Maxinka
31.01.13,09:19
Prosím Vás o radu:
firma po objednávke (rok 2011) vyrobila okná, dodala ich na určenú stavbu ale nemontovala. Odberateľ časť FA zaplatil v r. 2011,2012 a potom nám oznámili že nemôžu uvedenú stavbu stavať ďalej (lebo bola čierna), aby sme si prišli po tie okná.
Takže okná máme u nás na firme a ich spol. zanikla.
Ale čo so zvyšnou nezaplatenou sumou, ktorú sme im fakturovali? Môžem odpísať FA ako nezaplatenú pohľadávku?
Môžeme predať niekomu inému tie okná? to bude potom tiež 311/601,343 ?
Ďakujem
KEJKA
31.01.13,08:53
ak vám vrátili okná, tak by si mala vystaviť dbp. prípadne znížený o nejakú amortizáciu a započítať s pohľadávkou - volila by som takú čiastku, aby sa to vyrovnalo.
okná prijmeš na sklad na základe toho dbp. a následne môžeš predať.
Isto je aj iné riešenie, len toto sa mi vidí jednoduché.
Maxinka
31.01.13,09:53
ak vám vrátili okná, tak by si mala vystaviť dbp. prípadne znížený o nejakú amortizáciu a započítať s pohľadávkou - volila by som takú čiastku, aby sa to vyrovnalo.
okná prijmeš na sklad na základe toho dbp. a následne môžeš predať.
Isto je aj iné riešenie, len toto sa mi vidí jednoduché.
Ten dobropis mám vystaviť len tak pre našu firmu, lebo im už ju nemám kde dodať?
Nebude to vadiť ak teda fi. zrušili?
Maxinka
05.02.13,07:48
Ten dobropis mám vystaviť len tak pre našu firmu, lebo im už ju nemám kde dodať?
Nebude to vadiť ak teda fi. zrušili?
prosíííím...ako by ste to vy robili, keby ste takéto niečo mali??? :(
Maxinka
19.02.13,09:21
ak vám vrátili okná, tak by si mala vystaviť dbp. prípadne znížený o nejakú amortizáciu a započítať s pohľadávkou - volila by som takú čiastku, aby sa to vyrovnalo.
okná prijmeš na sklad na základe toho dbp. a následne môžeš predať.
Isto je aj iné riešenie, len toto sa mi vidí jednoduché.
presne tak...Ďakujem Kejka, už som to riešila lebo vraj došlo k oprave základu dane z pohľadu zákona č. 222/2004 Z. z. o DPH, a to v súlade s § 25 ods. 1 písm. a), pretože došlo k zrušeniu dodávky. Na základe tejto skutočnosti mal byť vystavený doklad o oprave základu dane z dôvodu úplného zrušenia dodávky...čo ja som ale neurobila v r. 2012...môžem teraz v r. 2013???
V čase vyhotovenia dokladu o oprave základu dane mala byť daň zo strany dodávateľa nárokovateľná v podanom daňovom priznaní k dani z pridanej hodnoty, a to na riadkoch 26 a 27.
V prípade, že spoločnosť zanikla a záväzok sa nebude vymáhať, odpíšeme záväzok do výnosov v prospech účtu 648 – Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti, ktorý bude súčasťou základu dane - už asi môžem len v r. 2013...alebo si môžem v r. 2012 urobiť rezervy na danú FA?