Deejay93
01.02.13,12:35
Dobrý den.
Hladam dodavatela pre moj E-shop panskeho a damskeho textilu,obuvy jedna sa o rifle,mikiny,trička,bundy,košele,svetre,ruksaky, obuv značiek ako S.Oliver,Nike,adidas,Puma,Quicksilver,Jordan,Guess ,Laurph Lauren,Tommy Hilfinger,Diesel,Calvin Klain,Gucci,Holister,Giorgio Armani,Bourton,Spider,O´Neil a niečo ako textil obchodnej siete H&M + doplnky ako hodinky,opasky,a pre damy kabelky,bižuteria,preferujem Kvalitu za priatelnu cenu
v pripade zaujmu a chut spolupracovat ma kontaktuje.

S pozdravom Kunč
Barborqa1
23.02.13,06:59
ahoj, ponúkam pánske značkové oblečenie Armani, D&G, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger. Pri odbere vacsieho mnozstva sa samozrejme vieme dohodnut na cene. V ponuke su kosele a svetre. V pripade zaujmu ma prosim kontaktuj na barbora.pavlusova@zoznam.sk. Dakuje
janav85
19.03.13,09:23
Dobrý deň prajem. Ponúkam ručne vyrábanú bižutériu. Používam materiál bez obsahu niklu, čiže antialergický. Všetky výrobky sú môj originál, prípadne sa vieme dohodnúť aj na výrobe podľa Vašich požiadaviek. kontakt - bizuteria.tvorba@gmail.com Ďakujem.
joey3000
22.03.13,20:44
vlastnime velkoobchod panskeho & damskeho oblecenia a doplnkov. v pripade zaujmu nas kontaktujte na gabo.tkac@gmail.com
slovakdragon
05.04.13,12:10
Dobry den, z rod. dovodou rusim kamennu predajnu a tak rozpredavam tovar. Jedna sa o znacky Adidas,Nike, Puma, Fila, Asics, Champions, Vans, Etnies atd. Oblecenie a Obuv. Ak by ste mali zaujem poslem zoznam tovaru plus fotky. Ceny dohodou - podla mnozstva odberu.
p.burinsky@hotmail.com
Pavol
siska05
02.06.13,16:15
Dobrý deň, Ponúkam ručne robenú bižutériu. Vyrábam klasickú bižutériu, ale aj swarovski. V prípade potreby, sa viem prisposobit aj Vasim požiadavkám. Kontakt-siska05@azet.sk
tim18
09.08.13,14:20
Dobrý deň,

sme firma zaoberajúca sa predajom bižutérie. Ponúkame peknú a kvalitnú bižutériu za skvelé ceny. Cena je 1eur za 1kus, v prípade dlhodobej spolupráce je možné sa aj dohodnúť. Minimálny odber je 400 kusov, doručenie je zdarma. Kontaktujte ma na mail balak.roman@gmail.com, poprípade na telefónne číslo 0908 238 059 / 0949 581 135. Poskytnem fotografie a bližšie informácie. Pekný deň prajem.