Luckasari
26.09.04,20:51
Rada by som sa opytala na nasledovne:

Zamestnancovi sme dali vypoved podla §63 ods. b) 31.07.2004. Vypovedna doba zacala teda plynut 01.08.2004. Zamestnanec vypoved akceptoval, a ostal v pracovnom pomere, neziadal skorsi odchod s odstupnym.
Dnes v nedelu mi telefonicky oznamil, ze od zajtra, resp. pozajtra nastupuje na PN. Vypovedna doba by mu koncila 30.09.2004, teraz vsak si neviem poradit, ako dalej postupovat. Nasla som si §64 v ZP - zakaz vypovede, ods. 2 - Ak je zamestnancovi dana vypoved pred zaciatkom ochrannej doby tak, ze by vypovedna doba mala uplynut v ochrannej dobe, pracovny pomer sa skonci uplynutim posledneho dna ochrannej doby okrem pripadov, ked zamestnanec oznami, ze na predlzeni pracovneho pomeru netrva.
Dobre tomu rozumiem, ze teda ak bude vypisany napr. do 31.12.2004, tak vypovedna doba skonci az vtedy?
Som ja povinna mu tie styri dni od 27.09. do 30.09. vyplatit nahradu prijmu pri DPN? Alebo mu budem platit 10 dni, a potom uz bude platit Soc. poistovna? A k 30.09.2004 ho mam odhlasit zo Soc. a zdrav. poistovne?

Prosim, napiste mi presny postup, nemam skusenosti s mzdovymi zalezitostami.
Vopred pekne dakujem.
Magma
27.09.04,04:39
Pracovný pomer skončí až dňom kedy je schopný práce. Podľa mňa ak pracovný pomer trvá, má sa vyplatiť 10 dní náhrada príjmu, potom nemocenské dávky. Odhlasuje sa z poisťovní až skončením prac.pomeru, teda nie teraz. Nepomôžete si, iba ak by Vám oznámil, že skončí podľa výpovede už k 30.9.
Nika
27.09.04,06:43
A ako postupovať v prípade, že výpoveď dá zamestnanec. Výpovedná doba končí 30.9., ale 22.9. nastúpil na PN(vyzerá to na dlhodobú PN).
Luckasari
27.09.04,08:59
Vladi, povies mi prosim aj §, podla ktoreho mu tu DPN budem preplacat LEN do 30.09.? A k 30.09. ho aj poodhlasovat z poistovni?
elenka
27.09.04,09:08
Rada by som sa opytala na nasledovne:

Zamestnancovi sme dali vypoved podla §63 ods. b) 31.07.2004. Vypovedna doba zacala teda plynut 01.08.2004. Zamestnanec vypoved akceptoval, a ostal v pracovnom pomere, neziadal skorsi odchod s odstupnym.
Dnes v nedelu mi telefonicky oznamil, ze od zajtra, resp. pozajtra nastupuje na PN. Vypovedna doba by mu koncila 30.09.2004, teraz vsak si neviem poradit, ako dalej postupovat. Nasla som si §64 v ZP - zakaz vypovede, ods. 2 - Ak je zamestnancovi dana vypoved pred zaciatkom ochrannej doby tak, ze by vypovedna doba mala uplynut v ochrannej dobe, pracovny pomer sa skonci uplynutim posledneho dna ochrannej doby okrem pripadov, ked zamestnanec oznami, ze na predlzeni pracovneho pomeru netrva.
Dobre tomu rozumiem, ze teda ak bude vypisany napr. do 31.12.2004, tak vypovedna doba skonci az vtedy?
Som ja povinna mu tie styri dni od 27.09. do 30.09. vyplatit nahradu prijmu pri DPN? Alebo mu budem platit 10 dni, a potom uz bude platit Soc. poistovna? A k 30.09.2004 ho mam odhlasit zo Soc. a zdrav. poistovne?

Prosim, napiste mi presny postup, nemam skusenosti s mzdovymi zalezitostami.
Vopred pekne dakujem.
Lucka,
podľa novely ZP § 64 ods. 2) hovorí : Ak je zamestnancovi daná výpoveď pred začiatkomochrannej doby tak, že by výpovedná doba mala uplynúť v ochrannej dobe, pracovný pomer sa skončí uplynutím posledného dňa ochrannej doby okrem prípadov, keď zamestnanec oznámi, že na predĺžení pracovného pomeru netrvá.
Toľko citácia ZP : čiže vy ste mu dali výpoveď pred PN, tá beží, ale pracovný pomer skončí až ked on ukončí PN.
Pekný deň !
elenka
27.09.04,09:10
Vladi, povies mi prosim aj §, podla ktoreho mu tu DPN budem preplacat LEN do 30.09.? A k 30.09. ho aj poodhlasovat z poistovni?
Z poisťovní ho môžeš odhlásiť až ukončím pracovného pomeru, ako som písala, až po skončení PN.
Luckasari
27.09.04,12:50
poradite mi prosim niekto §, podla ktoreho mu tu DPN budem preplacat LEN do 30.09.?
elenka
27.09.04,13:10
Preplatenie DPN ti bohuzial neporadim - tymto sa nezaoberam, ale skus sa rovno popytat na socialnej poistovni.
vladan
27.09.04,14:58
Lucka, v tej odpovedi som sa sekla. Ja som si to pomýlila, lebo sme mali prípad, ale to bol pracovný pomer na dobu určitú. Takže opravujem sa:
- súhlasím s elenkou, jeho pracovný pomer skončí až po skončení PN (lebo to bola výpoveď), ty mu preplácaš prvých 10 dní PN a ostatné sociálna poisťovňa
Veva
27.09.04,15:17
Lucka,ak zamestnanec omaródi počas výpovednej doby tak ako sa v predošlých príspevkoch odporúča platíš DPN ako v pracovnom pomere ,pretože jemu nekončí pracovný pomer , a ešte on nastúpil PN od 27.9 do konca septembra sú 4 pracovné dni tak o tieto dni keď príde po PN sa môže zdržiavať na pracovisku ako zamestnanec a ak to nevyužije tak skončením PN sa mu končí aj poistná doba čiže aj PP a odhláška zo zdrav.poisťovne.