miroslav42
05.02.13,16:33
Pozdravujem všetkých na stránke, zadal som tému s ktorou som skutočne potreboval poradiť, pretože ma o to poprosili viacerí z našej obce.
Ujal som sa toho, ale musím konštatovať, že za dobrotu - na žobrotu.
Pred malou chvílkou som bol samotným poraďákom zahnaný tak nemilo a nepríjemne do kúta, že to potrebujem riadne predýchať. Namiesto nasmerovania...rady....pomoci..alebo niečoho podobného som sa dočkal "obvinenia" :) no čo už...aj to sa stáva

Prajem pekný podvečer, a dík ozaj za radu
misoft
05.02.13,15:42
Keby všetci tu na porade brali doslovne tie slovné spojenia - vieš ty, koľko by tu bolo takýchto tém, ako práve táto tvoja?

Tisíce!
marjankaj
05.02.13,15:43
Čo? Tak rýchlo si prišli po teba? Ani ŠTB nebola taká rýchla.:eek:
miroslav42
05.02.13,15:44
Takto by sa PORADACI chovať NEMALI !!!!!!!!!!

Nejaký ETICK7 KÓDEX aj pre Vás by tu mal byť nie chlapci....alebo ste obaja v spojení s tými podvodníkmi o ktorých píšem - takto mi to z toho plynie !
miroslav42
05.02.13,15:46
Na to ste založili stránku - aby ste luďom POMOHLI a nie ich ešte DEHONESTOVALI, pozdravujem
misoft
05.02.13,15:47
alebo ste obaja v spojení s tými podvodníkmi o ktorých píšem
Práve si nás obvinil a to OTVORENE

16. A. Neurážam sa, ak iný člen Porady vyjadrí iný názor, ako je môj. Neurážam člena Porady, ktorý so mnou nesúhlasí.

A aby si nebol prekvapený - budem žiadať admina stránky, aby ti dal BAN!
marjankaj
05.02.13,15:49
Kašli naňho. Nech si poradí sám.
veronikasad
05.02.13,15:51
Pozdravujem všetkých na stránke, zadal som tému s ktorou som skutočne potreboval poradiť, pretože ma o to poprosili viacerí z našej obce.
Ujal som sa toho, ale musím konštatovať, že za dobrotu - na žobrotu.
Pred malou chvílkou som bol samotným poraďákom zahnaný tak nemilo a nepríjemne do kúta, že to potrebujem riadne predýchať. Namiesto nasmerovania...rady....pomoci..alebo niečoho podobného som sa dočkal "obvinenia" :) no čo už...aj to sa stáva

Prajem pekný podvečer, a dík ozaj za radu
Miroslav, nemýľ si Poradu s bezplatnou právnou poradňou, Porada je diskusné forum v duchu hesla "SPOLU VIEME VIAC" - ak chceš dostať radu, nauč sa prijímať názory iných - a nemusíš vždy s nimi súhlasiť.
misoft
05.02.13,15:52
Žiadosť o BAN bola zaslaná!
cien
05.02.13,15:53
Pridávam sa k zakladateľovi. Momentálne to nie je môj prípad, ale často sú tu témy, kde človek žiada normálnu radu a dostane akurát výsmech a podozrievanie, že všetko je inak, žiadanie o podrobnostiach prípadu, ktoré nie sú dôležité a aj to dotyčný odmietne, je z neho pomaly mafián. Bolo to tak vo viacerých témach, niektorí nie sú schopní pochopiť, že nie každý sa vyzná vo všetkom. Veď preto sa sem chodíme poradiť nie? Jeden z bodov by mal byť aj taký, že ak neviem poradiť, som aspoň ticho...
miroslav42
05.02.13,15:56
Verinikasad, som v obraze - ja som o bezplatné poradenstvo nežiadal. Prosil som o radu, oporu v zákone, a patrične som danú problematiku vysvetli. Kdesi som v inom príspevku čítal : čím viac hláv tým viac rozumu.
Ale toto som nečakal, a hlavne v takom prípade, ak si dvaja poraďáci navzájom pinpogujú výsmešné komenty - napokon dochádza aj k úpravám vyjadrení.
Slušne som potreboval poradiť...ale dakujem. Nech sa chlapcom daríííí
misoft
05.02.13,15:58
Taký "bod" v Etikete Porady existuje. Vzhľadom k tomu, že som mu nevedel dať "relevantnú" radu, tak som len poznamenal svoj názor v komentároch.
No samotný miroslav42 už týmto

Na to ste založili stránku - aby ste luďom POMOHLI a nie ich ešte DEHONESTOVALI, pozdravujem
uráža všetkých členov Porady (teda aj teba cien).
A ešte niečo:

