adams
02.03.06,10:23
Napíšte mi, prosím, postup nastavenia programu Outlook, keď má mailovú adresu na post.sk
lenkak
02.03.06,17:34
Viem že z Postu musíš mať zaplatené POP3.
adams
02.03.06,18:06
Už som si to našla na POST.SK. Ale aj tak ďakujem.
ucetni_fantozzi
02.03.06,18:48
je takyto problem aj na centrum.sk? lebo tiez mi to nechcelo fungovat... :( ale to len na okraj...

ja zase potrebujem preinstalovat pc, ale na druhej strane by som rad odzalohoval cely outlook, t.j. postu a po reinstalacii ho znovu natiahol... da sa aj to?
lenkak
02.03.06,18:55
Dá sa.
Sú 3 kroky:
Mailové adresy
Svoje emailové nastavenie
Všetká pošta.
jumper
14.11.06,01:23
je takyto problem aj na centrum.sk? lebo tiez mi to nechcelo fungovat... :( ale to len na okraj...

ja zase potrebujem preinstalovat pc, ale na druhej strane by som rad odzalohoval cely outlook, t.j. postu a po reinstalacii ho znovu natiahol... da sa aj to?
.. dajte si gmail a na centume poste a pod len FWD..
Orim
14.11.06,17:58
je takyto problem aj na centrum.sk? lebo tiez mi to nechcelo fungovat... :( ale to len na okraj...

ja zase potrebujem preinstalovat pc, ale na druhej strane by som rad odzalohoval cely outlook, t.j. postu a po reinstalacii ho znovu natiahol... da sa aj to?



na centrume to ide ale to už asi vieš.
pop3 sa musí platiť na post.sk :(
denisadam
03.02.07,12:28
Nevie mi niekto poradiť ako mám nastaviť Outlook Express? Stále mi vyhodí hlásenie, že niektoré správy majú neplatný účet.
Ofélia
03.02.07,12:45
V outlooku - Nástroje - kontá - pošta- pridať- adresa- napísať meno - potom email v poste....... nastaviť na poštový server a POP3
camelfly
03.02.07,12:56
Nevie mi niekto poradiť ako mám nastaviť Outlook Express? Stále mi vyhodí hlásenie, že niektoré správy majú neplatný účet.
Tvorba a nastavenie poštového konta v programe Outlook Express
neviem z ktoreho serveru si to chces stahovat, tak len vseobecne nastavenie ake ma t-com, kazdy postovy server ako zoznam, centrum, gmail ....
ma ine nastavenia portov, na to pozor a niektore POP su platene
tak ti pridavam linku, kde to mas pekne v obrazkoch krok za krokom:
http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=1214
denisadam
03.02.07,14:11
používam server zoznam, skúšala som to nastaviť podľa priloženého linku ale nefunguje to
denisadam
03.02.07,14:18
píše mi hlásenie o chybe: server nepodporuje pripojenie SSL, chyba serveru 250
camelfly
04.02.07,09:22
píše mi hlásenie o chybe: server nepodporuje pripojenie SSL, chyba serveru 250

server zoznam nepodporuje SSL takze ho nezafajkuj, nechaj volne policko
prikladam ti nastavenie vo foto, mozno to pomoze aj inemu ;)

I.CAST
camelfly
04.02.07,09:23
II.CAST nastavenia
camelfly
04.02.07,09:37
Súhrn údajov o poštových serveroch ako POP, SMTP, IMAP, PORT, ZABEZPECENIE (http://www.mozilla.sk/thunderbird/suhrn-udajov-o-postovych-serveroch/)


http://www.mozilla.sk/thunderbird/suhrn-udajov-o-postovych-serveroch/

link na nastavenie hodnot a ci podporuju postove servre nastavenie - zabezpecenie

cervenou je vyznaceny: platený prístup k POP/IMAP/SMTP službám servera
STRELEC
04.02.07,09:47
Mám vytvorený v adresári O.E. Mailing list - zoznam adries na ktoré sa daný mail má súčasne rozoslať. Problém mám v tom, že nechcem, aby adresáti videli, komu bol mail rozoslaný, resp. ich adresy.Otestoval sm si, že vidno adresy všetkých príjemcov.

Zatiaľ to riešim tak, že ak chcem poslať mail rovnakého znenia viacerým, tak ho urobím v konceptoch, nakopírujem a potom pridávam adresy. Dá sa to aj tak, ale oveľa pohodlnejšie by bolo mať "mailing list" , ktorý by ostatné adresy neuvádzal - asi ako pri skrytej kópii.

