem o operatoroch ale o globalnej platforme čo fičí už 2 rok u 435 ich operátoroch a rozmáha sa v 243 krajinách - netreba lámať palicu ak nemáš info...má to 3 divízie x produktov a služieb .. tu som spomenul ..pre tých " super inteligentných " ;) - iba reklamu -ale ide o excelentnejšie veci - ale do obrazu sa dostane iba ten , kto je otvorený novým príležitostiam a posledný krát prosím o zdržanie sa idiotskych kecov lebo to celu poradu dáva na úroveň škôlkarov.
Viď príklad : najaktívnejší odborníci v sekcii zdravie " Brucháč " je druhý naj väčší odborník a iba sprostosti pýše a rýpe ... tak isto aj niektorí daľší -

čo je to potom za poradu ?:eek::confused: potom sem fakt budú chodiť iba podobne zmýšlajúci ... :(
škoda - mohlo by to tu byť aj na vyššej úrovni - kazíte to moc ...
mimotemy
blavaciko
30.01.13,21:54
jediny kto tu nieco kazi si ty, tvoje multilevelove pyramidove lietadla nikoho nezaujimaju!