danetax
30.01.13,11:14
Zdravím všetkých, riešime tu prípad, ako sa budu vlastne pripravovať mzdy u nepravidelného dohodára napríklad v takomto prípade :

Dohoda bude uzavretá na obdobie 15.6.2013 - 15.3.2014 na odmenu 1000 eur.
Každý druhý mesiac dostane v hotovosti časť 200 eur (7/2013, 9/2013, 11/2013, 1/2013 a 3/2014 ) Jedná sa teda o nepravidelný príjem.

Kedy urobím výplatné pásky? Až 3/2014 ? A ako zúčtujem príjmy z roku 2013, ked sa ukončí dohoda až 2/2014 ? Odvediem odvody za celé obdobie ? Ako to vykážem sociálke a zdravotke?

A kedy nám to ide do nákladov spoločnosti ?
A ešte jedna zaujímavá podotázka : Ak by sa dohoda neskončila nikdy, (aby sa neplatili odvody podľa pána Mihála), kedy nám to pojde do nákladov ? A musim ho celý život držať prihlaseného na sociálke ?

Ďakujem všetkým za rady a postrehy.
LydaLyda
31.01.13,08:23
Pre sociálnu poisťovňu by sa tento príklad mal považovať za "pravidelný príjem", lebo je pravidelne každý druhý mesiac má nárok na odmenu z dohody. Pre zdravotnú poisťovňu sa to posudzuje inak.
Dav
31.01.13,08:38
200,- Eur budú zálohy, výplatná páska až v 3/2014. V 3/2014 bude dorovnanie príjmu. Prihlásiť 6/2013 do SP, nepravidelný príjem, do ZP 3/2014...teda 30.4.2014 kódmi 2DZ, 2DK. Náklady v 3/2014.
P.S. Teraz by som si nad tým ešte netrápila hlavu, čo keď budú dovtedy ešte nejaké novely noviel novelizovaných zákonov...
danetax
31.01.13,09:54
No, ak to je teda takto definované, urobime, to 1, 3 a 6 mesiac a tak porusime tu pravidelnost ?
danetax
31.01.13,10:01
OK, ale jeden klient náš klient to chce už teraz takto nastaviť možno, tak to musim vyriesit. A ako bude potom vyzerať potvrdenie o vyplatených prijmoch pre toho dohodara ? Peniaze predsa dostal. Na potvrdení bude mať v prijmoch NULA ?
Dav
31.01.13,10:06
Pre sociálnu poisťovňu by sa tento príklad mal považovať za "pravidelný príjem", lebo je pravidelne každý druhý mesiac má nárok na odmenu z dohody. Pre zdravotnú poisťovňu sa to posudzuje inak.
V SP nebudú brať pravidelný 2, 5, n -mesačný interval ako PRAVIDELNÝ MESAČNÝ PRÍJEM.
Dav
31.01.13,10:07
testuje sa pravidelný mesačný príjem, nie pravidelný interval vyplácania mzdy.
Dav
31.01.13,10:09
No, ak to je teda takto definované, urobime, to 1, 3 a 6 mesiac a tak porusime tu pravidelnost ?
Vychádzaš zo zlej rady. Okrem toho, ak nenastupuje do práce zajtra, vyčkaj, chystá sa novela zákona o službách zamestnanosti, možno sa to do júna zmení.
Dav
31.01.13,10:11
OK, ale jeden klient náš klient to chce už teraz takto nastaviť možno, tak to musim vyriesit. A ako bude potom vyzerať potvrdenie o vyplatených prijmoch pre toho dohodara ? Peniaze predsa dostal. Na potvrdení bude mať v prijmoch NULA ?
Dostane zálohu, čiže nebude mať žiadny príjem -až po vyúčtovanie dohodnutej odmeny.
danetax
31.01.13,13:46
Dostane zálohu, čiže nebude mať žiadny príjem -až po vyúčtovanie dohodnutej odmeny.