Vie niekto poradiť ako na to? VĎAKA!
Reve
27.02.07,13:57
Ahojte,
čiže ak som správne pochopila, na post.sk sa nedá bezplatne nastaviť sťahovanie na Outlook, ale na centrum.sk to ide. Čiže treba si vytvoriť stranku na centrum.sk a odtiaľ nastaviť outlook? Ako treba postupovať. Čo v prípade, ak ide o obec - PO?
Ďakujem
lenkak
27.02.07,19:10
na post.sk sa nedá bezplatne nastaviť sťahovanie na Outlook - je to platená služba.
kvalitar
27.07.07,11:06
prosim vas a gmail ma aku SMPT a po3 (prichadzajucu a odchadzajucu postu)?

dakujem
camelfly
27.07.07,11:39
prosim vas a gmail ma aku SMPT a po3 (prichadzajucu a odchadzajucu postu)?

dakujem

pozri v príspevku 15
súhrn údajov o poštových serverov, sú tam všetky dostupné s údajmi nastavenia
Orim
27.07.07,19:04
pop.gmail.com
smtp.gmail.com

to smtp može byť ešte podľa tvojeho provajdra. Ak ti poskytuje poštové služby.
JankaV
05.11.07,10:45
Dobrý deň, prosím vás, ako si nastavím poštu, aby mi presúvalo automaticky doručenú i odoslanú poštu, aj keď neviem kde. Mala som to nastavené tak, že keď mi prišla pošta, automaticky mi ju niekde presúvalo do zložky doručená pošta vo vrchnej časti toho okna a nikdy mi nepísalo, že plná schránka alebo také. A niečo sa stalo a keď príde pošta ani mi ju nehlási ani mi ju nikde nepresunie a po 10 poštách mi píše, že plná schránka.
Pomôže mi niekto?
Orim
05.11.07,20:25
Dám sem súhrnné údaje o serveroch možno to niekomu pomôže.
Orim
05.11.07,20:38
Dobrý deň, prosím vás, ako si nastavím poštu, aby mi presúvalo automaticky doručenú i odoslanú poštu, aj keď neviem kde. Mala som to nastavené tak, že keď mi prišla pošta, automaticky mi ju niekde presúvalo do zložky doručená pošta vo vrchnej časti toho okna a nikdy mi nepísalo, že plná schránka alebo také. A niečo sa stalo a keď príde pošta ani mi ju nehlási ani mi ju nikde nepresunie a po 10 poštách mi píše, že plná schránka.
Pomôže mi niekto?

Neviem ja používam Outlook expres a prichádzajúca pošta mi ide automaticky do "Doručenej pošty" a odchádzajúca ide do "Odoslanej pošty".
Potom si to rozdeľujem do jednotlivých položiek ručne. Podľa toho od koho to je alebo komu to posielam.
A to stým preplnením schránky ... ja nič nevyhadzujem zatiaľ a to toho mám hodne a stále sa to plní, uvidím do kedy.
:)
chlap
05.11.07,21:10
Dobrý deň, prosím vás, ako si nastavím poštu, aby mi presúvalo automaticky doručenú i odoslanú poštu, aj keď neviem kde. Mala som to nastavené tak, že keď mi prišla pošta, automaticky mi ju niekde presúvalo do zložky doručená pošta vo vrchnej časti toho okna a nikdy mi nepísalo, že plná schránka alebo také. A niečo sa stalo a keď príde pošta ani mi ju nehlási ani mi ju nikde nepresunie a po 10 poštách mi píše, že plná schránka.
Pomôže mi niekto?

Pre správnu odpoveď potrebujeme, aby si napísala nasledovné info:
- typ poštového programu - MS Outlook alebo Outlook Express ?
- doma alebo v práci ?
- firemný e-mail alebo súkromný ? ..... je to e-mail s príponou @stonline.sk (alebo @t-com.sk) ?
- klikni v poštovom programe na Nástroje - Kontá - Vlastnosti - záložka Spresnenie ...... potrebujeme vedieť, či je na spodu zaškrtnutá položka "Ponechať kópie správ na servri" .
1janicka1
09.02.09,09:21
Ahoj, nastavila som si všetko podľa obrázkov - vrelá vďaka, poštu prijalo, ale nechce odosielať a vypisuje :
Server SMTP vrátil oznam o neznámej chybe. Konto: 'pop.zoznam.sk', Server: 'smtp.zoznam.sk', Protokol: SMTP, Odpoveď servera: '476 connections from your host are denied', Port: 587, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba servera: 476, Chyba číslo: 0x800CCC61
Čo s tým? Dík
PaloPa
09.02.09,11:59
je takyto problem aj na centrum.sk? lebo tiez mi to nechcelo fungovat... :( ale to len na okraj...

ja zase potrebujem preinstalovat pc, ale na druhej strane by som rad odzalohoval cely outlook, t.j. postu a po reinstalacii ho znovu natiahol... da sa aj to?

