mudryp
31.01.13,19:37
Hladam niekoho s dobrym napadom na podnikanie, mozem investovat cca 10-12tis €. Ba a okolie. Najlepsie e shop, IT...Vase napady prosim na mail mudryp3@azet.sk
Dakujem.
frenkacik
12.02.13,10:26
Hľadáte človeka s nápadom, alebo len nápady. Nápad vám hocikto nedá. A ak hľadáte človeka, tak poprosím napíšte niečo o zárukách. Ľahko sa može totiž stať, že mu nápad vyfúknete (verím, že to nie je váš problém, ale ako sa hovorí: dôveruj ale preveruj).
mudryp
14.02.13,11:38
Cloveka s napadom. Moja ponuka je dost konkretna a skor ja ocakavam zaruky na mnou poskytnute peniaze nie naopak :-) Ak ma niekto dobry napad a rozumie veci, to neznamena ze to vie hocikto iny aj zrealizovat.
misomiso
14.02.13,13:32
My tu mame na Porade vsetci dobre napady, a mnohi ich aj realizujeme :)

Ale preco zrovna e-shop? Podla mna v dnesnej dobe uz skor nosenie dreva do lesa - ak by neslo o nieco celkom prevratne. Dnes je pomaly uspech, ked novozalozeny, milionprvy e-shop na trhu dokaze vygenerovat nieco mamine na materskej na prilepsenie...
I. V. B.
17.02.13,09:21
Tieto projekty uz funguju. Su vo vasom rozsahu investicie. Ozvite sa im, budu radi: http://ivb.sk/category/predaj-firmy-na-predaj-trh-firiem/
kopretinka
17.02.13,09:50
je tu kopu príspevkov,kde ľudia ponúkajú svoje nápady a hľadajú investora........
misomiso
17.02.13,09:52
Tieto projekty uz funguju. Su vo vasom rozsahu investicie. Ozvite sa im, budu radi: http://ivb.sk/category/predaj-firmy-na-predaj-trh-firiem/

Urcite same prosperujuce firmy su tam na predaj. Apropos, ta vasa firma IVB posobi naozaj doveryhodnym dojmom, ak tam mate ako kontaktne udaje iba e-mail...

Ak firmu vedie taky "globalny strateg", ako tam pisete, tak by taketo zakladne veci mohol vediet.
mudryp
17.02.13,12:20
no comment - viac nema zmysel k tomu pisat
I. V. B.
18.02.13,08:56
V porovnani s kym? kto sa skryva za nick s fotkou umelej babiky a bez mena? Vas fetish je v niektorych kruhoch velmi ceneny. Ja Vas tiez preto neodsudzujem. ;o) a fandim Vam.
Terezia13
02.05.15,16:08