ondrejkovci
03.02.13,15:57
Mam problem s cestinou do hier,ako to mam nainstalovat aby to slo a kedy nainstalovat cestinu,pretoze ja som skusala nainstalovat ako prvu ale akoby tam ano nabola.Vdaka za odpoved.
misoft
03.02.13,15:01
Čeština sa inštaluje po nainštalovaní hry, pretože prepisuje pôvodne súbory s textami. Väčšina "čeští" sa sama nainštaluje, len treba zadať cieľ - miesto, kde je hra nainštalovaná.
Niran
04.02.13,07:14
Bolo by dobre napisat konkreetnu hru. Neviem si predstavit ako sa da instalovat ako prva (bez toho aby bola nainstalovana hra). Sposob instalacie jazyka je pri hrach rozny (preto som pisal ze by bolo dobre napisat konkreetnu hru do ktorej si chcela pridat cestinu). Niekedy staci dany jazyk len nakopirovat-prepisat do zlozky s hrou, inokedy len nakopirovanie nestaci je potrebne dany jazyk aj nainstalovat vacsinou su to subory s priponou exe alebo bat, alebo po nakopirovani do zlozky s hrou je potrebne spustit subor s priponou reg (to aby sa zapisal do registrov lebo nie pri vsetkych hrach sa to stane automaticky). Su hry kde si jazyk po spravnom postupe instalacii, resp. pridania musis zvolit jazykove prostredie priamo v hre. Samozrejme vsetky tieto ukony by sa mali vykonavat v zlozke s hrou po ich nakopirovani-prepisani. Su sice tzv instalacky jazykoveho prostredia to su vacsinou tie subory co som opisoval vyssie s priponou exe ktore si cestu k zlozke nainstalovanej hry najdu sami (pokial nie musis ju zvolit sama co pri instalacii vidis, malo by to vyzerat priblizne takto Program files-vydavatel hry-hra, priklad: Program files-EA Games-NHL09).
Juraj Tlach
11.02.13,19:39
Misoft má pravdu, čeština či slovenčina alebo akékoľvek chýbajúce balíčky sa inštalujú po nainštalovaní programu či hry, ak nie je voľba už priamo pri inštalácii hry.možno ti pomôže napr. toto?!: http://cestiny.idnes.cz/
jahoszmsk
12.02.13,13:14
niektoré súbory, napr. Slovak.ini sa len jednoducho prekopírujú do program files, napr. Language daného programu a po reštarte si nastavíme jazyk.
misoft
12.02.13,14:59
Ale zásadne až po nainštalovaní hry - predtým je to zbytočné.