Ak ide skutočne o MS Outlook (súčasť MS Office) a nie o Outlook Express,
a nie je nastavený tak, aby pošta zostala iba na serveri, skús si pohľadať a odzálohovať súbor(y) s koncovkou *.pst.

Najčastejšie to býva:
"c:\Documents and Settings\TvojeMeno\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\Outlook.pst".

Po preinštalovaní Outlooku môžeš jednoducho nahradiť novovygenerovaný Outlook.pst (Outlook vtedy nesmie byť spustený),
alebo v Outlooku ho otvoriť ako sekundárny súbor pre poštu cez:
"File (Súbor) / Open (Otvoriť) / Outlook Data File"

Dajú sa odzálohovať i nastavenia pre celý Office (zicher v office 2003)
"START \ All Programs\Microsoft Office\Microsoft Office Tools\Microsoft Office 2003 Save My Settings Wizard"

Palo

p.s. Ide to i pre Outlook Express, ale tam je to viac súborov.
martin.medvecky
23.02.09,17:10
:)
buree
15.03.09,14:08
prosim Vas ako mam nastavit na centrume stale mi vypisuje chybu ze nemoze nadviazat spojenie so serverom smtp odchadzajucej posty na zozname mi to fuguje ale na centrume nie a nie
arion92
22.03.09,07:04
prosim Vas ako mam nastavit na centrume stale mi vypisuje chybu ze nemoze nadviazat spojenie so serverom smtp odchadzajucej posty na zozname mi to fuguje ale na centrume nie a nie
centrum nepodporuje smtp (odoslanu postu)
arion92
22.03.09,07:39
Ahoj, nastavila som si všetko podľa obrázkov - vrelá vďaka, poštu prijalo, ale nechce odosielať a vypisuje :
Server SMTP vrátil oznam o neznámej chybe. Konto: 'pop.zoznam.sk', Server: 'smtp.zoznam.sk', Protokol: SMTP, Odpoveď servera: '476 connections from your host are denied', Port: 587, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba servera: 476, Chyba číslo: 0x800CCC61
Čo s tým? Dík
skus sa pozriet, ci mas vo vlastnostiach postoveho uctu v zalozke "Servery" zafajknutu moznost "Server pozaduje overenie"
ormika
09.07.09,06:41
DObrý deň, prosím vás poradil by mi niekto? Keď mi príde pošta, tak mi dolu na lište ukazovalo žltú obálku, no už mi to neukazuje. Kde sa to dá nadstaviť? Veľmi pekne ďakujem.
PaloPa
09.07.09,20:16
DObrý deň, prosím vás poradil by mi niekto? Keď mi príde pošta, tak mi dolu na lište ukazovalo žltú obálku, no už mi to neukazuje. Kde sa to dá nadstaviť? Veľmi pekne ďakujem.

V prípade, ak ide o o Outlook 2003:
SK: Nástroje / Možnosti
EN: Tools / Options

ďalej - viď prílohy

Palo
ormika
15.07.09,05:58
V prípade, ak ide o o Outlook 2003:
SK: Nástroje / Možnosti
EN: Tools / Options

ďalej - viď prílohy

Palo

Ďakujem za ochotu, no nenašla som tam nič kde to nadstaviť, mám Outlook Express. Doteraz sa mi dolu na lište obáločka ukazovala a zrazu sa prestala.
PaloPa
15.07.09,08:06
Ďakujem za ochotu, no nenašla som tam nič kde to nadstaviť, mám Outlook Express. Doteraz sa mi dolu na lište obáločka ukazovala a zrazu sa prestala.

Nuž potom možno pomôže táto séria obrázkov (pre Win XP, EN), pre slovenčinu analogické

1) klick pravým tl. na Taskbar (systémový Hlavný panel) | Properties (Vlastnosti)| Taskbar tab (záložka) | Customize button (tlačidlo prispôsobiť)
2) nájdi "You have new e-mail icon" (ikonu "máte novú poštu") | zvoliť Always show (Vždy zobraziť)
3) OK | Apply (Použiť)| OK

Palo
ormika
15.07.09,18:29
Nuž potom možno pomôže táto séria obrázkov (pre Win XP, EN), pre slovenčinu analogické

1) klick pravým tl. na Taskbar (systémový Hlavný panel) | Properties (Vlastnosti)| Taskbar tab (záložka) | Customize button (tlačidlo prispôsobiť)
2) nájdi "You have new e-mail icon" (ikonu "máte novú poštu") | zvoliť Always show (Vždy zobraziť)
3) OK | Apply (Použiť)| OK

Palo

Veľká vďaka!:) už mi to funguje:)