ZunaBel
31.01.13,08:46
Je dobré zriadiť napr. občianske združenie (pre realizáciu workshopov a prednášok) a popri tom mať živnosť (na realizáciu kurzov) a tak skombinovať nezárobkovú a zárobkovú činnosť? Alebo by ste mi odporúčali iné riešenie?

Ďakujem.
I. V. B.
01.02.13,07:26
Myslienka je pekna. Bude casovo pre vas osobne dost narocna na realizaciu (ak to robite sama). Mali by ste mat zabezpeceny trvaly prijem pre platenie osobnych uctov. Potom mate volnu ruku a vzdy mozete skusat nove varianty a postupy bez obavy zo zlyhania. Vysledok vasej aktivity sa ukaze casom. Predsa len obcianske zdruzenie je lepsie, ako len bezhlavo predavat.
Budujete si svoj "tribe" .

Aby vas praca nezavalila je dobre delegovat opakujuce sa cinnosti pre inych v time. Tak sa vasa kreativita nepotlaci. Cize systematizacia celeho projektu.
Vela stastia.
ZunaBel
01.02.13,13:48
Ďakujem za odpoveď a rady.
Sama nie som, to by som si netrúfala. Ide o komplexnejší proces vzdelávania. Ešte uvažujem o kladoch a záporoch neziskovej organizácie a občianskeho združenia. Viete mi poradiť aj v tejto sfére, aj keď je to asi dosť obsiahla otázka...?
Ďakujem.
Pekný deň a veľa šťastia aj vám.
I. V. B.
01.02.13,14:05
Podnikanie ma byt prakticke a jednoduche.

Aky je zapor v neziskovej org? ziadny. Je to len a len Vas cas. Namaha sa Vam vrati neskor mnohonasobne.
Poslite ak chcete emailom konkretny Vas priklad. Na teoretizovanie casu niet. ;o)