Ale keď tie zálohy nevyúčtujeme aj zopár rokov a potom v jednom roku urobime vyučtovanie, tak dohodár si uplatní jednu nezdaniteľnú čiastku v tom danom roku a príde tak o nezdanitelné čiastky na danovnika tie predchadzajuce roky. Ano ?
Jednoducho dáme zmluvu na neurčito a vyplacana bude nepravidelne.
veronikasad
31.01.13,13:48
Ale keď tie zálohy nevyúčtujeme aj zopár rokov a potom v jednom roku urobime vyučtovanie, tak dohodár si uplatní jednu nezdaniteľnú čiastku v tom danom roku a príde tak o nezdanitelné čiastky na danovnika tie predchadzajuce roky. Ano ?
Jednoducho dáme zmluvu na neurčito a vyplacana bude nepravidelne.
Kto bude tým dohodárom, ktorý neurčito bude robiť vo firme zadarmo ?
Jana Motyčková
31.01.13,14:11
Obávam sa, že to, čo vy považujete za zálohu na mzdu, bude DÚ považovať za zdaniteľný príjem.
Ak mu vyplatíte odmenu 200 € každý druhý mesiac, v tom mesiaci zrazíte a odvediete zdravotné poistenie a daň, pri skončení dohody odvediete sociálne poistenie a z poslednej odmeny (ak je dostatočne vysoká) zrazíte celé SP, zdravotné z poslednej odmeny a daň.
danetax
31.01.13,16:27
No, zadarmo robiť nebudu, dostanu predsa zálohy. A v najhoršom vyúčtujeme takéto nepravidelné dohody k 31.12.2012 v decembri a odvedieme o 2,4% menej za firmu aj dohodara. (11% a 32,8%.).
Ďakujem za pomoc. Veľa ľudí hladá odpoveď, ako ušetriť na tých nových odvodoch. Samozrejme v rámci zákona.
danetax
31.01.13,16:31
Obávam sa, že to, čo vy považujete za zálohu na mzdu, bude DÚ považovať za zdaniteľný príjem.
Ak mu vyplatíte odmenu 200 € každý druhý mesiac, v tom mesiaci zrazíte a odvediete zdravotné poistenie a daň, pri skončení dohody odvediete sociálne poistenie a z poslednej odmeny (ak je dostatočne vysoká) zrazíte celé SP, zdravotné z poslednej odmeny a daň.

Do zdravotky ho neprihlasujem až pri vyučtovani v tomto prípade? Ale daň mu zrazím až keď mu budem robiť výplatnú pásku, nie ? Alebo na základe čoho mu zrazím daň každý druhý mesiac ?
Teda musime myslieť na odvody a daň dopredu , aby sme mu mali na konci takejto dohody aj z čoho zraziť (myslím reálne peňažne).
Jana Motyčková
01.02.13,10:27
Do zdravotky hi prihlasujete na dni, kedy robi a možno aj na dni nepreržitého odpočinku.
Píšete, že kaźdý druhý mesiac dostane 200 €, takže každý druhý mesiac - ten, keď dostane 200 € má zdaniteľný príjem a z toho zrazíte Zp a daň. Výplatnú pásku mu robíte vždy, keď má príjem. Len poistné do SP zrazíte až pri skonćení dohody.
Rozalka
02.02.13,13:43
A to ešte môže nastať prípad, že po skončení dohody z posledného platu nevydá na odvody.
Mnohí hľadajú spôsoby ako ušetriť pár centov pri nepravidelných dohodách, ale si s tým len zbytočne komplikujú a byrokratizujú mzdovú agendu - to je môj názor.
VÍNO NITRA
02.02.13,16:48
Súhlasím s Rozálkou.
moni
02.02.13,20:19
Tiez mame takych pár dohodárov na nepravidelny prijem. Vyplácat sa im bude raz za dva mesiace. Sú prijatí na zastupovanie, takze sa nam zdalo nepripustne platit im nemocenské, najmä ked prvych 10 dni ma platit zamestnavatel a dakedy naozaj prejde aj mesiac a nemaju odrobenu ani jednu hodinu. Kedze prvykrat sa im bude vyplacat 15. marca za januar a februar, prihlasim ich do zdravotnej 28.2. pod kodom 2D aj odhlasim a odvediem zdravotne v termine vyplaty. Pokial si narokuju na nezd. ciastku, dan sa odvadzat pri takej malej sume nebude. Mozem im odviest aj socialne odvody aj ked nemusim? Pochybujem totiz, kedze ide o male sumy, ze pri ukonceni dohody bude z coho jednorazovo zrazit poistne. Dakujem za odpoved...:).
Jana Motyčková
03.02.13,11:54
Do ZP ich prihlasujete na dni, ktoré robili.
Odvody do SP odviesť nemôžete. Neviete ich ešte vypočítať, nedávate výkaz a ak by ste to aj zo mzdy zrazili nebolo by to poistné, ale nejaká zráźka bez podkladov, čiže nezákonná.
moni
04.02.13,14:07
Dakujem za odpoved. Ked som bola vo VSZP, povedali mi, ze ked su dohodari prihlaseni na urade prace a vykonavaju pracu, ktora sa neda vopred urcit, ktore dni sa bude vykonavat (kedze ide o zastupovanie), mam ich prihlasovat k poslednemu dnu v mesiaci a zaroven aj odhlasovat po kodom 2D. Ako nahle by museli byt samoplatcami, vtedy je potrebne definovat dni, ktore odrobili.

