Browzy
01.02.13,19:48
Zdravím, plánujem si otvoriť salón s Pedikúrou rybičkami. Chcem sa informovať aký typ živnosti potrebujem ? čo všetko potrebujem vybaviť čo sa týka "papierovačiek". Vie mi niekto poradiť? :)
Mila123
01.02.13,18:54
prax máš?
Browzy
01.02.13,19:02
prax máš?

Akú prax potrebujem ? alebo čo konkrétne máš na mysli ?
Mila123
01.02.13,19:03
Akú prax potrebujem ? alebo čo konkrétne máš na mysli ?
nepýtam sa či si daňový expert, ale či máš prax ako pedikér
Browzy
01.02.13,19:07
nepýtam sa či si daňový expert, ale či máš prax ako pedikér

Nemam žiadnu prax ako pedikér, ale ja neplánujem prevádzkovať normálnu pedikúru, ale pomocou rybičiek
Mila123
01.02.13,19:10
Nemam žiadnu prax ako pedikér, ale ja neplánujem prevádzkovať normálnu pedikúru, ale pomocou rybičiek
odporúčam preštudovať http://www.zakonypreludi.sk/zz/1991-455/znenie-20130101
marjankaj
01.02.13,19:26
Nemam žiadnu prax ako pedikér, ale ja neplánujem prevádzkovať normálnu pedikúru, ale pomocou rybičiek
No neviem, či sa ti podarí vybaviť živnostenské oprávnenie pre tie rybičky.:---
sroservis
08.02.13,19:23
toto asi nie je pedikura, skuste prekonzultovat na zivnostenskom urade, ci sa vami planovana cinnost neda zastresit len ako prevadzkovanie zariadenia na regeneraciu alebo sluzba suvisiaca so skraslovanim tela, samozrejme je to potrebne prejst aj na hygiene /regionalny urad verejneho zdravotnictva.
pekny den
Mila123
08.02.13,19:30
toto asi nie je pedikura, skuste prekonzultovat na zivnostenskom urade, ci sa vami planovana cinnost neda zastresit len ako prevadzkovanie zariadenia na regeneraciu alebo sluzba suvisiaca so skraslovanim tela, samozrejme je to potrebne prejst aj na hygiene /regionalny urad verejneho zdravotnictva.
pekny den
a ako sa inak volá ošetrovanie, úprava nôh ? okrem zdravotníctva.......jedine pedikúra.....
sroservis
08.02.13,19:52
neviem, necham sa poucit :
ja pedikuru vnimam ako odborne osetrenie, zahrnajuce aj mierne invazivne postupy s vyuzitim nastrojov, na ktore su stanovene nejake hygienicke standardy /sterilizacia/.
rybicky zrejme 'len' okusuju zhrohovatenu kozu, ziadne nastroje nepouzivaju, ale neviem, mozno s ich pouzitim je spojene zdravotne riziko, ktore ma byt pokryte nejaky druhom vzdelania alebo praxe, pekny den
Mila123
08.02.13,20:19
neviem, necham sa poucit :
ja pedikuru vnimam ako odborne osetrenie, zahrnajuce aj mierne invazivne postupy s vyuzitim nastrojov, na ktore su stanovene nejake hygienicke standardy /sterilizacia/.
rybicky zrejme 'len' okusuju zhrohovatenu kozu, ziadne nastroje nepouzivaju, ale neviem, mozno s ich pouzitim je spojene zdravotne riziko, ktore ma byt pokryte nejaky druhom vzdelania alebo praxe, pekny den
autokláv nie je v podmienkach na zriadenie pedik. salónu......používajú sa jednorázové nástroje (napr. hoblíky s vymeniteľnou žiletkou)