martuli
31.01.13,19:38
Prosím poraďte, ako je to so skráteným pracovným časom /80% - 6h/denne/, ak mi zamestnávateľ neposkytuje prestávku v práci. Ekonómka mi napriek tomu ráta 5,5h/deň. Robí to správne? Ďakujem.
Tweety
31.01.13,18:43
§ 91
Prestávky v práci
(1) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako šesť hodín, prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Mladistvému zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako štyri a 1/2 hodiny, je zamestnávateľ povinný poskytnúť prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Ak ide o práce, ktoré sa nemôžu prerušiť, musí sa zamestnancovi aj bez prerušenia prevádzky alebo práce zabezpečiť primeraný čas na odpočinok a jedenie.

AK si tých 6 hod. odpracuješ, máš ich mať aj do PČ zarátaných.
martuli
31.01.13,18:47
Tweety ďakujem, za info, v zákone som si to preštudovala, ale išlo mi o to, či si môžem nárokovať tých 6 hod. v kuse, lebo moja ekonómka tvrdí, že nie. Pracujem od 7h do 13h, dnes som bola v práci takmer do druhej a desiatovala som doma o 14:30h.
Tweety
31.01.13,18:48
Tweety ďakujem, za info, v zákone som si to preštudovala, ale išlo mi o to, či si môžem nárokovať tých 6 hod. v kuse, lebo moja ekonómka tvrdí, že nie. Pracujem od 7h do 13h, dnes som bola v práci takmer do druhej a desiatovala som doma o 14:30h.
Kedže nárok na prestávku v práci nemáš, tak ti ju nemá čo odratávať z odpracovaného času. Nech si pozrie bližšie ZP.