Martin Maro
04.02.13,21:52
Zdravím,

kúpil som si notebook Asus k55v bol bez OS tak si tam nainstaloval Windows 8. Po dokonceni instalacie vsetko slapalo ako ma. Šiel som do BIOSu a dal som defaultne nastavenia. F10 restart PC a koniec. vsetko blika ako ma nič nepípa a obrazovka je uplne čierna. Ventilator počujem NB sa normalne hreje akurat ze nejde. Prosím skuste mi nejako poradiť.
mecky
04.02.13,21:17
strielam od boku bez nahliadnutia do manualu:
najdi v biose polozku UEFI Boot a zmen
Martin Maro
04.02.13,21:20
ale ja sa nedostanem ani do biosu to je ten problem ... hned ako zapnem NB tak je čierna obrazovka, ci sa nejako hododou neodtoto BIOS ... vobec mi to nejde do hlavy este sqa mi to nestalo ... alebo som rozmyslal ci nebolo v defaultnom nastaveni ina graficka karta namiesto integrovanej a kedze nema ovladace tak to ani neblikne ... ked chitim toho buzeranta co tam nastavil tie default nastavenia tak mu hlavu urvem ...
Vlado40
04.02.13,21:33
Pripoj externý monitor a zistíš.
Martin Maro
04.02.13,21:38
skušal som nepomohlo
Martin Maro
04.02.13,21:42
Pri zapnutom ntb nereaguje ani na kombinaciu ctr.alt.del. spravne by sa.mal.restartovat no nic sa nedeje ani pri.drzani f8
zacinam_karieru
04.02.13,22:33
skusil by som vybrat baterku a pockat chvilu...ked nie odpojil by som vsetko co je knemu pripojene skontroluj ci nemas niektore konektory, citacku kariet poskodene popripade nieje v nich nieco padnute...stalo sa mi ze som mal 5centovku v citacke a robilo to spominane problemi...na dialku sa tazko riesi ked to clovek nevidi mozno je to blbost mozno nieco vaznejsie...ak je v zaruke skusit reklamovat mozno by to vedeli vyriesit na predajni ak nie rozobrat keby nic nepomohlo mozem to potom rozpisat co by sa stym dalo poriesit...