zsuctaren
03.02.13,20:05
dobrý deň. Chcem sa spýtať ako to je s prácou na dohodu ked nastupim na matersku dovolenku.
1.3.2013 nastupujem na MD a chcela by som pracovat na dohodu u mojho zamestnavatela.
Dá sa poberať Materská a aj zaroven pracovať na dohodu?

Dakujem pekne
Jana Motyčková
03.02.13,19:18
Dá .
zsuctaren
03.02.13,19:30
dakujem . A je nejaky limit kolko možem na dohodu zarobit? Nevezmu mi potom materskú? Alebo nejake iné podmienky. Dakujem
zsuctaren
04.02.13,10:45
prosiiim :)
Jana Motyčková
04.02.13,11:53
Limit na príjem nie je. Vykonávaná práca by nemala byť tá, čo máte v pracovnej zmluve, ak by ste to tak mali, problém by mohol byť.
Ak ide o typ dohody - keď to chcete mať úplne bez problémov, majte dohodu s nepravidelným príjmom.
Ale môžete mať aj dohodu s pravidelným príjmom - pri tejto ak by vám chceli zobrať materskú (nikdy neviete, kto to na pobočke vybavuje), treba sa odvolať, materskú nezoberú.
Popri materskej máte výhodu, z dohody platíte iba ÚP a zdravotné poistenie.
Sica
19.02.13,11:53
Ja mam podobný "problém". Od 06/02 som na materskej dovolenke. V spoločnosti, kde pracujem, robím mzdy. Zamestnávateľ chce, aby som v tom pokračovala aj popri MD, na dohodu. Môžem to urobiť tak, že si dám odmenu kvartálne, teda nebude to pravidelný príjem?
Jana Motyčková
19.02.13,19:30
Môžete robiť na dohodu aj na pravidelný príjem, ale môžete aj na nepravidelný tak, že odmena bude vyplácaná štvrťročne. Len neviem, či tu sa už nebavíme o dohode popri rodičovskej dovolenke.
Sica
20.02.13,11:46
Ďakujem. U mňa ide určite o MD. Termín pôrodu mám až v marci. Len som sa chcela vyhnúť tomu, aby nastal problém, že som pracovala u zamestnávateľa, z toho príjmu mi bude vyplácané materské a že opäť tam začnem pracovať (i keď dohoda bude iný príjem, z ktorého by bolo platené nemocenské poistenie). Myslím, že nemôžem pokračovať v pôvodnom pracovnom pomere, z ktorého mi plynie nemocenská dávka. Nepravidelným príjmom sa chcem vyhnúť plateniu nemocenského poistenia :)