Blueeyes
04.02.13,16:28
Dobry den,
mam taku otazocku, som vedeny na UP, ale 1.2. som sa zamestnanal na HPP, ktory som ale 3.2. ukoncil z dovodu nevyhodnej pracovnej doby - nocna praca. Pravdeppodobne ma na tieto dni aj ked som fyzicky odpracoval len jeden den, zaevidovali na Soc. poistovni a v zdravotnej, 3.2. isli aj odhlasky do poistovni. Mam to ist nahlasit na UP. alebo ten den, ci dva to nevadi ze som bol zamestnany? nevyradia ma? pomozte
Tweety
04.02.13,15:43
Dobry den,
mam taku otazocku, som vedeny na UP, ale 1.2. som sa zamestnanal na HPP, ktory som ale 3.2. ukoncil z dovodu nevyhodnej pracovnej doby - nocna praca. Pravdeppodobne ma na tieto dni aj ked som fyzicky odpracoval len jeden den, zaevidovali na Soc. poistovni a v zdravotnej, 3.2. isli aj odhlasky do poistovni. Mam to ist nahlasit na UP. alebo ten den, ci dva to nevadi ze som bol zamestnany? nevyradia ma? pomozte
PZ si mal na ÚP odniesť ešte predtým, ako si na ňu začal pracovať.
Blueeyes
04.02.13,15:50
ale ked mne ju dali az dnom nastupu 1.2.
Tweety
04.02.13,15:51
ale ked mne ju dali az dnom nastupu 1.2.
Mal si ju zaniesť teda toho 1.2., a teraz si v evidencii, či ako?
Blueeyes
04.02.13,15:52
1.2. bolo v piatok teraz, ano som v evidencii up
Blueeyes
05.02.13,11:00
Dobry den chcel by som sa poradit pretoze v jednom prispevku dohoda o vykonaní práce a NúP

ide o to: bol som zamestnany 12rokov nepretrzite do 23.10.2012 potom som bol evidovany na UP a poberal podporu dnes som zaniesol prac zmluvu kt. mam od 1.2.2013 ale zaroven mam aj ukoncenie PZ dnom 4.2.2012 pani referentka na UP ma samozrejme vyradila z evidencie s tym ze do 7 dni sa mam ist znovu prihlasit na UP. chcem sa spytat:

budem mat narok na podporu? a tiez budem musiet vsetko riesit znovu ako pri prvom prihlasenii na UP?

som z toho uz zufaly neviete mi prosim poradit?