korm
05.02.13,09:12
dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
:mee:
Stanislav 1975
05.02.13,08:20
Trávu si občas nezapáliš ? :D
arizona
05.02.13,08:24
dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
:mee:
Nie, nemusis mat ziadnu psych.poruchu.
Ale poziadaj susedov z vyssich poschodi nech nevyhadzuju exkrementy z balkona :D:---:D
lujza.j
05.02.13,08:26
Daj nabuduce cigu na WC-ku....pre istotu:D
misomiso
05.02.13,08:36
dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
:mee:

Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.
srska
05.02.13,08:38
Nie, nemusis mat ziadnu psych.poruchu.
Ale poziadaj susedov z vyssich poschodi nech nevyhadzuju exkrementy z balkona :D:---:DU-fúľaný F-ekálny O-dpad
Letko
05.02.13,08:48
Ja UFO vidím každý deň - to je prezývka mojej milovanej manželky :) Musím sa jej opýtať, či nebola niekde pri Kormovej bytovke.
Nandrolon
05.02.13,08:48
Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.

Presne si napísal aj môj názor.
Ľudia si pod pojmom UFO predstavia hneď niečo magické a mimozemské, popri tom to zahŕňa všetko čo vidím lietať a nepoznám, tým pádom je to pre mňa neidentifikovateľný lietajúci objekt, teda z angličtiny UFO.

existuje už veľká kopa modelov v tvare UFO /i keď ono nemá vlastne žiaden tvar, lebo je to iba pojem, ale však každý vie že sa tým myslí väčšinou lietajúci tanier/, quadcopterov, octocopterov, hexacopterov a verím tomu, že 99% ľudí by to identifikovalo ako lietajúci tanier..., takisto v noci balóny šťastia...
stormcatcher
05.02.13,08:49
Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.
unidentified flying object - neidentifikovateľný lietajúci objekt
marjankaj
05.02.13,08:54
misomiso
05.02.13,09:06
unidentified flying object - neidentifikovateľný lietajúci objekt

Aha, asi mas pravdu, v principe je to ale to iste. UFO neznamena automaticky z inej planety. Ak igelitka unasana silnym vetrom moze byt UFO.
misomiso
05.02.13,09:08
aj trúda ??????????

Ano, pre mna je aj vacsina vtakov UFO, pretoze nie som ornitolog a teda vela vtakov nepoznam...
marjankaj
05.02.13,09:10
Aha, asi mas pravdu, v principe je to ale to iste. UFO neznamena automaticky z inej planety. Ak igelitka unasana silnym vetrom moze byt UFO.
Že to nevie identifikovať on, ešte neznamená, že to nemôže identifikovať niekto iný.
Neidentifikovateľný- nevie to identifikovať nikkdy nikto.
Neidentifikovaný- dotyčný to nevedel identifikovať. Možno zajtra to identifikuje on alebo niekto iný.
marjankaj
05.02.13,09:11
Lenm svojho.*---
kopretinka
05.02.13,09:26
Ja UFO vidím každý deň - to je prezývka mojej milovanej manželky :) Musím sa jej opýtať, či nebola niekde pri Kormovej bytovke.:D:D:D takto sa prezradila
stormcatcher
05.02.13,09:41
Aha, asi mas pravdu, v principe je to ale to iste. UFO neznamena automaticky z inej planety. Ak igelitka unasana silnym vetrom moze byt UFO.
...to ani netvrdím. po 1/2 litra whisky mám plný barak ufónov.:D:)
buchač
05.02.13,10:01
dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
:mee:
Predpokladajme , že sa jedná o panelák na sídlisku ...

Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.
Keď by som mal rozpitvať hento , tak :

1. prototypy určite nelietajú nad sídliskami ...
2. vojenské už vôbec nie
Na to sú iné priestory ... nevraviac už o vývoji letectva na Slovensku ...
...a žeby iná firma prišla na naše Kocúrkovské nebo ???...silne pochybujem ...
3. meteobalóny sa vypúšťajú z iných lokalít a tam je to tiež iná vzostupná rýchlosť ...farby ani nespomínam ...
4. modelár určite nevypustí ten svoj model len tak ... tieto mašinky si každý váži a hľadí jak na modlu ...nečudo aj , nie je to lacný špás ...
Nandrolon
05.02.13,10:07
dosť sa rozširuje u modelárov tzv. F P V , výbava je cenovo niekde na úrovni nového auta strednej triedy a viac...
Stojíš na zemi na hlave máš okuliare a model riadiš ako keby si v ňom sedel...

