Jeden Chlapec
01.02.13,09:14
Zdravim, neviem ci pisem spravne ale mam dost velky problem s tymto routrom. Jedna sa o 3G router a problem je v tom ja som ho zobral na pausal od orange a v mojej lokalite nebol velmi dobrysignal tak som ho poziciaval a zrejme niekdo tam nahodil novy firmware a teraz som ho isiel resetnut a neviem si pomoct s heslo ak vyberiem prihlasit sa ako admin tak by malo byt heslo admin a ak vyberiem rezim user tak heslo by malo byt user ale nie je volal som aj do orange tam mi povedali ze jedine na reklamacku a ich technici to spravia neviete o nejakom inom rieseni popripade o rieseni ake pouziju technici orangu? Dakujem pekne uz som v koncoch uz neviem co vyskusal som asi vsetko.
viktorviktor
01.02.13,20:17
Stlačením a podržaním tlačítka reset /pri zapnutom routry aspoň 10s, keď to nepôjde skús po resete vyčkať 5 hodín, to som musel robiť pri jednom inej značky// obnovíš predvolené továrenské nastavenia. Potom sa celá konfigurácia obnoví na predvolené hodnoty.
tu si pozeral http://www.orange.sk/expertlinka/uploads/tx_oskdeviceinfo/manual_B260SK.pdf