Dorka
02.03.06,13:20
Prosím Vás chcela by som Vás poprosiť čo môžem urobiť v takejto veci. Mám neporiadnu firmu v ktorj majú zamestnanci aj konateľ bankomatovú kartu z ktorej taknujú do firemných aút. Vodič kamiona tańkoval do auta a stratil bloky čiže doklady o tankovaní a zostalo mi to ako závazok na 335, poslala som ho na pumpu kde tankoval a priniesol mi ofotené doklady o tom že tankoval, ale nie sú dobre viditeľné. Mohla by som to dať do nákladov na základe jeho čestného prehlásenia a listu z čerpacej stanice v ktorom by uviedli že v ten deň a v tom čase bolo natankovaných toľko a toľko PHM. Alebo čo iné môžem s tým urobiť konateľ to nebude od zamestnanca vymáhať. ďakujem
Dorka
03.03.06,09:30
Poradte prosím potrebujem to dnes uzavrieť. Ďakujem
renča1
03.03.06,09:35
ak to bude tak ako si napísala, som toho názoru , že áno. To, ako si napísala, že máš všetko pripravené, dokladované, vôbec by som nespochybňovala uznanie daň.nákladu. Preúčtuj si to z 335 do nákladov a hotovo.
pazll
03.03.06,09:48
Dnes to asi takto nevyriešiš ale … u nás majú vodiči karty na PHM (Slovnaft) a tiež strácajú doklady. Listom sme požiadali o vystavenie duplikátu dokladu o tankovaní a nebol s tým problém, duplikáty nám bez problémov poslali.