http://www.youtube.com/watch?v=FbD4Ic2UmLA a to nehovorím že je to už za hranou zákona ....
25252
05.02.13,10:15
dosť sa rozširuje u modelárov tzv. F P V , výbava je cenovo niekde na úrovni nového auta strednej triedy a viac...
Stojíš na zemi na hlave máš okuliare a model riadiš ako keby si v ňom sedel...

http://www.youtube.com/watch?v=FbD4Ic2UmLA a to nehovorím že je to už za hranou zákona ....



zasa vypúšťaš toho wildhawka?
Nandrolon
05.02.13,10:18
kuaaaaaaaaaaaaaa, ja že kto to je a to ty, trestanec :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=S8yHsIb6Seg
Nandrolon
05.02.13,10:25
25252: trappy /autor videa/ lieta s maxiswiftom, to je ten obor čo ho mám v chodbe....
220870
05.02.13,10:47
Zhruba pol kilometra od mojej rodnej dedinky pred 20 rokmi ,pod horou ,na poli ,sa tiež čosi objavilo.Svetelný úkaz cca veľkosť autobusa.Priletelo odletelo.Videlo to asi 20 ľudí nezávisle od seba trvalo to cca pol minúty.Tiež som pred pár rokmi čosi asi z 20km vzdialenosti od seba videl.Objekt letiaci vodorovne nad pohorím (najskôr som myslel že je to približujúci sa vrtuľník,keď po preletení asi kilometra začal náhle špirálovite stúpať obrovskou rýchlosťou do oblakov.Nič na svete čo poznám nieje schopné dosiahnúť také zrýchlenie.Takže som videl UFO. Ja osobne neverím katolíckej cirkvi ani to, že je .Ale nepochybujem o tom ,že mimozemský a posmrtný život existuje.
Jeden zážitok na ,ktorý dodnes vždy rád spomeniem keď čítam niečo podobné.Keď som mal 10 rokov tak jedného jasného augustového večera padla asi 10m od nás hviezda.(až ako dospelý som sa dozvedel že to bola perzeoida).Najskôr narazila do kostolnej veže od nej sa odrazila a celá žeravá spadla do suchej trávy.Musela byť o veľkosti špendlíkovej hlavičky ,lebo sa nám ju aj napriek veľmi presnej lokalizácii dopadu nepodarilo nájsť.:)
marjankaj
05.02.13,10:53
Ale nepochybujem o tom ,že mimozemský a posmrtný život existuje.
Veď o tom sa predsa vie.
Vo mori predsa život existuje, či nie?:---
A po tvojej smrti tiež predsa niekto bude žiť. A nebude ich málo.:rolleyes:
Nandrolon
05.02.13,10:55
tá vzdialenosť je často opticky klamlivá a tým pádom predmet môže byť oveľa bližšie, vtedy má aj opticky ostrejšie pohyby a zdá sa veľký.
Súťažné kompozitové vetrone v kategórii napr. F5J rozpätie cca 3-3,5 metra letia kolmo nahor rýchlosťou až 250 km/h a túto rýchlosť dosiahnu odhadujem za 3-5 sekúnd...
korela
05.02.13,10:58
Skús tento zážitok nahlásiť http://www.ufoklub-trnava.sk/?strana=o_klube-kontakt, možno nebudeš jediný, kto to tiež možno spozoroval.
Karlík pomerne často prezentuje činnosť klubu aj v médiách.
Na YT je veľa videí s UFO, je na každom, ako to prijme a vyhodnotí.
verads
05.02.13,11:07
pozrite si toto , je to môj osobny známy ktorý ked spolu hovoríme o inom mi nevie rozprávat len o ufo , žije v Austrálii od roku 1980 inak pochadza z madarska a má prednášky v televízii tam aj tu v madarsku ked pride domov ,pomali začínam verit , že existuje UFO , zatial ma ale nepresvedčili smejem sa tomu.http://www.google.sk/#hl=sk&gs_rn=2&gs_ri=hp&cp=13&gs_id=1e&xhr=t&q=laszlo+novak+ufo&es_nrs=true&pf=p&tbo=d&output=search&sclient=psy-ab&rlz=1R2ACAW_skSK424&oq=laszlo+novak+&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.41934586,d.Yms&fp=6381d7ff4983e407&biw=1366&bih=566
korela
05.02.13,11:31
Ešte dodám, že sa vyskytujú záznamy o takýchto objektoch ešte pred lietadlami a balónmi, či vzduchoľoďami v historických kronikách a iných záznamoch. Po svete.
misoft
05.02.13,14:42
...jeden by povedal "mikrohviezda"
misomiso
05.02.13,19:55
Že to nevie identifikovať on, ešte neznamená, že to nemôže identifikovať niekto iný.
Neidentifikovateľný- nevie to identifikovať nikkdy nikto.
Neidentifikovaný- dotyčný to nevedel identifikovať. Možno zajtra to identifikuje on alebo niekto iný.