Tak teraz neviem.
A este by ma aj zaujimalo, co vtedy, ked posledna vyplata nebude v takej vyske, aby sa mohli zrazit odvody....
editaha
13.03.13,10:34
Ja mám tiež podobný problém, od 1.2.2013 do 15.2.2013 sme prijali zamestnancov, evidovaných na úrade práce na DoVP- nepravidelný príjem, dohodu sme im predľžili do 15.3.2013 /získali sme ďaľšiu zakázku a tak sme ich ešte potrebovali aj v marci./ Keďže sú nezamesnaní a nemajú iný príjem /nevznikol im nárok na podporu v nezamestnanosti ani na dávky v hmotnej núdzi/, tak sme im vyplatili sumu 112,14 € v čistom, keďže podpísali vyhlásenia na uplatnenie nezdaniteľnej časti /daň sme nestrhli/, ale strhli sme im odvody
ako pri NP, keďže nie je isté akú odmenu budú mať za marec a či im to pokryje ich mzda. Začiatkom marca,keď sme nemali ešte spracované mzdy som im musela na UPSVaR vypísať potvrdenie, akú mali mzdu za február 2013,a v ktorom mesiaci bude vyplatená. Keďže sme im časť mzdy /126€ v hrubom/ sľúbili vyplatiť v marci /kvôli neprekročeniu sumy, pri ktorej by ich vyradili z evidencie nezamestnaných/ tak sme im napísali sumu 126 € v hrubom.
1. Aký je správny postup v takomto prípade ? Mám im to napísať ako zálohu na mzdu a v marci vyučtovať celé? Daň bude nulová aj za február aj za marec /uplatnili si NČ/
2.Do SP by som mala vyučtovať odvody až pri vyplatení zvyšnej sumy teda spolu aj za marec, alebo to môžem už aj za február a v marci dopočítam zvyšok z marca?
3. A ako to bude so ZP? mám ich prihlásiť a odhlásiť na 28.2.2013 a zaplatiť odvody za február, keďže mali vyplatenú časť odmeny?
a potom prihlásiť na 15.3.2013 kedy im končí dohoda. Alebo som ich mala prihlásiť už od 1.2.2013 a odlásiť 15.3.2013?
/Postup s odvodmi a vyplatení odmeny ak má niekto dohodu napr. od januára do mája a má ju vyplatenú pri ukončení NP /teda jednorazovo na končí/ je mi jasný, ale takýto príklad som nikde nenašla.
Poradíte mi prosím Vás niekto, kto máte s takýmto prípadom skúsenosti? Ďakujem.