Keby všetci tu na porade brali doslovne tie slovné spojenia - vieš ty, koľko by tu bolo takýchto tém, ako práve táto tvoja?
- kde je tu nejaká urážka, výsmech?
miroslav42
05.02.13,15:58
dakujem za podporu CIEN, posmechy ... navzájom si ozaj pinpongovanie ...a napokon aj výsmešné narážky - no neviem.Na uváženie....
veronikasad
05.02.13,16:02
Verinikasad, som v obraze - ja som o bezplatné poradenstvo nežiadal. Prosil som o radu, oporu v zákone, a patrične som danú problematiku vysvetli. Kdesi som v inom príspevku čítal : čím viac hláv tým viac rozumu.
Ale toto som nečakal, a hlavne v takom prípade, ak si dvaja poraďáci navzájom pinpogujú výsmešné komenty - napokon dochádza aj k úpravám vyjadrení.
Slušne som potreboval poradiť...ale dakujem. Nech sa chlapcom daríííí
Nečítala som všetky tvoje príspevky, nie som znalá v tejto problematike, ale dovolím si napísať pár riadkov na "obhajobu" poraďáka marjankaj, zrejme kvoli jeho poslednému príspevku si založil túto tému.
Nevidím v tom príspevku žiadny výsmech, Jano je poraďák, ktorý rozdáva množstvo rád "zadarmo", ale zrejme si neposkytol dostatok informácii, tak ťa nakoniec odporučil na právnika. Čo je na tom také zlé ?
Ak ti vadí štýl jeho písania - aj na to si musíš na Porade zvyknúť.
miroslav42
05.02.13,16:03
Misoft,
zavolaj si ešte dalších na pomoc ok?

Pripomienka v danom probléme v ktorom som žiadal o radu.
Stačia mi dvaja padúchovia v obci, ktorí len mútia zlú krv...a ešte aj tu človeku stúpne tlak.

H O U K nech sa vám darí, a hlavne dvaja na jedného...privolaj si dalších...pozdravujem ťa
veronikasad
05.02.13,16:05
Vidím, že si sa pekne rozbehol v rozdávaní neužitáčných, tak ja pridávam vyriešené ...
misoft
05.02.13,16:06
Drahý "kolega" na Porade - nechcem byť vulgárny, ale keby som spustil, tak by som z Porady vyletel ako špinavé prádlo. Za toto MI TY vôbec NESTOJÍŠ! Howgh! (tak sa to správne píše!)
buchač
05.02.13,16:09
Pridávam sa k zakladateľovi. Momentálne to nie je môj prípad, ale často sú tu témy, kde človek žiada normálnu radu a dostane akurát výsmech a podozrievanie, že všetko je inak, žiadanie o podrobnostiach prípadu, ktoré nie sú dôležité a aj to dotyčný odmietne, je z neho pomaly mafián. Bolo to tak vo viacerých témach, niektorí nie sú schopní pochopiť, že nie každý sa vyzná vo všetkom. Veď preto sa sem chodíme poradiť nie? Jeden z bodov by mal byť aj taký, že ak neviem poradiť, som aspoň ticho...
...myslíš hentú blbosť ???
http://www.porada.sk/t209203-nepravdive-obvinenie-na-verejnosti.html#post2243491

...poradiť ???...šak jasné ...to je fakt ...

Ale komu nieto rady , tomu nieto pomoci ....

Alebo ako ja vraviem a to platí pre viacerých prispievajúcich ...;)

Radšej si to poseriem podľa svojho , ako podľa toho , čo mi radia ostatní....????

Lež nie je to výsmech , ale holý fakt !!!
miroslav42
05.02.13,16:09
áno - užívam si väzbu :P ...alebo Euráče z pokuty - na ktoré si narážal ?
buchač
05.02.13,16:10
...kua ...a to som sa ja ešte nerozbehol ... :-)
miroslav42
05.02.13,16:10
no chlapci - predviedli ste sa dakujem, inak v mojom príspevku padlo obvinenie na moju osobu pokiaľ už tak do detailov
miroslav42
05.02.13,16:11
no ozaj ako v úli...tak toto som si nemyslel :)
miroslav42
05.02.13,16:12
zadal som téééému - opakujem - obuli ste sa domňa - tam sú výsmechy - neprekrúcaj ok?
miroslav42
05.02.13,16:14
na toto si teda budem zasa ja kua dlho spomínať ...
miroslav42
05.02.13,16:16
nie som tvoj kolega, vdaka Bohu - a svojou vulgárnosťou by si len predviedol, čo v tebe drieme, ale aj tak dík za PORADENIE
miroslav42
05.02.13,16:19
prečo nedáte priestor ľuďom - ako bol CIEN, aby sa robnako vyjadrili pokiaľ majú nepríjemnú skúsenosť ? Radšej ste tému uzavreli ako vyriešenú - a toto je spravodlivé ???
miroslav42
05.02.13,16:20
prečo je to zatvorené - asi by ste (pardón za výraz) padli na zadok, koľký by tu vyjadrili svoje názory...ale čo už...VYRIEŠEN0...VYMAZAŤ...ZNIČIŤ
miroslav42
05.02.13,16:23
na základe čieho hlasovania ??? Vášho ??? ešteže stihol niečo napísať aspoň ten Cien
miroslav42
05.02.13,16:26
vďaka CIEN, aj SALSA...bolo by tu isto viac komentov...ale čo už-je to presne ako v téme v ktorej som žiadal, aby ma niekto nasmeroval a poradil
alaya1
05.02.13,16:28
Moroslav, mozes vypisat, kto vyklikal temu?
cien
05.02.13,17:01
Typická "Porada" asi by to tu občas mal prevetrať nejaký admin... je to tu pole neorané. Škoda, názov láka
cien
05.02.13,17:03
Buchač, ty sa radšej upokoj. Je tam dosť jasne napísané, že mňa sa to momentálne netýka. Ak sú moje problémy pre teba blbosť, tak si moju tému nevšímaj. Ale neprovokuje zbytočne
cien
05.02.13,17:03
Apropo, týmto tvojim prejavom si podstatu tejto témy dokonale potvrdil... smutné