Lenze staci, ak sa spravi dobre nekvalitne fotka, povedzme lietadla, (co byva vacsinou ten pripad) a uz to nie je schopny identifikovat nikto.
camozzi
05.02.13,20:28
Existujú aj odvážnejšie teórie a konšpirácie. Neverím síce, že lietajúce taniere sú dielom mimozemšťanov, ale teória, že s ich vývojom začali vedci tretej ríše a po jej rozpade vývoj prevzali amíci sa mi zdá reálnejšia. Napokon najviac pozorovaní UFO bolo v USA. Tejto tejto teórii nahráva napr. aj fakt a história atómovej bomby. Je teda celkom možné, že amíkom sa podarilo dokončiť plány nemeckých vedcov a skonštruovali (vojenský) lietajúci stroj, ktorý dnes poznáme ako UFO. http://www.youtube.com/watch?v=UuE4InQ_rOM
220870
16.03.13,04:58
Čo si mám myslieť o tomto?Trik alebo skutočný jav?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5GJ1T1SiKPM
korela
09.04.17,08:32
Zhruba pol kilometra od mojej rodnej dedinky pred 20 rokmi ,pod horou ,na poli ,sa tiež čosi objavilo.Svetelný úkaz cca veľkosť autobusa.Priletelo odletelo.Videlo to asi 20 ľudí nezávisle od seba trvalo to cca pol minúty.Tiež som pred pár rokmi čosi asi z 20km vzdialenosti od seba videl.Objekt letiaci vodorovne nad pohorím (najskôr som myslel že je to približujúci sa vrtuľník,keď po preletení asi kilometra začal náhle špirálovite stúpať obrovskou rýchlosťou do oblakov.Nič na svete čo poznám nieje schopné dosiahnúť také zrýchlenie.Takže som videl UFO. Ja osobne neverím katolíckej cirkvi ani to, že je .Ale nepochybujem o tom ,že mimozemský a posmrtný život existuje.
Jeden zážitok na ,ktorý dodnes vždy rád spomeniem keď čítam niečo podobné.Keď som mal 10 rokov tak jedného jasného augustového večera padla asi 10m od nás hviezda.(až ako dospelý som sa dozvedel že to bola perzeoida).Najskôr narazila do kostolnej veže od nej sa odrazila a celá žeravá spadla do suchej trávy.Musela byť o veľkosti špendlíkovej hlavičky ,lebo sa nám ju aj napriek veľmi presnej lokalizácii dopadu nepodarilo nájsť.:)
Akoby si úplne popisoval zažitú príhodu môjho brata, možno išlo aj o to isté miesto, aj čas by zodpovedal, stretávali sa súdržná partia spolužiakov zo strednej aj eletrofakulty raz ročne u niekoho na chate al. tak rôzne, asi 15 - 20 ľudí aj s manželkami, vtedy zhruba päťdesiatnici.
Tiež si ten zážitok vysvetľovali podobne, však ako inak, silní materialisti. Ich pocity nemusím popisovať.
A známy v Dev. Novej Vsi tiež večer vyšiel večer na balkón, zážitok detto, to sa odohralo okolo r. 1992. Ľutoval, že to nejako nezdokumentoval. Ten mal vtedy pred 40-kou, a tiež to na neho silno zapôsobilo.

Je zaujímavé, že takmer zakaždým sa k takýmto veciam vyjadrujú ľudia, ktorí sa s tým osobne nikdy nestretli, a potrebujú si iba "pokvákať". Nakoniec, je vytvorených o nich po svete dosť videí. Nech je to čokoľvek, pôsobí to materiálne, žiadne svetelné showky, či počas dňa al. v noci. Ani nebohý Kapišinský neuveril. Večný oponent. Títo a im podobní uveria, kým sa nepresvedčia na vlastné oči. Nepristane im to na hlave.
kopretinka
09.04.17,09:25
Je zaujímavé, že takmer zakaždým sa k takýmto veciam vyjadrujú ľudia, ktorí sa s tým osobne nikdy nestretli, a potrebujú si iba "pokvákať".
kvákaš so 4-ročným opozdením.
kukučka
09.04.17,16:17
To nebolo slušné. Je vari zakázané otvárať staré témy?
Kabaka123
09.04.17,16:35
Ja UFO vidím každý deň - to je prezývka mojej milovanej manželky :) Musím sa jej opýtať, či nebola niekde pri Kormovej bytovke.
:):):)
sito
09.04.17,17:02
Ja nie, ale ufónov je tu dosť ...
sito
09.04.17,17:15
Ja nie, ale ufónov je tu dosť ...
Loptu
Aha, zjavil sa :D:D:D